Hamilelikte sürekli lekelenme 😭

Dilkenn

Aktif Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2019
2.300
3.900
Kızlar merhaba sat 3 Aralık ben 3 ocakta çok düşük bir değer ile gebe olduğumu öğrendim değerim çok güzel artti ama 6 gün sonra bildiğiniz kanama oldu değerim 140dan 73e düştü tamam kimyasal dedim doktorum da kullandığın ilaçları iğneleri bırak adeti bekle 10 gün sonra kana baktır sıfırlanmış mi bakalım dedi benim kanama durdu içim rahat etmedi 2 gün sonra kan verdim 218e yükselmiş 2 gün sonra da 445 bu esnada tekrar iğne ve ilaçlara başladım doktorum gebelik devam ediyor keseyi görene kadar kana devam dedi bu arada lekelenme şeklinde devam ediyordu 2 gündür durmuştu ama bu sabah peçeteye silince yine açık kahverengi leke geldi az da değil bir havlu kağıt boyutunun yarısı kadar düşünün. Çok tedirginim sürekli lekelenme yaşayıp gebeliği sağlıklı ilerleyen var mı acaba ? Ha bir de hiç ağrı sızı batma birşeyim yok çok şükür. bu üçüncü gebeliğim inşallah olursa ilk çocuğum olacak 5 yıldır istiyoruz 🥺

Ben oğlumda siyah lekeler bile görüyordum gebeliğim boyunca hep devam etti. Kahverengi siyah hep devam etti. Doktor pembe kırmızı olmayıncaya kadar korkma dedi şuan oğlum 5 yaşında çok şükür

Gerçekten mi içim rahatladı 🙏 peki nasıl içiniz içinizi yemedi nasıl kendinizi rahatlattıniz gerçekten yüreğim ağzımda geziyorum bir yandan da tutunacagi varsa tütünü zaten diyorum ama endişelenmeden de duramıyorum 😏 ha bir de doktorunuz nasıl bir yaptırım uyguladı sürekli yattiniz mi ?

Gerçekten mi içim rahatladı 🙏 peki nasıl içiniz içinizi yemedi nasıl kendinizi rahatlattıniz gerçekten yüreğim ağzımda geziyorum bir yandan da tutunacagi varsa tütünü zaten diyorum ama endişelenmeden de duramıyorum 😏 ha bir de doktorunuz nasıl bir yaptırım uyguladı sürekli yattiniz mi ?
Merhaba şuan nasılsınız

Merhaba şuan nasılsınız
Merhabalar beta 700lere çıktı ondan sonra kanamayla beraber düşmeye başladı kimyasala çevirdi ama doktorum bile şaşırdı bu değerlerde kimyasal olmaz ama yine de hafta bir kontrolde olalım değer sıfırlanana kadar haftada bir kan ver en sonda rahime ve tüplere bakalım içeride birsey kalmadığından emin olalım dedi. Ama üzülmüyorum çok şükür operasyon gerektirecek birşey olmadı ve korunma yasağı olmadığı için tekrar deneriz olur Allah'ın izniyle diyoruz sorduğunuz için sağolun 🙏🙏

Merhabalar beta 700lere çıktı ondan sonra kanamayla beraber düşmeye başladı kimyasala çevirdi ama doktorum bile şaşırdı bu değerlerde kimyasal olmaz ama yine de hafta bir kontrolde olalım değer sıfırlanana kadar haftada bir kan ver en sonda rahime ve tüplere bakalım içeride birsey kalmadığından emin olalım dedi. Ama üzülmüyorum çok şükür operasyon gerektirecek birşey olmadı ve korunma yasağı olmadığı için tekrar deneriz olur Allah'ın izniyle diyoruz sorduğunuz için sağolun 🙏🙏
Pozitif olmanıza sevindim inşallah Rabbim sizede gönlünüzün meyvesini verir ❤

X