Hamilemiyim Aceba?

evet var yanlız çok silik benimde ilk yaptığımda böyle çıkmıştı yarın sabah erkenden ilk idrarınla testi tekrarla derim allah gönlüne göre versin

evet var yanlız çok silik benimde ilk yaptığımda böyle çıkmıştı yarın sabah erkenden ilk idrarınla testi tekrarla derim allah gönlüne göre versin
aminn canım inşallahhh
testi dün akşam yaptımm tek çizgiydi atmamıştım bugün baktım böyle
akşam tekti çizgi
yaaaaaa of ben napıcam şimdi?????

canım ben göremedim ya.
bende 3 gün kala yaptım çok silik çıkmıştı ama testi yaptıktan 1-2 dk . içinde blirmişti.
testler üzerinden 20 dk. yarım saat geçince geçersiz oluyor.
belki çıkmadı hemen diye atmışındır bi kenaraCADIARZU
yarın sabah ilk idrarla yine yap varsa zaten çıkar hatta biraz daha belirgin olarak çıkar canım.
inşallah bebiş vardır hayırlısı olsun....

canım ben göremedim ya.
bende 3 gün kala yaptım çok silik çıkmıştı ama testi yaptıktan 1-2 dk . içinde blirmişti.
testler üzerinden 20 dk. yarım saat geçince geçersiz oluyor.
belki çıkmadı hemen diye atmışındır bi kenaraCADIARZU
yarın sabah ilk idrarla yine yap varsa zaten çıkar hatta biraz daha belirgin olarak çıkar canım.
inşallah bebiş vardır hayırlısı olsun....

akşam bana çok çok silik gibi gelldi ama eşim yok demişti
acaba vakit geçtikçe belirginleşebilirmi?

aynı test bekledikçe 2. çizgi çıkabilir ve koyulaşabilir.
çünkü benim testim negatif olmasına ragmen ertesi gün 2. çizgi çıkmıştı.
bozuluyo ve güvenilirlikleri gidiyor bazen.

aminn canım inşallahhh
testi dün akşam yaptımm tek çizgiydi atmamıştım bugün baktım böyle
akşam tekti çizgi
yaaaaaa of ben napıcam şimdi?????

rufemdam canım o test geçersizz olurr..İLK tek çıkmış.Bugun bakmışsınn silik çıkmışş O test 10dk sonra geçersiz oluyorr yani sahte çizgi:1hug:ben ondan 3 tane gördümm ama inşallahh seninki gebeliktir

rufemdam canım o test geçersizz olurr..İLK tek çıkmış.Bugun bakmışsınn silik çıkmışş O test 10dk sonra geçersiz oluyorr yani sahte çizgi:1hug:ben ondan 3 tane gördümm ama inşallahh seninki gebeliktir

canım bi kaçgün önce
sabh yaptıgımda da hafif silik çıkmıştı hemde çok beklemeden o yüzden de ben meraklanıyorum
inşallah sahte çizgi degildir inşallah yaaa

X