Hamilelik riski...

mrb kızlar bişey sorucam size habı aldıktan sonra hç ara kanamam olmadı bugünde regli günüm hala olmadım yarn gdip test yaptırırsam hamile olup olmadgım belli olurmu:KK14::KK14::KK14:

biraz gecikme olabilir strestende olmuyo olabilirsiniz birazcık sakinleşinn

elimde degil sürekli bi panik halindeyim kanamam da hç olmyınca daha çok şüphe girio içime..

bende kullandım bi sıkıntı olmadı regl de oldum sonraki ay tekrar düzene girdi düzenli bi regln varsa o devam edio sen çok stres yapmamaya bak sonuçta gelen Allahtan sen önlemini almışsın takdir Rabbimin :KK34::KK54:

orası öyle tabi de yinede çocuk fkri beni çok korkuyo herşeyin hayırlısı artk yapablcek bişey yok:2:

ya kızlar öle her ilişkide hamile kalınmazki...onun belirli dönemleri var...yumurtlama dönemi adet olduktan 2 hafta sonra başlar bikaç gün sonrası yada önceside olabilir bu dönemler..onun dışında hamile kalma olasılığı düşüktür..seninki adetine 1 hafta varmış merak etme birşey olmamıştır..

ya kızlar öle her ilişkide hamile kalınmazki...onun belirli dönemleri var...yumurtlama dönemi adet olduktan 2 hafta sonra başlar bikaç gün sonrası yada önceside olabilir bu dönemler..onun dışında hamile kalma olasılığı düşüktür..seninki adetine 1 hafta varmış merak etme birşey olmamıştır..

o dönemleri bi tam olarak bulamıyorum ben yaa
peki adet düzensizliği yaşayanlar için de geçerlimidir bu desertcim
sende varmı hamilelik falan
düşünüyormusun

mrb kızlar bugün regli oldum ama sabahtan beri ölüp ölüp diriliyorum nasıl bi sancı anlatamam midem bulandı affedersnz çkarttm aynı zamanda ishal de olmuşum çok kötüyüm daha önce hç böyle bi regli yasamamştm ilacın etkisimidr hala bu böyle:KK14::KK14:

şükür gebe kalmamışım bana yardmcı olan bütün kızlara tşkr ediyorumEn Büyük KK:KK16::KK16:

o dönemleri bi tam olarak bulamıyorum ben yaa
peki adet düzensizliği yaşayanlar için de geçerlimidir bu desertcim
sende varmı hamilelik falan
düşünüyormusun

adet olduğun günden itibaren 2 hafta sonra yumurtlama dönemin..bu bi kaç gün önceside olabilir bikaç gün sonrasıda...ben hamile değilim ama düşünüyorum bebek..Allah nasip ederse mayıs haziran gibi kalsam ii olur geçen ay dkh nı bıraktım bu ay hamile kalmadım bakalım diğer ay nolucak..

X