Hamilelikten önce karın germe

humeyracm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2022
13
1
25
Dostlar bu ameliyat meblası 100 bin tl ve ben 5 aydır evliyim 1-1.5 sene sonra çocuk düşnüyorum karnım alta doğru değil karın içinde yayılarak sarkma olmuş bu beni özellikle evililik sonrası zorluyor karın germe ve kol germe ameliyatı olucam sizce mantıklı olan çocuktan sonramı yoksa olup bitsin kurtulayımmı

Dostlar bu ameliyat meblası 100 bin tl ve ben 5 aydır evliyim 1-1.5 sene sonra çocuk düşnüyorum karnım alta doğru değil karın içinde yayılarak sarkma olmuş bu beni özellikle evililik sonrası zorluyor karın germe ve kol germe ameliyatı olucam sizce mantıklı olan çocuktan sonramı yoksa olup bitsin kurtulayımmı
Tabi ki sonrasi. Hamilelikte hic kilo almasan bilr karin ister istemez bi esniyo. Yaptirsan da istedigin gibi olmaz sogumdan sonra. Cocuk meselesini komple bitirince yaptirirdim ben olsam

hamilelikten önce karın germe önermiyor dr

X