Hamilelikte Göbek Deliği Ağrısı

dilegim baris

animamundi
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
14
32
merhaba arkadaşlar 32 haftalık gebeyim. yaklaşık bir haftadır aşırı derecede ağrı veren göbek deliği ağrısı yaşıyorum doktoruma sordum genişlediği için ağrı yapar krem sür dedi. krem de sürdüm geçmedi fayda etmedi. elbise değse acıyor wc ye oturamıyorum içi açık yara gibi sızlıyor bebeğim hareketli ve zaman zaman içten tam göbek deliğimin oldugu yere baskı yapıyor yatarken sağa sola dönüşlerde bile sızlıyor . bir eczacı arkadaşım var onada gösterdim iltihap olabilir mi diye baktı yok dedi.
sizlerde aynı sorunu yaşayan varmı ve ne zamana kadar devam eder acaba ?

merhaba aynı şeyi yaklaşık bir ay önce bende yaşadım ara ara hala yaşıyorum.Acile gittim bi akşam durumdan korkup doktor banada aynı şeyi söyledi bebeğide kontrol etti bebeğin keyfi yerinde sadece sen sıkıntı çekiyorsun annesi dedi.Her kadında olmuyormuş canım bazı kadınlarda göbek etrafındaki bağlar genişlerken bu şekilde sancı şiddetli ağrı yapıyormuş.bana öyle olunca hemen yat dinlen ne kadar dinlenirsen okadar hafifler yapacak başka bişey yok dedi.Ama sonuç olarak korkmana gerek yok iltihap yada göbek fıtığı olsa ultrasonda hemen görünüyor canım endişelenme bol bol dinlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…