Hamileyim ve aktif mesane, lütfen yardım :(

tubikomo

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
206
75
31
Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık 8 yıldır sürekli mesanemde yanma, baskı hissi oluyor. Gazımı çıkarınca az biraz rahat hissediyorum kendimi. Neler yaptım ne doktorlara göründüm fayda olmadı. Aktif mesanem var. Günde nerdeyse 4 lt su içiyorum su içmezsem ağrılarım yanmalarım daha kötü hale geliyor. Oruç bile tutamıyorum kaç senedir. Gazım olunca mesaneme baskı yapıyor sanki tuvaletim var gibi hissediyorum ama gidiyorum bi damla geliyor. Artık doktora gitmektende bıktım hiç bi çözüm bulamıyorlar. Şimdi 21 haftalık hamileyim gaz vardı şimdi üstüne bebekde eklenince dolayısı ile mesaneme baskı hissi daha da çoğaldı geceleri hiç yatamıyorum tuvalete gidiyorum sürekli. Hamilelikte daha kötü oldu durumum. Üzülüyorum kendime ağrı kesici vs de içemiyorum şuanda malum. Böyle bişi yaşayıp kurtulan oldu mu Allah rızası için bana bir öneri verecek olan var mı? Artık ne yapacağımı bilemiyorum. Çocuğa alışverişe çıkmamız gerekiyor hiç bir hazırlık yapamadım henüz nasıl gezip dolaşıcam alıcam eşyaları bilmiyorum. Yardım ve önerileriniz benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

X