hamilelikte idrar rengi değişir mi

Hanimlar merhabaa bisey sorucam esimle cocuk istiyoruz benimde son zamanlarda mide yanmasi yemeklere isteksizlik ve cok afedersiniz.sabahlari tuvaletimde koyu sari halinde sizde bu nedir? Gecen gun. Nutella yedim saatlerce mide yanmasindan duramadim geceye kadar duramadim yanmadan tam uykuya dalacaktm ki midem bulandi gittim cikardim cikolatayida hergn surekli yiyen.biriyim ben ve cevremdekiler hep beni ruyalarinda hamile olarak goruyor sizden tahminlerinizi bekliyorm hanimlar lutfen bebegimzin olmasini cok istiyoruz

Adet günün geçti mii

Kizlar ademi 3-4gun agdet olcam gibi acayip gaz var idrarim cok koyubide el ve ayaklarim yaniyo dudaklarim catladi acaba hamile olabilir miyim agdet olcam diye saniyorum ama psikolojik olarak bi umut oluyor

Koyulaşmış mıydı hatırlamıyorum ama , bol su içerek bunu dengelemen lazım.Keza koyu idrar iyi bir şey değildir.İdrarın rengi nekadar açıksa okadar iyi .. Bol su iç ..

BENIMDE BU SABAH IYICE KOYULASTI BILDIGIN SARI HATTA BIR AN KORKTUM PANIK OLDUGUM ICIN KENDIM KANMI VAR DIYE SARI GORUNCE 7 HAFTALIK GEBEYIM SARI OLMASI NORMAL MI IDRAR RENGIMIN

arkadaşlar çoğunuz baya olmuş yazalı ama sorucam benimde bir haftadan beri idrarım çok koyu ve kötü kokuyor. idrar yolu enfeksiyonu mu dicem ama idrarda yanma falan yok suyu da çok az içmiyorum aslında ama şüphelenmeye başladım adetime 5 gün var. 3 gün önce idrar tahlili yaptım negatif çıktı ama pozitif çıkmasını beklemiyodum çünkü adetime 8 gün varken yaptım hamile olabilir miiyim acaba bendeee :))

İDRAR YOLU ENFEKSIYONU HAMILE OLDUGUN ANLAMINA GELMIYOR ÜŞÜTTÜGÜNDE DE OLABILIRSIN DIKKAT ET AYAKLARINI SICAK TUT VE BOL SU İÇ ADETIN GECERSE O ZMAN SÜPHEYE DÜŞ CNM GEÇMİŞ OLSUN

Soruma cevap verebilir misiniz lütfen, 5 aydır düzenli adet görüyorum ama karın batmalarım var hamile olabilir miyim ?

Karın ağrısı bel ağrısı var ara Sırada mide bulantısı yaşıyorum Öğrenmek istediğim şey 5 ay düzenli adet gören birisi hamile olabilir mi ? Hep tam zamanında oluyorum.

Karın ağrısı bel ağrısı var ara Sırada mide bulantısı yaşıyorum Öğrenmek istediğim şey 5 ay düzenli adet gören birisi hamile olabilir mi ? Hep tam zamanında oluyorum.

Düzenli adet görmen hamile olmayacaksın anlamına gelmez aksıne daha kolay hamıle kalırsın..Ayrıca karnında batma oluyorsa üşütmüşte olabılırsın şayet adetın gelırse cok agrı cekeceksın adet oldugunda cunku üşütmüşsün demek adet olmazsan da dıkkat et sıcak tut ayaklarını ve hamıle olma ıhtımale karsı bıtkı cayı içme :)

Sanırım sorumu eksik aktardım, 5 ay önce eşimle ilişkiye girdik içime boşalmamasını söyledim oda üstüne boşaldı 5 aydır düzenli adet görüyorum hamile kalabilir miyim o olaydan sonra, şuan bebek düşünmüyorum.

Benim bir arkadaşım da bu var genetikmis annesinde ve teyzelerinde de varmış hamileyken adet goruyorlarmis ama sizin ailede olsa bilirdiniz değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…