Doğuma Hazırlık Hamilelikte alinan kilo dogumu nekadar etkiliyor?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

1mrw

🧘‍♀️👨‍👩‍👦‍👦🐾
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
3.634
3.938
Kızlar bugün doktor kontrolum vardi 36. Haftaya girdim dogumum yakın ama cok kilo aldigim icin doktorum biraz olumsuzluklardan bahsetti ve cok strese girdim. Ben Malesef hamile kalmadan öncede kiloluydum hamilelik surecimde 28 kilo aldim ama inanin bana okadar duzenli beslendim ki asla tatli türü seyler yemedim ( gebelik sekerimde cikmadi ) hep salata protein ve et agirlikli beslendim buna ragmen malesef bu sekilde ilerledi gebeligim ..simdi cok korkuyorum olumsuz birseyler olursa diye yürüyüşüme de dikkat ediyorum ama artik sıcaklarla beraber okadar yoruluyorum ki 1 saati geciremiyorum kilolu hamile kalip fazla kilo alip dogumunu rahat geciren oldumu merak ettim oyuzden sormak istedim simdiden cevaplariniz icin tesekkur ederim

Arkadaşım 30 kilo aldı sezaryen oldu doğum sonrası çok rahat geçti. Yüksek kilo alımı normal doğumda zor oluyor diye biliyorum. Doktorunuz böyle bi şey söyledi mi yani sezaryene yönlendirdi mi?

Hayir ikisindede zorluk yasariz dedi sadece

Annem 30 kilo almıştı kardeşim de tabii kilodan kaynaklı zorluk çekti bide çocukta kilolu olunca.

Annem 30 kilo almıştı kardeşim de tabii kilodan kaynaklı zorluk çekti bide çocukta kilolu olunca.
Ne gibi zorluklar oldu normalmi sezeryanmi olmustu anneniz

X