Hamilelik var mı varsa kimyasal mi

Benim değerim yüksek ama keseye bakmadılar maalesef
Ya benim ki şöyle söyleyeyim 257 çıktığı gün gittim bana 2 gün sonra tekrar gel dedi ben dayanamadım 1 gün sonra yine kan verdim 331 oldu bugün de gittim kan tekrar ver dedi verdim büyük ultrasona gönderdi orda ki doktor gördü 5mm dedi

Merhaba benim adetim 4 gün gecikmişti evdeki testlerim de pozitifti kan tahlili yaptım onda da gebelik çıktı ama gecikmenin 4. Günü akşam adet oldum doktorla falan görüştüm 2 gün sonra tekrar tahlil yaptır dedi yükselme ihtimali var mu değerlerimin yoksa düşük mü yaptım

Merhaba benim adetim 4 gün gecikmişti evdeki testlerim de pozitifti kan tahlili yaptım onda da gebelik çıktı ama gecikmenin 4. Günü akşam adet oldum doktorla falan görüştüm 2 gün sonra tekrar tahlil yaptır dedi yükselme ihtimali var mu değerlerimin yoksa düşük mü yaptım
Büyük ihtimalle kimyasal geçirdin mümkün değil benim 4 kimyasalda aynı oldu

Büyük ihtimalle kimyasal geçirdin mümkün değil benim 4 kimyasalda aynı oldu
Peki kanamanın olduğu gün kan vermeidmj

Eklentiler

• IMG_20240311_141502.jpg
    IMG_20240311_141502.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 15
Merhabalar arkadaşlar 2 yılda. Beridir korunmiuyirum ve 4 defa gebe kaldım 4 de kimyasal la sonuçlandı ve bundan 10 önce test yaptım akşam silik çizgiyi gördüm ertesi günü test yaptım evde yine tekrar negatif çıktı emin olmak için kan verdim negatif çıktı ve dün göğüs hassasiyetyin de şüphe edip test yaptım silik çizgi hemen çıktı sizce gebelik varmıdır veya kimyasal mıdır hayal kırıklığında korkuyorum şuan adetkme 4 gün var
Kan testi yaptırdın mı

Arkadaşlar ben de 14 aralıkta kimyasal gebelik yaşadım ve sonra bir daha da regl olmadım sakın ümidinizi kaybetmeyin . İnanın iyi düşündükçe her şey iyi oluyor . Allahım inşallah kucaklarımızı doldursun hepimizin 😍

X