Hamilemiyim ? Ella Hapı

polishgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
2
0
32
Merhaba kızlar ben ocak ayının ilk günü sevgilimle ilişki yaşadım ama prezervatif kullandı. bosaldıktan sonra ise prezervatifsiz içime sokmuştu tam ne zaman oldu hatırlamıyorum sildi mi hatırlamıyorum. en son cumartesi birlikte olduk içime bosaldı ve ella hapını içtim. fakat dün yuruyus yaparken kasıklarım cok agrıdı vekahverengi bir akıntı geldi. akıntı cok azdı. beyaz akıntımda var ve bugün gögüslerimin içi şişkin gibi. sürekli sinirli haldeyim. cumartesi günüde bulusmadan önce cok midem bulandı ve 2 kere bayılmıştım. size hamile miyim ? adetime daha 6 gün var. ve hamileysem ella hapı içtim zararı olur mu ?

Merhaba kızlar ben ocak ayının ilk günü sevgilimle ilişki yaşadım ama prezervatif kullandı. bosaldıktan sonra ise prezervatifsiz içime sokmuştu tam ne zaman oldu hatırlamıyorum sildi mi hatırlamıyorum. en son cumartesi birlikte olduk içime bosaldı ve ella hapını içtim. fakat dün yuruyus yaparken kasıklarım cok agrıdı vekahverengi bir akıntı geldi. akıntı cok azdı. beyaz akıntımda var ve bugün gögüslerimin içi şişkin gibi. sürekli sinirli haldeyim. cumartesi günüde bulusmadan önce cok midem bulandı ve 2 kere bayılmıştım. size hamile miyim ? adetime daha 6 gün var. ve hamileysem ella hapı içtim zararı olur mu ?
Ella hapı kullandığındaki ilişkinde gebelik oluşmaz lakin öncekinde sonradan korunmasız içine girmiş anladığım kadarıyla, o şüpheli biraz. Kahverengi lekelenmenin çok nedeni olabilir, yerleşme kanaması, kistler vs. Adet bekleyip test yapmak en saglıklısı. Ella hapının zararı olmuyor genelde gebeliklerde. Ella ile korunup sağlıklı bebişleri olan var.

Bulantı ve bayılma bu kadar erken belirti göstermez. Sadece kasık ağrısı belirti sayılabilir oda bu kadar erken göstermez kendini. Yani bence hamile değilsin, emin olmak için bi kaç gün daha bekle kan ver.

Ben 3 haftalıkken bulantım bayılmam vardı ama ella olunca bişey olmayabilir ama belirti çok erken vardı adetim gelmeden önce yani mümkün

Inşallah hamile değilsiniz. Bana bunu söylemek düşmez ama, evlenmeden nasıl böyle ilişkiyi kabul ediyor millet anlamıyorum. Ve hemen hamile kalıyorlar. Bizde yıllarca çocuk hasreti ile yanıyoruz.

Inşallah hamile değilsiniz. Bana bunu söylemek düşmez ama, evlenmeden nasıl böyle ilişkiyi kabul ediyor millet anlamıyorum. Ve hemen hamile kalıyorlar. Bizde yıllarca çocuk hasreti ile yanıyoruz.

En guzel yanit sizden gelmis. Artik bu durum olağan hale geldi. Nereye gidiyo bu dunyanin hali ...

X