hamilelik ve şeker

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
hamilelikde şekeri olan varmı aranızda yada çevrenizde bu konuda bilgi almak istiyorum bizi neler bekliyor 30 . gebelik haftamızdayız insilün e başladık bebek için ve anne için olabilecek tehlikeler nelerdir :CüvCüv: şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

bende hamilelik şekeri var canım.diyet yapıyorum.diyet yapıyosan sakın atlatma.inüsilin halleder hareşyi merak etme ..şeker artık pek problem olmuyor hamilelikte.doktor gözetimi altında olmazsa iri bebek oluyor doğumdan sonra sarılık riski artıyor sanırım bida normal doğun yasaklanıyor..bebekte yüzde elli şeker has.. olma riski oluyor..benim babamda vardı..Allah sağsalim kucağına versin tatlım

bende hamilelik şekeri var canım.diyet yapıyorum.diyet yapıyosan sakın atlatma.inüsilin halleder hareşyi merak etme ..şeker artık pek problem olmuyor hamilelikte.doktor gözetimi altında olmazsa iri bebek oluyor doğumdan sonra sarılık riski artıyor sanırım bida normal doğun yasaklanıyor..bebekte yüzde elli şeker has.. olma riski oluyor..benim babamda vardı..Allah sağsalim kucağına versin tatlım

çok teşekkür ederim canım dr konturölünde allah senide bebeğinide sağlıklı bir şekilde kurtarmak nasip etsin bilgilerin için teşekkür ederim

X