Hamilelikte mide bulantınız ne zaman başladı

8922

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
36
-50
34
Hamileligimin 6. Haftasındayım sizin mide bulantınız oldumu yada olmayan varmı benim suana kadar olmadı cok sukur yada ne zaman basladı paylasırmısınız

Hiç olmadı, iki hamileliğimde de çok şükür yaşamadım. Sadece hindistan cevizi yerken midem bulandı hala da yiyemem

Hamileligimin 6. Haftasındayım sizin mide bulantınız oldumu yada olmayan varmı benim suana kadar olmadı cok sukur yada ne zaman basladı paylasırmısınız
Çok şükür bir iki kez olmuştu. Oda 6.haftadan sonra:)

6. Haftada başladı 20. Haftada bitti 😩
Umarım sizinki hiç başlamaz
Bu şekilde rahat bitirirsiniz

6. haftadan sonra yaklaşık 12. haftaya kadar ara ara bulantım oldu ancak hiç kusmam olmadı şükür.

Çok şanslısın inşallah olmaz. 6 da başladım doğurana kadarda devam sanırım 😂

Benimde 6. haftada başlamıştı 2 hafta kadar sürdü doktorumun verdiği bulantı ilacıyla toparladım kokulara karşı hassasiyet devam ediyor malesef

7.hafta da başladı 15.haftaya kadar. Şiddetli bulantılarım olmuştu. Sizin inşallah bulantınız olmaz.

10.günde başladı ilk 3 ay çok çektirdi. Bir kere kusma ilacı yüzünden hastanelik oldum. Bir de bende uyku da çok yaptı.

X