Erkek İnfertilitesi Hamilelikte migren ve bas agrisi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Herseyeragmenumutvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
130
34
Kızlar 13 haftalık hamileyim 2 gündür üst üste çok ağır migren atağı geçiriyorum çok kötü geçmiyor şuan yine aynı parol alıcam korkuyorum benim gibi olan var mı bi çözümü var mı bunun bilmiyorum lütfen yardım edin başım çatlıyor 😢😯

Kızlar 13 haftalık hamileyim 2 gündür üst üste çok ağır migren atağı geçiriyorum çok kötü geçmiyor şuan yine aynı parol alıcam korkuyorum benim gibi olan var mı bi çözümü var mı bunun bilmiyorum lütfen yardım edin başım çatlıyor 😢😯
Benim 2 hafta geçmedi baş ağrım ilaç almanıda tavsiye etmem hamilelikte migren fazlalaşıyomuş sessiz karanlık yerlerde dur kafanıda üşütmemeye çalış

mentol taşı. Yoga meditasyon. Benim de 16 haftalık pik yaptı baş ağrıları. Bir kez parol içtim artık dayanamıyordum. Ama karanlık uyku vs iyi geldi.

mentol taşı. Yoga meditasyon. Benim de 16 haftalık pik yaptı baş ağrıları. Bir kez parol içtim artık dayanamıyordum. Ama karanlık uyku vs iyi geldi.
Ya mentol taşını ilk defa duyuyorum hamilelikte kullanabilir miyim etkisi ne bilgi verebilir misiniz araştırdım da işe yaradığı söyleniyor kullanan olarak bi size sorayım? 😊

Merhaba arkadaşlar. Migren dahil tüm ağrılara iyi gelen ve bir süre düzenli kullanımda da tamamen çözüm olan, henüz çok az insanın bildiği mucize bir bant var. İçeriği tamamen doğal olduğu için, hamilelikte de kullanılabilir, bebeklerde de kullanılabilir ve herhangi bir ilaçla bir etkileşimi yok. Bir yan etkisi de yok, enerji vermesi ve sıkıntılarınıza şifa olması haricinde :)
Ne peki canım bu bahsettiğin? ???

X