Hamilelikte Kasık Fıtığı

rruyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
44
1
Kızlar 24 haftalıkk hamileyim nasipse bir prensesim olcak. Sol kasığımda bilye gibi bişi geliyordu elime doktoruma danıştım genel cerraha gözükmemi istedi genel cerraha gittim fıtık olduğunu söyledi. Sorum şu; Kasık fıtığı olup doğum yapanlar var mı ? Normal mi sezeryan mı oldunuz sıkıntı yarattı mı? teşekkür ediyorum şimdiden.

Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin inşallah canım benim kuzenimin eşi aynı şekilde kasik fıtığı çıktı hem sağ hem solda ve çok sağlıklı şekilde normal doğum yapti sadece doktor kesinlikle iş yapmasını yasakladı ev işi falan zorlamamalari gerekiyormus çünkü ama korkulacak bisey yok allahın izniyle doğum yaparsın ınş cnm :)

Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin inşallah canım benim kuzenimin eşi aynı şekilde kasik fıtığı çıktı hem sağ hem solda ve çok sağlıklı şekilde normal doğum yapti sadece doktor kesinlikle iş yapmasını yasakladı ev işi falan zorlamamalari gerekiyormus çünkü ama korkulacak bisey yok allahın izniyle doğum yaparsın ınş cnm :)
çok teşekkür ederim ya iyi moral oldu bu bana :)) peki fıtıklar noldu duruyor mu ?

Merhabalar hanımlar benimde şüphelerim var kasık fıtığı oldum galiba bir hapşırıkla başladı kendini hissettirmeye ağrım yok ama kendini hissettiriyo rahatsız edici bir his veriyo. Genel cerraha randevu aldım ama erkek doktor vardı doğal olarak çekiniyorum nasıl muayene ediyorlar bilgisi olan varsa paylaşanilir mi lütfen

Selamlar kizlar bendede son 6 aydir sag tarafta kasik fitigi olustu.. ve 4 ay icinde cocuk planliyorduk. Hem kadin doguma hem genel cerraha gittim ikiside cok rahat bir bicimde hamilelikte hic bir sorun olmayacagini soylediler hatta tam aksine hamilelikde kaslar kemikler gerner genlesir agrilarinda azalir dediler. Bilgisi olan var mi ???? ve bana sezeryan esnasinda genel cerrahla ortaklasa o fitiginda alinabilecegini soylediler nasil olucak bilmiyorum ki endiseliyim bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim

X