Kızlaar gebe miyim ihtimali hala var mı?

SehaP

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
14
6
25
Kızlar 4 aylık evliyiz geri çekilme yöntemiyle korunuyorduk. Daha öncesinde içime boşalma olmuştu fakat pozisyon farkı kalkıp duşa giriyordum vs tek seferlik falan oluyordu. Şimdi bebek istiyoruz.
SAT başlangıç 2 şubat bitiş 6 şubat.
28 günde bir dönemim BAT: 1 mart
Yumurtlama dönemini verimli geçirdik gün aşırı ilişki oldu.
Yumurtlama döneminde ilişkiden iki üç gün sonra kasık ağrılarım oldu gün boyu geçmeyen baş ağrım oldu baş ağrısından sonra ki gün bel ve sırtım kulunç bölgem de ağrılar başladı. Aşırı derecede gaz ve çıkarma, şişkinlik de var. Gaz ve şişkinlik regl olmadan 3-4 gün önce oluyordu bilemedim .Her gece olmamakla beraber sıcak basması yaşıyorum göğüslerim patlayacak gibi hissediyorum regl sancısı giriyor arada çok şiddetli. Ayaklarım buz gibi ama yüzümü ateş basıyor adetime 5-6 gün kala idrar testi yaptım net şekilde negatifti adete 2 gün kaldı bugün de dilim de arka da yara çıkmış sizce ne yapmalıyımm 😒😒😒😒😒

Son düzenleme:
Kızlar 4 aylık evliyiz geri çekilme yöntemiyle korunuyorduk. Daha öncesinde içime boşalma olmuştu fakat pozisyon farkı kalkıp duşa giriyordum vs tek seferlik falan oluyordu. Şimdi bebek istiyoruz.
SAT başlangıç 2 şubat bitiş 6 şubat.
28 günde bir dönemim BAT: 1 mart
Yumurtlama dönemini verimli geçirdik gün aşırı ilişki oldu.
Yumurtlama döneminde ilişkiden iki üç gün sonra kasık ağrılarım oldu gün boyu geçmeyen baş ağrım oldu baş ağrısından sonra ki gün bel ve sırtım kulunç bölgem de ağrılar başladı. Aşırı derecede gaz ve çıkarma, şişkinlik de var. Gaz ve şişkinlik regl olmadan 3-4 gün önce oluyordu bilemedim .Her gece olmamakla beraber sıcak basması yaşıyorum göğüslerim patlayacak gibi hissediyorum regl sancısı giriyor arada çok şiddetli. Ayaklarım buz gibi ama yüzümü ateş basıyor adetime 5-6 gün kala idrar testi yaptım net şekilde negatifti adete 2 gün kaldı bugün de dilim de arka da yara çıkmış sizce ne yapmalıyımm 😒😒😒😒😒
Gebelik belirtisi ilk olarak adet gecikmesiyle olur . Yumurta döllendikten 2 hafta sonra yani bebek en az 2 haftalıkken kasıklarında mızmız bir ağrı olur sanki adet olacaksın da olamıyormuşsun gibi. Senin kasık ağrıların ilişkiden sonraki günler olduysa rahmin kasıldığı için olmuştur . Bel sırt ağrıları da yine cinsellikteki baskıdan kaynaklı. Stresten adetin gecikebilir ama hevesini kırmak istemem de ben gebelik belirtsi olduğunu sanmıyorum

Selam kizlar regliye 10 gün kala bütün adet belirtilerim başladı kasiklarim hala ağrıyor adet gunumden bir gün önce kan testi verdim sonuç 4.28 sizce yükselir mi adetim 1 gün gecikti

Erken gebelik testinde regliye 1 gün kala test silik çıktı sizce geç döllenme olabilir mi ?

Eklentiler

• IMG_20240312_145653.jpg
    IMG_20240312_145653.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 176
Erken gebelik testinde regliye 1 gün kala test silik çıktı sizce geç döllenme olabilir mi ?
Benım regl olacagım gun ıkı cocuktada boyle cıkmıstı. Gerci benımkı erken gebelık testı degıldı ama bence var . Kan testı vermelısınız🥰🥰

Hayırlı olsun🥰🥰 tabi yanılmaz tebrik ederim en son 10 yıl önce bu heyecanı yaşamıstım😅😅
Teşekkür ederim inşallah beta artisim düzenli olur korkuyorum geçtiğimiz ağustosta kimyasal gebeliğim oldu şu anda da kasık ağrım oluyor gün içinde belli ediyor kendini adet olcak gibi normal mi

Teşekkür ederim inşallah beta artisim düzenli olur korkuyorum geçtiğimiz ağustosta kimyasal gebeliğim oldu şu anda da kasık ağrım oluyor gün içinde belli ediyor kendini adet olcak gibi normal mi
Evet batma seklındede agrı gırıyordu . Hayırlısı olsun 🥰🥰🥰

Hayırlı olsun🥰🥰 tabi yanılmaz tebrik ederim en son 10 yıl önce bu heyecanı yaşamıstım😅😅
Teşekkür ederim inşallah beta artisim düzenli olur korkuyorum geçtiğimiz ağustosta kimyasal gebeliğim oldu şu anda da kasık ağrım oluyor gün içinde belli ediyor kendini adet olcak gibi
Teşekkür ederim çok sağolun

Bende de adete 10 yada 15 gün kala göğüste ağrı hala devam ediyo şimdi de regl olucakmışım gibi ağrı ve akıntı hissi regl olmama 5 gün var daha 7 Mart'a test yapmıştım 1.20 çıktı yoktur diye gitmedim bidaha sonuçlari almaya var mıdır acaba çok kararsız kaldım idrar testi yapsam şimdi çıkar mı

X