Hamilelikte dondurma yemek

Peki kızlar birşey daha sorucam. Ben bugun canım çok çekti pizza söyledim geldiğinde üstü pişmiş görünüyordu jambonlu ve mantarlı pizzaydı. Sonradan farkettim ki jambonların üstü kızarmış ama pizzanın kaşarına değen kısmı pembe kalmış. Sonra jambonları sıyırıp yedim ama kaşara değmişti sonuçta mikrop bulaşır mı bu şekilde bakteri falan ? ? Yani biliyorum zararlı ama bazen o kadar canım çekiyor ki. Geçen gece rüyama bile girdi hamburger ve soğan halkası ama yiyemiyorum korkudan. Siz hamileyken pizza hamburger falan yediniz mi fast-food tarzı şeyler ?
Bak canım bir ablan ve hamilelik stresi yaşayan biri olarak sana tavsiyem kola kafein tüketme g erisinide bu kadar kafaya takma sen bu şekilde stres yapınca içerdeki kuzucukta stres yapıyor hamileliğin en guzel zamanindasin ac karnını köy elini üstüne konuş bebeginle seni duyuyor yavaş yavaş eşyalarını al bir kadının kilo aldığı ama sevindigi başka bir durum varmi bu arada vaktin varken dolaş hava al çok yakında banyo tuvalet yemek uyku sana luks olacak

Bak canım bir ablan ve hamilelik stresi yaşayan biri olarak sana tavsiyem kola kafein tüketme g erisinide bu kadar kafaya takma sen bu şekilde stres yapınca içerdeki kuzucukta stres yapıyor hamileliğin en guzel zamanindasin ac karnını köy elini üstüne konuş bebeginle seni duyuyor yavaş yavaş eşyalarını al bir kadının kilo aldığı ama sevindigi başka bir durum varmi bu arada vaktin varken dolaş hava al çok yakında banyo tuvalet yemek uyku sana luks olacak
Zaten doktorum günde 1 tane izin verse bile hiç içmedim hamile kaldığımdan beri kola ve kahve. O konuda kendimi tutabiliyorum ama yemek söz konusu olunca işte hamileyken insan bi başka acıkıyomuş :/ ve çoğu şey de hamilelikte zararlı olunca o kadar yiyemediğim şey varki bazen yiyince de bmyle stres oluyorum işte

Ben de her yediğimi içtiğimi stres haline getirdim zaten yapı olarak evhamli biriyim.. aslında yapmamak lazim bu tür sıkıntıları kendimize ama elinde değil insanın.. Sağlıklı diye yediğimiz şeylerin bile içeriğini bilmediğimiz bir zamanda yaşadığımız düşünülürse eğer.. ve stres daha zararlı bile olabilir bu durumda ama elinden gelmiyor insanın..

Dondurma aşermişsiniz sanırım hamileyken cinsiyet ne oldu merak ettim genelde cinsiyet aşerilince kız deniliyor da 😍

X