Gebeliğe Hazırlık Hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

benece

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
260
7
18
Merhaba hamilelik ilk 5 haftalıktan göğüs ağrısı şişkinlik olan oldu mu aşırı acıma

Yine mi sen 😄 evet hamilesin anla bunu artık senin yaşın küçüktü. Nişanlına diyecektim evlenecektiniz noldu. Bir an önce bu işlere yoğunlaş bence

Evet gebelikte aşırı meme ağrısı aşırı kasık ağrısı oluyor insanın içine bı canlı yerleşiyor. Bu tüm canlılarda böyledir.

Yavrum neden hala gitmedin neyin inadı bu? Burda hiçbirimiz doktor değiliz artık lütfen doktora git. Madem akıl istiyorsun, kaç oldu konu açıyorsun sana burdan kaç kişi doktora git yazdı, o zaman artık doktora mı gitsen yeni konu açmak yerine?

Yavrum neden hala gitmedin neyin inadı bu? Burda hiçbirimiz doktor değiliz artık lütfen doktora git. Madem akıl istiyorsun, kaç oldu konu açıyorsun sana burdan kaç kişi doktora git yazdı, o zaman artık doktora mı gitsen yeni konu açmak yerine?
Gitmememin nedeni nişanlım bekleyelim biraz önümüzdeki ay gideriz dio neden böyle diyo bende anlamış değilim

Özele gideceğiz bende yanlız gitmek istemiyorum o yüzden onu bekliyorum
Kan vermek çok zor değil bi tüp kanınızı alacaklar ve test yapacaklar bu kadar basit. Emin ol artık senin açtığın konulara kimse yazmaz insanlarla dalga geçer gibi elli tane konu açıyorsun bilgisizim soruyorum diyorsun. Bilgisiz olabilirsin sana verilen akıllarla bi yol alırdın.

Kan vermek çok zor değil bi tüp kanınızı alacaklar ve test yapacaklar bu kadar basit. Emin ol artık senin açtığın konulara kimse yazmaz insanlarla dalga geçer gibi elli tane konu açıyorsun bilgisizim soruyorum diyorsun. Bilgisiz olabilirsin sana verilen akıllarla bi yol alırdın.
Peki değerin kaç çıkması gerek kanda

Gitmememin nedeni nişanlım bekleyelim biraz önümüzdeki ay gideriz dio neden böyle diyo bende anlamış değilim
Nişanlımınneden dinliyorsun ki? Al çantanı çık git hani altı üstü kan vereceksiniz

Ben gebe kaldıgım geceden bi kac gün sonra meme hassasiyeti hissetmeye basladım oradan anlamıştım Farklı birşeyler olduğunu

Nişanlın belki şoktadir yada neden böyle yapıyor anlamış değilim ve umarım Seni kandirmaz innşallah çünkü Eğer aldiracaksan çok geç olabilir. Sadece tavsiye diyorum herşeyden herkesden önce kendini düşün abla olarak tavsiyem budur

Nişanlın belki şoktadir yada neden böyle yapıyor anlamış değilim ve umarım Seni kandirmaz innşallah çünkü Eğer aldiracaksan çok geç olabilir. Sadece tavsiye diyorum herşeyden herkesden önce kendini düşün abla olarak tavsiyem budur
Kandırmaz ama büyük ihtimalle şokta o hayla inanamıo

X