Hamilelik oluşumu

Okudum ben dusunmuyorum zaten havayla temas ederse sperim aninda öluyor diye biliyorum bence cok dusunuyosun deye boyle durum yasadin inan bana dusunduyun zaman insan boyle oluyor adet bile gecikiyor
Ben 3 kere adet oldum birsürü de test yaptım iliskiden sonra 30. 60. Günlerde falan hepsi negatifti ama sık idrara çıkıyorum diye korkuyorum 😣 umarım prezervatifin üstüne bulaşan zevk suyu ile hamile kalmamışımdır

Ben 3 kere adet oldum birsürü de test yaptım iliskiden sonra 30. 60. Günlerde falan hepsi negatifti ama sık idrara çıkıyorum diye korkuyorum 😣 umarım prezervatifin üstüne bulaşan zevk suyu ile hamile kalmamışımdır
Ihtimal bile yok boshuna kaygilaniyorsunuz ustelik test yapmishsiniz 60 gun sonra

Bu ay eylulun 1 adet zamanimdi henuz adet olamadim ama 1 haftadir kahve rengi az az akintim var bilmiyorum adet sayilirmi bu test yapmiyorum henuz cunku umudum yok nedense
11 gün geçmiş aslinda yapsaniz belli olur gibi bende bilmiyprum gerçi bilsem 30 gün sonra yaptığım 60 gün sonra yaptığım testlere inanirdim🤣🤣 ağlanacak halime güler oldum yaa😣😣

11 gün geçmiş aslinda yapsaniz belli olur gibi bende bilmiyprum gerçi bilsem 30 gün sonra yaptığım 60 gün sonra yaptığım testlere inanirdim🤣🤣 ağlanacak halime güler oldum yaa😣😣
Internet de kahve rengi akinti adet sayila biliyor dendi o yuzden yapmiyorum ama cok az oldu bilmiyorum hayirlisi boyle olmazdim hic

Internet de kahve rengi akinti adet sayila biliyor dendi o yuzden yapmiyorum ama cok az oldu bilmiyorum hayirlisi boyle olmazdim hic
Kirmiziya dönerse yani sökülürse adet oluyormuş açık kahverengi pembe ise yerleşme kanaması olabiliyormus ama oda 1 2 damla kadar peceteyle sildiginde gözüküyormuş, her kadında yerleşme kanaması görülmezmiş burda ablaların dediklerine göre

Kirmiziya dönerse yani sökülürse adet oluyormuş açık kahverengi pembe ise yerleşme kanaması olabiliyormus ama oda 1 2 damla kadar peceteyle sildiginde gözüküyormuş, her kadında yerleşme kanaması görülmezmiş burda ablaların dediklerine göre
Kirmiziya donmuyor bekliyorum 1 haftadir bashladi bazi gunler bir kac damla bazi gunler hic olmuyor

Bugün 3. Günü bende tamamen kesilmesinden korktum geçen ay ne güzel 4 5 gün sürmüştü 😔🙇🏻‍♀️ utanıyorum çünkü pişmanım yani kötü bir şey yaptım ailemin beni sevmesine bile kızıyorum artık hak etmiyorum beni sevmelerini iyi davranmalarini bana üzülmelerini 😭 bide kötü bir şey olursa ne yaparım hiç bilmiyorum ama kendimi yiyip bitirdim 🙇🏻‍♀️
Benımde ılıskıden sonraki ılk adetım hem 10 gün geç geldi hemde gelmedi gibi bişeydi iki gün kırmızı ama eski yogunlukta değil ücüncü günden itibaren asırı azalarak kesilmişti ben ağrı kesici kullandım ıkı kere apranax fort ama doktara bunu sordugumda ertesi gün hapı yapar, ağrı kesici yapar, streslisimdir yapar, beynine ne dersen onu yapar demişti ve kafamı toplamıstım bende takıntılıydım. Hemen kanama bıtınce bır hafta ara ıle ıkı tane gebelık testı yaptım negatıfı gordum hemde ilişkiden 36-44 gun sonra sonraki hafta 50. Gunde karından usg cekıldım hıc bısey yok dedı de gene de rahatlayamadım 58. Gun tekrar usg yaptım artık dedım yeter herkes normalde ben mi anormalim değilim işte dedim zaten ıkıncı adrt zamanımdı kafam artık rahattı ve ıkı gun gecıkmelı olarak adet gordum ve gayet normal kırmızı pıhtılı ve asırı agrılı bı adet gecırdım 5 gun . Anlatıyorum cunku ben normal bı ılıskı yasadım bosalma olmafı ama korunmada olmadı ve gercekten hiç bişey olmuyor hersey kafanda bıtıyor herkes bana bunu dedı ve dogruydu da kafanda kurduğun ıcın azalmaların oluyor. Hıc usenmeden butun forumu okudum ama gercekten herkesı benden daha cok cıldırtmıssın😄 kafandan attıgında cok guzel adet gecırceksın goreceksın 😊

Ablacim hamile olma ihtimalin yok sakin ol hayatına dön artık
Merhaba 7 kasımda olan ılıskıden sonra tam bugun 7 aralıkta kanda test yapıldı 1.20 süre yeterlidir dimi daha erken bile oldugunu bılmıyorum ama gec dollenmeyı de hesaba katmak ıstıyorum bir ay yeterli midir?

X