hamilemiyim anlamadım acil yardıım

berru89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
1.279
0
35
ya arkadaşlar 3 gün önce test yaptım negatif tek çizgi çıktı benneyaptımki ama adetim geçeli 3-4 gün oluo neden öle oldu anlamadım hamile olupta testte tek çizgi olan varmı yada böle bişi olabılırmı off kafam çok karışık nolur bilenler paylaşsın salı günü kan testi yaptırmayı düşünüorum inş. hamişimdir dua edin böle bişi olurmu testte çıkmamış olabılırmı kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

:bbo:ya hadi ama arkadaşlar cvp beklıorum çıkmam lazım belimde çok arıo bu arada ama spor yapıorum oyusden hamılelıktenmı spordanmı anlamadım

canım bazılarınınki kanda çıkıyor sadece.ınş. hamişsindir.Belirtileri varmı peki?

canımm idrarda hamilelik hemen çıkmayabiliyor sen en iyisi kan testi yaptır yada testi tekrarla,inş.hamilesindir..

valla benim on gün gecikmişti tam testi yaparken adet olmam mı ama hiç belli olmuyor canım inşallah hamilesindir kiminin ki 2 gün gecikince çıkıyoralkisalkisalkis

ya belirti olarak bel arım çok var ama dediğim gibi spordanda olabılır bide göğsümde damarlar belirginleşti halka büyüdü biraz bide başım arıo çok:Saruboceq:

canım benim yaklaşık 15 gün geçti defalarca test yaptım ama hepsi negatifti kesin hamile değilimdir diye doktora gittim tabi insan merak ediyor hem hamile değilim hem adet olmuyorum neden diye.oysa hamileymişim inşallah önümzdeki haftada minik meleğimi kucağıma alacağım.inşallah sende hamilesindir canım.bence bir kan testi yaptır

arkadaşlar çok mutsuzum yaasenağlama adet oldum bu gece off ya çokda umutluydum mutsuzluğum yetmiomuş gibi bide arı soktu demin offffffffffffffffffffffffffffff offffffffffffffff hamileyim sanmıştımsenağlamasenağlama

arkadaşlar çok mutsuzum yaasenağlama adet oldum bu gece off ya çokda umutluydum mutsuzluğum yetmiomuş gibi bide arı soktu demin offffffffffffffffffffffffffffff offffffffffffffff hamileyim sanmıştımsenağlamasenağlama
önce sağlık arkadşaımmmm,,herşeyden önce senin ve eşinin sağlığı sonra rabbimin vereceği bebeğin sağlıklı olması çok önemli ..hayırlısını dua et belki vakti saati gelemiştri henüzz..

ölede insan yinede hayal kırıklığına uğruyoo:çok üzgünüm: bende iltihap vardı ondan olmadı heralde dıoruz eşimle, adetim bitsin hap ve fitil kullanıp çalışmaya devammkaydirigubbakcemile

ya arkadaşlar 3 gün önce test yaptım negatif tek çizgi çıktı benneyaptımki ama adetim geçeli 3-4 gün oluo neden öle oldu anlamadım hamile olupta testte tek çizgi olan varmı yada böle bişi olabılırmı off kafam çok karışık nolur bilenler paylaşsın salı günü kan testi yaptırmayı düşünüorum inş. Hamişimdir dua edin böle bişi olurmu testte çıkmamış olabılırmı kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

çıkmamıs olabılır kan testı yaptır canım

ya arkadaşlar 3 gün önce test yaptım negatif tek çizgi çıktı benneyaptımki ama adetim geçeli 3-4 gün oluo neden öle oldu anlamadım hamile olupta testte tek çizgi olan varmı yada böle bişi olabılırmı off kafam çok karışık nolur bilenler paylaşsın salı günü kan testi yaptırmayı düşünüorum inş. hamişimdir dua edin böle bişi olurmu testte çıkmamış olabılırmı kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
EVET CANIM 3 4 GN GEVIYOMUS DAHA ERKENN KAN TESTI YAPTIR BEN BUGUN HASTENEYE GITTIM IDRAR TESI YAPTIRDIM ADETIM 5 GUN GECIYODU POZITIF ÇIKTI ALLAH SNADA ISTEYEN HERKEZE NASIP ETSIN:CüvCüv:

X