hamilelikte kanama alanı

arkadaslar bebegimi ilk gormeye gittigimizde 5+4 tu yolk kesesini gorduk ve gayet iyiydi hersey smdi 7+2 de hem bebisimi hemde kalp atisini gormeye gitcektik 7+1 birgun once gece ani bi kanamayla acile gittik kanamam adet gibi yogundu ve asiri buyuk ciger gibi kan pihtilari dustu ertesi gun doktorumla randovumuz vardi zaten gittik bebisin kalp atisini duyduk bebekte iyiydi kesede zarar gormemisti ama kanama alanima acildeki doktorda kendi doktorumda cok buyuk dedi 4.2 cmye 1.35 cm cikti benim bebegim tup bebek gunde 3 kere yumurta toplamadan beri fitil seklinde progestan 200 kullaniyodum smdi + olarak progestan dex igne verdi gunde 1 adet doktorumun dedigi dinlenmem agir is yapmamam bebek eger saglikliyla bisey olmicagini soyledi hatta kanin akmasi hastalari korkutsada onu memnun ediyomus basinc olusturmuyomus boylelikle icerde bebek buyudukce rahimde daha fazla yer kaplamaya basladikca kanama dururmus bu boyutlarda bi kanama yasayan var mi yada boyle bi kanama yasayip sonrasi ne oldu kanama alaninin gorselini ekliyorum tarali alan
Canım merhaba öncelikle bende 8 haftalık hamileyim bi kaç gün önce gece birden şakır şakır kanamam başladı adet kanamasından daha yoğun hemen doktora gittim keseden çok büyük kanama alanı olduğunu söyledi daha sonra kendi doktorumla görüştüm beni hastaneye yatırdı iki gece kaldım aynı senin gibi kocaman ciğer gibi kan pıhtısı düştü sabah ultrasonla bakılınca kanama alanı bitmiş gibiydi ertesi günde bitti zaten kanamalarım da şükür bitti kahverengi lekeye döndü yani kanama alanı varken kanaması da sanırım iyi heralde birden akması çünkü benim Çeşme den akar gibi hiç durmadan aktı şükür şuan iyiyiz bebiş te iyi inşallah hepimiz sağ Salim kucağımıza alırız bebişlerimizi

Canım merhaba öncelikle bende 8 haftalık hamileyim bi kaç gün önce gece birden şakır şakır kanamam başladı adet kanamasından daha yoğun hemen doktora gittim keseden çok büyük kanama alanı olduğunu söyledi daha sonra kendi doktorumla görüştüm beni hastaneye yatırdı iki gece kaldım aynı senin gibi kocaman ciğer gibi kan pıhtısı düştü sabah ultrasonla bakılınca kanama alanı bitmiş gibiydi ertesi günde bitti zaten kanamalarım da şükür bitti kahverengi lekeye döndü yani kanama alanı varken kanaması da sanırım iyi heralde birden akması çünkü benim Çeşme den akar gibi hiç durmadan aktı şükür şuan iyiyiz bebiş te iyi inşallah hepimiz sağ Salim kucağımıza alırız bebişlerimizi
yasadiklarimiz ayni valla saglikli olsunlarda 🙏 kanamaya benim doktorum ben kanasin istiyorum birikmesin bian once atsin isterim demisti benim kanamam olsa bile alan azalmadı birikme artti bugunde kontrolumuz vardi bebisim haftasina gore boyu kesesi kalbi cok sukuuur yolunda 🙏 kanama alani cm olarak cok degismemis ama alanin sekli degismis cok ufak bi eksilme varmis haftaya yine kontrol insallah biter dedim haftaya bitmez 12 13. haftayi goruruz dedi olsun bebegime zarar vermesinde ben kan gelmesine raziyim 🥰🙏🧿

aaa ama panik yapma bazen ikizlerden biri tutunabiliyo o an dusebiliyo kotusunu dusunmeee 🙏
Doktordan öyle dedi cuma birdaha kana bakalım yükseliyorsa iyi birşey zaten değerin çok yüksekti ikiside tuttu diye düşündüm biri gitmişte olabilir dedi ama öyle olsaydı 4000lerden 2000lere yarısı düşerdi diye düşündüm :/

Doktordan öyle dedi cuma birdaha kana bakalım yükseliyorsa iyi birşey zaten değerin çok yüksekti ikiside tuttu diye düşündüm biri gitmişte olabilir dedi ama öyle olsaydı 4000lerden 2000lere yarısı düşerdi diye düşündüm :/
yoook onu hic oyle dusunme hamilelik delilik ben sana diyim aslaaa akil sir erdiremiyosun normalde betaya x2 yulselmesi lazim derler ya benim ilk x3 sonra ×4 ×2.5 ×1.72 x1.82 diye gitti kanama alanim disindada allaha sukur bebegimde sorun yasamadim kanamayada tup bebekte genelde oluyo diyolarda cevremde duyduklarim hadi desen kimyasal gebelik desen o boyle bisey degil sacma sapan yukseliyo ve sak diye dusuyo ama o cok garip bi rakamlara cikip cok ucuk rakamlara iniyo

yoook onu hic oyle dusunme hamilelik delilik ben sana diyim aslaaa akil sir erdiremiyosun normalde betaya x2 yulselmesi lazim derler ya benim ilk x3 sonra ×4 ×2.5 ×1.72 x1.82 diye gitti kanama alanim disindada allaha sukur bebegimde sorun yasamadim kanamayada tup bebekte genelde oluyo diyolarda cevremde duyduklarim hadi desen kimyasal gebelik desen o boyle bisey degil sacma sapan yukseliyo ve sak diye dusuyo ama o cok garip bi rakamlara cikip cok ucuk rakamlara iniyo
İnşallah öyle olur canım yaa dua et bana lütfen 🥹 hamilelerin duası kabul olur derler ismim Gizemm dualarında bana da yer ver bebişim içerde biyerde sımsıkı tutunmuş olsun bana 🥹🤲🏼

İnşallah öyle olur canım yaa dua et bana lütfen 🥹 hamilelerin duası kabul olur derler ismim Gizemm dualarında bana da yer ver bebişim içerde biyerde sımsıkı tutunmuş olsun bana 🥹🤲🏼
etmezmiyim hic en icten sekilde seve seeeve guzel haberler alcana inaniyorum 🙏 lutfen banada haber ver ozeldende yazabilirsin

yasadiklarimiz ayni valla saglikli olsunlarda 🙏 kanamaya benim doktorum ben kanasin istiyorum birikmesin bian once atsin isterim demisti benim kanamam olsa bile alan azalmadı birikme artti bugunde kontrolumuz vardi bebisim haftasina gore boyu kesesi kalbi cok sukuuur yolunda 🙏 kanama alani cm olarak cok degismemis ama alanin sekli degismis cok ufak bi eksilme varmis haftaya yine kontrol insallah biter dedim haftaya bitmez 12 13. haftayi goruruz dedi olsun bebegime zarar vermesinde ben kan gelmesine raziyim 🥰🙏🧿
Öyle vallahi canım iyi sağlıklı olsunlar yeterki hepimiz eminim çok istiyoruz çünkü inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız 🙏

Öyle vallahi canım iyi sağlıklı olsunlar yeterki hepimiz eminim çok istiyoruz çünkü inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız 🙏
amiiiinnnn insallaaaah bende bugun biraz panigim dunden beri cok azda olsa bi kan geliyo kahve rengi ama bayadir sadece leke gibiydi pazartesi sali resmen kesilmisti ya smdi gmazda olsa gelince acaba yenisi basladida icerde yer icin eskiyi disarimi atiyoki diyorum off carsamba nasil gelcek ya bi hayirlisiyla su kan bi bitseydi 😢

aaa uzulduum ama saglik olsun sıkma canını en kısa zamanda cifter cifter saglikla kavus bebislerine insallaaah 🙏

Ben de tüp bebekle hamileyim 7. Haftadan 12. Haftaya kadar aralıksız kanamam oldu hem de öyle böyle değil. Gittiğim hiçbir doktor kanama alanı göremedi toplam 6 doktora gittim sorunun ne olduğunu anlamadan 12. Haftada kendiliğinden kesildi 20. Haftadayım şimdi. O zaman da bana düşeceği varsa düşer yaşayacağı varsa kalır dediklerinde içim acıyordu ama gerçekten bu kadar kanamaya devam ediyoruz çok şükür 🧿 doktorum da, sen doktorluk yaşamımda bu şekilde kanama yaşayıp gebeliği devam eden 2. Gebesin dedi
Yorumun içimi rahatlattı bende 7. Haftada bi kanama yaşadım yoğun bi şekilde Suan 11. Haftaya girdik hala kanamam devam ediyor ama az şekilde benimde doktorum eğer sağlıklı bir bebekse düşmez zaten dedi. 12. Haftaya kadar kesilmesi lazım dedi. Umarım benimde kesilir. Çok huzursuz oluyorum. Tam bitti galiba diyorum bi bakıyorum devam ediyor.

İnsan tuvalete bile gitmeye korkuyor biliyorum.. 11 haftaya kadar gelmişsiniz maşallah her geçen hafta düşük riski azalıyor. Benim de birden kesildi bir gün bir baktım hiç kanamam olmadı çok şükür 🧿

X