Hamilelik olabilirmi sizcee ??

Gullu32819

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
98
25
20
Mrb arkadaslar adetime 3 gun var 2 haftadir ayakta cok kalinca bel agrisi cekiyorum ve dun kanamali akintim oldu idrara cikinca cok az peceteye bulasiyor bugunde 1-2 damla geldi gogus agrisi mide agrisi kasik agrisida var sizce hamile olabilirmiyim yerlesme kanamasi olabilirmi yasadigim kanama pembe renkteydi ve akintiyla geldi ?? Yerlesme kanamasi yasayanlar miktarini ne sıklıkla geldigini anlatabilirmi

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.173
5.793
1 kere geldi benden peceteyle kurulanirken 5 6 damla toz pembe renginde sonra testte cikti zaten 2. Cizgi. Yarin sabah yapin test elinizde varsa umarim gebesinizdir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 334 gün geçti.

Gullu32819

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
98
25
20
Cok tesekkur ederim benimde akintim oluyordu normal oncesinde 1bucuk senelik evliyim adet oncesinde daha once hic boyle birsey yasamamistim umarim hamileyimdir ❤

Gullu32819

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
98
25
20
Benim 1 damla seklinde idrari yaptikca devam ediyor kahve rengi oldu bugun acaba baska borseyden kaynakli olabilirmi ama hamile olmayi cok istiyorum

Cade

O benim pıt pıt atan ikinci kalbim❤️👨‍👩‍👧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.542
6.714
Evet olabilir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-02-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cade

O benim pıt pıt atan ikinci kalbim❤️👨‍👩‍👧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.542
6.714
Yerlesme kanamasi herkeste olmuyormus diye duydum acaba benmi cok takintiliyim
Ben de yaşamadım.. Ama anlattığınız yerleşme kanamasına çok benziyor.. Regl olsa devam ederdi yoğun bişekilde.. Hayırlısı olsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-02-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın