hamılelıkte bir agda sıkıntısı daha tecrubelı olan bayanlarrrr:)))

anka_06

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
479
246
kızlar ben hamıle kalmadan once gobegımı belımı alıyordum cnku horman bozuklugu var halıyle tuylerım fazlaa :KK43: ve yenı evlıyım 3 aylık suan hamılelıgım daha yenı sorunum su kı ben gobegımı ne zmana kadar alabılırım bırde vajinaya makıne kullanıyorum zararlı mıdır acaba ???

kızlar ben hamıle kalmadan once gobegımı belımı alıyordum cnku horman bozuklugu var halıyle tuylerım fazlaa :KK43: ve yenı evlıyım 3 aylık suan hamılelıgım daha yenı sorunum su kı ben gobegımı ne zmana kadar alabılırım bırde vajinaya makıne kullanıyorum zararlı mıdır acaba ???

Gebelik sonuna kadar yaptırabilirsiniz elbette.Yanlız son dönemlere girildikçe karın gerginleşeceği için tahriş olma riski oluşacaktır ağdada.Makine kullanmanın ise bir sakıncası olmaz.Ama oda yine son zamanlarda hem aldığınız kilolardan hem vücuttaki ödemden dolayı hareket kısıtlayacağı,tehlikeli olacağı için pek önerilmez..Ama şimdilik sakıncası yok

yani makineye dewam edebilirim :) belimi ve karnımı kacıncı aya kadar alabılırım ? mesala bu arda cevabınız ıcın cokkk tessekur ederim :))

yani makineye dewam edebilirim :) belimi ve karnımı kacıncı aya kadar alabılırım ? mesala bu arda cevabınız ıcın cokkk tessekur ederim :))

Dediğim gibi sonuna kadar aldırabilirsiniz ama özellikle karın iyice şişmeye başladığında yani son aylarda çok gergin ve cilt çok incelmiş olacağı için tahriş olma riski taşır.Olmayabilirde ama.Bu konuda gittiğiniz yer sizi yönlendirebilir.Mutlaka işinde uzman birine yaptırın ama...Hijyene de dikkat edin..

Rica ederim :KK39:

Genital bölgeni alabilirsin ben doktor sormuştum riskim de vardı aldırabilirsin hiçbişi olmaz demişti ama karnını asla aldırma kasılma yapıp erken Doğum neden olur dedi canım

Genital bölge dahil hiçbir yerde sorun yok hanımlar. Hamilelikte ağda yaptırabilirsiniz.

X