Hamilelik olabilirmi sizcee ??

Gullu32819

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
161
37
23
Mrb arkadaslar adetime 3 gun var 2 haftadir ayakta cok kalinca bel agrisi cekiyorum ve dun kanamali akintim oldu idrara cikinca cok az peceteye bulasiyor bugunde 1-2 damla geldi gogus agrisi mide agrisi kasik agrisida var sizce hamile olabilirmiyim yerlesme kanamasi olabilirmi yasadigim kanama pembe renkteydi ve akintiyla geldi ?? Yerlesme kanamasi yasayanlar miktarini ne sıklıkla geldigini anlatabilirmi

1 kere geldi benden peceteyle kurulanirken 5 6 damla toz pembe renginde sonra testte cikti zaten 2. Cizgi. Yarin sabah yapin test elinizde varsa umarim gebesinizdir

Cok tesekkur ederim benimde akintim oluyordu normal oncesinde 1bucuk senelik evliyim adet oncesinde daha once hic boyle birsey yasamamistim umarim hamileyimdir ❤

Benim 1 damla seklinde idrari yaptikca devam ediyor kahve rengi oldu bugun acaba baska borseyden kaynakli olabilirmi ama hamile olmayi cok istiyorum

Anlatirmisiniz biraz rica etsem
Canım bende yoğun su gibi akıntı kaçırıyormuş gibi ıslaklık🤭ve adet olacakmış gibi göğüsler de ağrı oluyor du hafif bir halsizlik vardı ve adete 1. 2 gün kala bir iki defa ani ve geçici mide bulantısı oldu tabi bunlar adet gecikmesi yaşanmadan bir kaç gün önce yaşadığım şeyler öğrendikten sonrası berbat başımı yerden kaldıramamalar tabi bu her gebelikte ve her insan da bir değil bu gebeliğim de inanın hamile olduğuma inanmıyorum bazen bulantım ağrım sızım gögüs ağrım kasık ağrım bir şeylerden tiksin me kokulara aşırı duyarlı olma gibi bir durumum asla olmadı hatta doktoruma bu hamileliğime inanamıyorum bulantım halsizliğim hiç yok çok dinç bir haldeyim ilk öğrendiğimden beri dedim güldü falan öyle yani canım inşallah sağlıkla ve hayırlısıyla bebişimi kucağıma alırım

X