Çok şükür İlk ayda hamileyim, belirtilerim, neler yaptım ,nasıl anladım hepsini anlatıyorum

Bende sürtünmeyle ilişki yaşadım ertesi gün hapı içtim korkudan zaten tam birleşme de olmadı defalarca test yaptım negatif, içimi rahatlatmak için beta testi yaptırdım o olaydan 3 ay sonra 23 Kasım da referans aralığında bisey yazmıyordu çizgi vardı, <1.20 negative yazıyordu diğer tarafta, 5 aydır adetimi de oluyorum ama korktum
Hamile degilsin merak etme... Referans de geri de 5 aklında bulunsun canım ❤️ 5 ve üzeri hamilelik şüphesi. Bebek d0şünmüyorsan iyi Bi korunma yöntemi seç bence ertesi gün hapları insanı bitiriyor ne psikoloji ne düzen kalmıyo adet günün gelmeden durur dururken kanamalar oluyo. Benden tavsiye

Canım kabarcık var ama çok az ona göre de olumlu düşünmek istemiyorum . Umutlanmak istemiyorum. Test yaptım. 2. Çizgi soluk çıktı ne demek bu ki . Sanirim adet işini bekleyeceğim. Geçirecek mi bakalım
Hamilesin büyük ihtimal. Kaset testte bile cıktıysa... 🤪💕 5 buçuk 6 haftalık Bi mercimek var oralarda

Hamile kalmadan önceki ay benım de aynen dedigin gibi olmuştu çok ümitliydim 0.100 cıkmıştı dedigin gibi
Psikolojik cok taktım heralde vücut ona göre tepki verdi hamileyim diye kura kura belirti görmeye basladım ama hamile degildim. Düşündüğün için gecikiyor olabilir stresten. Ben 2 hafta gecikmiştim Ama olmuştum. Hayırlısı canım. Belki de hamilesindir ama bence Bi dahaki ayı degerlendir :)
Bidaha gittim doktora ultrason ile baktı rahim fuvari aşırı kalınlaşmış dedi bugün adet olursun dedi 3gun gecti dediğinde hala olmadımkaj verdim gene 01 napsam ki tarlusal bitti 1hafta olucak hala adet yok belkide hamileyim diyorum ama 01 çıktı

Bidaha gittim doktora ultrason ile baktı rahim fuvari aşırı kalınlaşmış dedi bugün adet olursun dedi 3gun gecti dediğinde hala olmadımkaj verdim gene 01 napsam ki tarlusal bitti 1hafta olucak hala adet yok belkide hamileyim diyorum ama 01 çıktı
Düşündükçe gecikiyo geciktikçe de düşünüyo insan. Ben de kendimi yiyordum nerdeyse 20 gün geçti oldum adet. Hamile kalmadan önce. Bence biraz kafanızı dagılsın

Düşündükçe gecikiyo geciktikçe de düşünüyo insan. Ben de kendimi yiyordum nerdeyse 20 gün geçti oldum adet. Hamile kalmadan önce. Bence biraz kafanızı dagılsın
Doktora gittim pko dedi zaten klomen verdi içtim bitti yarın dokotra gene gitcem bakalm

Merhaba, kaç günde belli olur acaba wn erken ? Haftasonuydu yumurtanın çatlaması. Ovuluasyon ( yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın) testi pozitifti. Sabah baş ağrısı ve çok şiddetli mide bulantısı ile uyandım. Tüm gün kasık ağrım vardı. Bişey olacak korkuma robot gibi gezdim bütün gün 😊 biliyorum çok erken daha ama çok heyecanlıyım

Doktora gittim pko dedi zaten klomen verdi içtim bitti yarın dokotra gene gitcem bakalm
AA öyle mii biliyo musun bende de pco varmış ben dogumdan, sonra ogrendim. Düzensiz ve uzun aralıklarla regl oluyordum bazen 40 günde Bi ve cok agrılı ve 8 9 gün sürüyodu. Sezeryan dogum yaptım Dr um kistler vardı onları da temizledim dedi oyle öğrendim. Ondan agrılı geçti sezeryan iyileşme sürem. Çok şükür iyiyim ve hamile kalmama engel olmamış

Insan bir garip oluyor ya çok sağ ol. Perşembe günü yaptircam bakalım tahlil tekrardan.
Aynen. 🤩 Canım nasılsın kusura bakma unuttum valla bebekle bu siteyi cok unutuyorum heralde artık dogurdum işm bitti diye midir nedir 🤷‍♀️😁 ama yardımcı olmak için ben gibi araştıranlara, giriyorum. Verdin mi lan her şey yolundadır umarım?

Hamile kalmadan önceki ay benım de aynen dedigin gibi olmuştu çok ümitliydim 0.100 cıkmıştı dedigin gibi
Psikolojik cok taktım heralde vücut ona göre tepki verdi hamileyim diye kura kura belirti görmeye basladım ama hamile degildim. Düşündüğün için gecikiyor olabilir stresten. Ben 2 hafta gecikmiştim Ama olmuştum. Hayırlısı canım. Belki de hamilesindir ama bence Bi dahaki ayı degerlendir :)
konu başlığı ''çok şükür ilk ayda hamileyim'' yazmışsın. hamile kalmadan önceki ay çok ümitliydim 0.100 çıkmış diye cevap yazmışsın:KK53:

Dün gittim . Şükürler olsun 5 hadtalik hamileyim ancak kalp atışını duyamadık artık 10 gün sonra
:)

Aynen. 🤩 Canım nasılsın kusura bakma unuttum valla bebekle bu siteyi cok unutuyorum heralde artık dogurdum işm bitti diye midir nedir 🤷‍♀️😁 ama yardımcı olmak için ben gibi araştıranlara, giriyorum. Verdin mi lan her şey yolundadır umarım?
9200lerde 16 şubatta çıktı. Değerlere göre 6 ay aslında ama bana 5 haftaliksin dedi. Sisteme göre de 5+6 görünüyor. Şükür şuan sorun yok ama duygusal anlamada daha da yoğunlaştı. Mide bulantısı da bazen oluyor

Karın da daha doğrusu kasık tarafinda kısa süreli acıma normal mi kızlar... biraz ayakta durunca sanki oluyor gibi geldi ama sorayım dedim

Merhabalar 🌸 Selisay Selisay yaşadıklarının aynısını yaşıyorum, dün ovülasyon testinde çatlama gördüm. Önceki iki gün de pikti. 4 günü değerlendirdik ama ilk piki gördüğümden beri kasıklarımda, yukarı doğru yumurtalıklarımda ağrı var. Özellikle gece uyurken artıyor. İki gündür de mide yanması var ki ömrümde neredeyse hiç mide rahatsızlığı geçirmedim. Bir buçuk yıldır istiyoruz. 6 aydır ovülasyon testleriyle takip ediyorum ilk kez bu ay yumurtlama gördüm ve ilk kez bu ağrıları yaşıyorum. Üzülmemek için umutlanmak istemiyorum ama elim hep araştırmak için telefona gidiyor. Ayrıca adet düzensizliklerim için bu ay hayıt macunu da kullandım ve gerçekten geçen ay 3 aydır sökülmeyen adetim söküldü. Bu ay da yumurtlama gördüm ilk kez. İnşallah bu ay olur 🤲🏻🙏🏻

Ayrıca bat tarihim de 11 mart. Zaman nasıl geçecek hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Merhabalar 🌸 Selisay Selisay yaşadıklarının aynısını yaşıyorum, dün ovülasyon testinde çatlama gördüm. Önceki iki gün de pikti. 4 günü değerlendirdik ama ilk piki gördüğümden beri kasıklarımda, yukarı doğru yumurtalıklarımda ağrı var. Özellikle gece uyurken artıyor. İki gündür de mide yanması var ki ömrümde neredeyse hiç mide rahatsızlığı geçirmedim. Bir buçuk yıldır istiyoruz. 6 aydır ovülasyon testleriyle takip ediyorum ilk kez bu ay yumurtlama gördüm ve ilk kez bu ağrıları yaşıyorum. Üzülmemek için umutlanmak istemiyorum ama elim hep araştırmak için telefona gidiyor. Ayrıca adet düzensizliklerim için bu ay hayıt macunu da kullandım ve gerçekten geçen ay 3 aydır sökülmeyen adetim söküldü. Bu ay da yumurtlama gördüm ilk kez. İnşallah bu ay olur 🤲🏻🙏🏻

Ayrıca bat tarihim de 11 mart. Zaman nasıl geçecek hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Merhaba canım öncelikle geç cevapladıgım için özür dilerim bikaç gün önce eşim motosiklet kazası geçirdi ufak da olsa. Bebekle de unutuyorum zaten girmeyi. Yazdıklarına gelicek olursam innnnnnşallah bebiş geliyordur. Adet oldun mu bu arada bugün 12si 😍 şişkinlik ve göğüslere dikkat et degilim var mı?

Merhaba canım, bulantım testi yapmadan 2 3 g0n önce basladı. Kişiye göre degişiyo kimisi hiç bulantı görmüyo, arkadasım 1,5 aylık olduhala yok mesela. Ümidini kaybetme bekle biraz 🤗💜
Merhaba kızlar bende hamileyim çok şükür hala mide bulantısı yok sadece bir midede su geliyor gidiyor bende 1,5 aylık olduk

Kızlar merhaba öğrenene kadar neler yaşadım nasıl anladım hepsini anlatıyorum umarım faydası olur.

Hamile kalmak için basvurdugum yöntemler?
#Buraya üye olmadan önce ovulasyon takibimi pek de yapmıyordum aslında, sadece uygulamadan görüyordum. Bebeğe karar verince ovulasyon testi aldım ilk defa ve adetim bittikten yaklasık 1 hafta sonra basladım (adet döngüm uzun oldugu için geç basladım. Sizin adetle yumurtlama yakınsa adet biter bitmez baslayın.)

20 ocaktan 27 ocaga kadar değerlendirdim. Her gün. 3 gün pik göründü 4.gün çatlama oldu. Çatlamadan bikaç gün öncesinden catlama sonrasına kadar değerlendirdim, riske atmadım 1 hafta boyunca.

Etkisi var mı bilmiyorum ama 2 hafta kadar incir havuç kaynatıp içtim. 2 haftadan sonra düzenli yapmamaya basladım, üşendim, bıraktım

İlişki sırasında belime yastık koydum yarım saat uzandım kalkmadan. Etkisi var mı bilmiyorum bence var. Çünkü önceki aylarda ben pek hazır degildim eşim boşalıyodu ama ben kalkıp yıkanıyodum. Kalkmasaydım belki önceki aylarda hamile kalırdım Tabi TAKDİRİ İLAHİ

Çatlamadan sonraki ağrılar sancılar belirti midir?

#Şöyle bişey var yumurta çatlarken ağrı yapıyo cogu kadında bazen çatlama günü baslayıp biter veya Bi iki gün sürüp biter. Kişiye göre değişir. Benim de basladı ama bitmedi. Araştırdım o günü değerlendiriyoruz diye oluyo dediler o da tamam. Ama o zaman baslayan yani bugün 11.g0nü olan agrılar 11 gün boyunca şiddetlenerek arttı. Bence bikaç günden fazla sürerse şüphelenin :) tabii diğer belirtiler de varsa

Hangi belirtileri gördüm/ hala görüyorum? Gün gün artan belirtilerim

#Çatlamadan sonra kasıkta sağlı sollu ağrılar daha da şiddetlendi ve kasıgı üst kısmı, yumurtalık kısımları aralıksız agrıdı agrırken üstüne sancı girip cıktı. Bu belirti hala var ama ilk Bi haftaya göre şu 4 gündür daha hafif.
Bel ve sırt agrısı inanılmaz agrım var. Ayakta iş yaparken ensemden belime belimden bacagıma vuran Bi ağrım var çalışırken cok agrıyodu. Şuan evdeyken iş yapmıyoken hafif agrıyor.
Karında şişkinlik çok vardı pantolon kapanmıyodu ama gaz yoktu cıkarmıyodum. Son iki gündür gaz cıkarmaya hıçkırmaya basladım karın şişim cok az indi gibi. Ayrıca kabızlık var o da geçiyo gibi son 2 gündür.
Bulantım son 3 4 gündür şiddetini arttırdı. Önceden hissetmemiştim sabahları mide yanması kusacak gibi his ama kusmama, vardı geceleri de oluyo bunlar gün ortasında cok nadir.
Çişe cok sık sık gidip geliyorum az az yapıyorum o basından beri aynı hala cok gidiyorum

Geceleri sıcak basıyor uyuyamıyorum gündüzleri ne sıcak ne soguk normalim. Su az içerim normalde gece uykudan kalkıp su wc ihtiyacımı karsılıyorum

Testi ne zaman yaptım? Erken mi yaptım?
Bu yazdıklarımı 11 gündür hissediyorum ve içimdeki ses de hamilesin diyordu. Ama korkuyordum adet gecikmesini beklemek istiyordum b ekleyemedim. Bu kadar belirtiye güvenip test yaptım. Erken gebelik testini. Adetime 4 gün kala. Ve pozitifi gördüm çok şükür, kan da vereceğim tabiki değerim yükselecek mi diye takip edeceğim. Herşeyin hayırlısı tsbi ama bunu görmek cok rahatlattı beni acaba değer yükselecek mi diye stres yapmıyorum yapmicam. Gebeliği gördüm ya cok sükür bütün stresim sorularım uçtu gitti.

AAllah isteyen herkese versin inşallah 🙏🏻 ❤️ bu duayı kendime etmeye basladıgımdan beri herkese ediyorum, burda konuştuğum konuşmadığım herkes için 🙏🏻❤️ güzel haberler almanız dileğiyle...
Umarım bazılarının sorularına cevap olmuştur, çünkü ben de cok aradım araştırdım kendimle aynı şeyleri yasayanların yazılarını. Görüşmek üzere 🌸🙏🏻

Merhaba kızlar, bu konuyu açtıktan sonra haftasonu yasagından sonra gidip kan verdim
beta hcg 93,6 (8 şubat pzt adete 2 gün kala)

TTam bi hafta sonra
beta hcg 3150 (15 Şubat pzt adet 5 gün geciktiğinde)

Dün de ultrasona girdim keseyi de gördüm çok şükür şuan her şey yolunda 🙏🏻 5+6 haftalıgız

Allah isteyen herkese versin inşallah 🙏🏻 ❤️ çok güzel bi duygu..

8 HAZİRAN 2022 GÜNCELLEME:

KIZLAR SİZE ÖGRENDİGİM VE ŞOK OLDUGUM BİR ŞEY SÖYLİCEM. ASLINDA YILLAR ÖNCEDEN BERİ 13 14 YASLARIMDAN BERİ SAĞ KASIGIM DAHA ŞİŞKİNDİ. ÇOCUKTUM. NORMAL SANDIM. ÇEKINDIM ANNEME DE SÖYLEMEDIM. (KLASİK TC PSIKOLOJISI İŞTE ÇEKİNİYORUZ BİZDE BÖYLE ANNE KIZ İLİŞKİSİ OLMADI AYIP KARSILANIRDI MALESEF) BU ARADA BEN 7 SINIFTA ADET GÖRMEYE BASLADIM COK GEÇ GÖRDÜM VE DĞZENSİZDİ. 40 GÜNDE BİR BAZEN 2 AYDA BİR. VE ARKADASLARIMA GÖRE GERİDEN GELİYORDUM GÖĞÜSLERİM BÜYÜMEMİŞTİ HİÇ ERGEN GİBİ DEGİLDİM. PSİKOLOJİK OLARAK KÖTÜYDÜM. ARAŞTIRMAYA BASLADIM VE POLİKİSTİK OVER BELİRTİLERİNİN COGU TUTUYORDU. GÖBEK VE BEL BACAK KILLANMA YÜZDE KILLANMA. KIZ GİBİ HİSSETMİYODUM COK YIPRANDIM. AMA YİNE LİSELİ VE BEKAR OLDUGUM İÇİN ANNEME SÖYLEYEMEDİM KADIN DOGUMA GİDEMEDİM DEDİKODU CIKAR YANLIŞ ANLAŞILIR DİYE..

ANNEME SÖYLEDİM BENİM DE DÜZENSİZDİ BASTA ERGENSİN NORMAL DEDİ..BU REGL AGRISI DİYE ABARTTIKLARI İÇİN SANIYORDUM Kİ HERKES BENİM GİBİ AGRI CEKİYOR.BEN ÖLÜYORMUŞUM MEGER. CANIM TATLI DEGILDIR DAYANIKLIYIMDIR. BASKA KOZ 2 DERECEYE COK DER BEN 8 DERECE AGRIYA COK DERDİM.AYAKTA DURAMAZDIM ADET GÜNLERİMDE.KRAMPLAR BEL AGRILARI 8 9 GÜN KANAMA VE COK YOGUN KANAMALAR GEÇİRDİM İLK ADETİMDEN BERİ.. HERKES BÖYLE SANDIM.. NEYSE GEL ZAMAN GİT ZAMAN YILLAR GEÇTİ EVLENDİM 22 YASINDA. İLİŞKİYLE BERABER 34 GÜNDE BİRE KADAR DÜZENE GİRDİ ADETİM. SONRA HAMİLE KALDIM. NASIL KALDIGIMI ÜSTTE OKUDUNUZ. GEÇ DÖLLENME İLE. ÇÜNKÜ ADET DÖNGÜ SÜREM UZUN VE HALİYLE ÇATLAMA DA GEÇ OLUYOR. NEYSE HAMİLELİĞİM ÇOK ŞÜKÜR ÇOKİYİ GEÇTİ.

RESMEN BEBEĞİM ŞİFA OLDU 😍 NORMAL DOGUM DÜŞÜNÜYORDUM SON ANA KADAR AMA BEBEGİM ASAGI İNMEDİGİ İÇİN ARTIK 40+1 HAFTA DA YATIŞ YAPILDI. SUNİ SANCI İLE NORMAL DOGUM YAPILACAKTI. BEBEGİM DAHA SANCI VERİLİR VERİLMEZ KALP ATIŞLARI DÜZENSİZLEŞTİ. VE SEZARYEN E ALINDIM.. DR UM HAMILELIK BOYUNCA İLGİLENEN DOKTORUMDU. BEBEGİM DOGDU ŞÜKÜR TABURCU OLDUGUMUZ GÜN DRUM KONTROLE GELDİGİNDE KİSTLERİNİ TEMİZLEDİM 6 AYDA BİR KONTROLE GEL DEDİ. BEN ŞOK. MEĞER İRİLİUFAKLI KİSTLERİM VARMIŞ.. SEZARYENDEN SONRA BEN 1 AY DESTEKSİZ NE YAYA BİLDİM NE COCUGUMU EMZİREBİLDİM. WC YE EŞIMLE ANNEMLE GİDİP GELDİM. VİDEOLARDA BAKIYORUM SEZARYEN YAPAN ERTESİ GÜN ELİNDE PUSETLE CIKIYOR.. BEN YATAKTAN BİRİNE TUTUNMADAN DOGRULAMADIM BİLE.. ANNEM DE NORMAL DOGUM YAPTIGI İÇİN SEZARYEN SONRASI NASIL BİLMİYOR. O YUZDEN HEPİMİZ HERALDE BOYLE NORMAL DİYE DÜŞÜNDÜK.

DRUM ÖYLE DEYİNCE 1 HAFTA SONRA PANSUMAN İÇİNGİTTİĞİMDE SORDUM KENSİ KENDİNE HAMİLE KALMAN İYİ BİŞEY AMA TEKRARLAYABİLİR KONTROLE GEL MUTLAKA AKSATMA DEDİ. TÜM O TÜYLENMELER AGRILAR ŞİŞKİNLİKLER ONDAN MIYMIŞ HOCAM DEDİM EVET DEDİ KEŞKE BASTAN GELSEYDİN DEDİ..

AMA DOGUMUN SEZARYENE DÖNMESİ İYİ OLMUŞ ÇÜNKÜ BU DOGUM OLMASAYDI AMELİYAT OLMAM GEREKECEKMİŞ..
KIZIM ANNESİNİ İYİLEŞTİRDİ DERİM HEP 💕🙏🏻İYİ Kİ SEZARYEN OLDUM.. TEDAVİ OLDUM.. ELTİM DE YAKİN ZAMANDA HAMİLELİK HABERİ PAYLAŞTI FAKAT MALESEF DÜŞÜK YAPMIŞ..KİST VARMIŞ O DA TEŞHİŞ KOYULMUŞ.. HAPLA TEDAVİYE BASLANMIŞ.. RABBİM SAGLIKLA NASIP ETSİN HERKESE.. 💕 BUNU YAZIYORUM ÇÜNKÜ ÖNEMSEMEYİP ERTELEMEYİN. BİZ İYİ OLMALIYIZ Kİ EVLATLARIMIZ DA İYİ OLSUN.. AYNİ VEYA BENZER DURUMU YASAYAN VARSA YORUM YAZSIN..
Merhaba eşimle hamileik için bu ay denemeler yaptık bir kez de değil hani yumurtlamadan önce sonra yumurtlama zamanı falan baya denedik yani olur diye düşünmüştüm açıkçası hattâ birkaç belirti de vardı fakat tüm testlerim hep negatif cikti kan vermistim oda negatif çıktı 1.20 çıkmıştı 2 gjn once kanama oldu leke şeklinde siyahımsı kahverengimsi değişik yerlesme kanaması sandım çünkü adetime 5 gün vardı ertesi gün bi baktım baya akışkan olmuştu ki karnım da ağrımaya başlamıştı kasiklarim falan bugün 3. Gün az önce doktordan geldim kistten falan şüphelendim doktor yok dedi fakat rahmin 12 m dedi normalde çok ince olması gerek dedi bu kanama adet kanaması değil dedi başka dedi hamilelik falam olabilirmi dedim olabilir dedi fakat adetim şuan bildiğiniz hala kanama var ve bu bende normal adetten farklı olarak bir kanama ilk başlarda ağrısız olmuştu su gibiydi akışkan pihtisizdi 3-4 aydir böyle arada pıhtı oluyor bende regl oluyorum saniyordum ama baska bisey varmis galiba bence rahim kalinlasmasi bu aya ozel bisey degil gibi acaba hamile kaldim sonra icimde olmadi falanmi ya kafamda bir sürü şey var baya taktım adet kanaması değil dedi özele gitmiştik kan testi istedi oda fiyat baya yüksek gelince devlete gidelim dedik bakalım tekrar doktora gidicem korkuyorum inşAllah kötü bisey yoktur böyle bi durum yaşayan varmı yada bilgisi olan acil yardımcı olurmusunuz lütfen kendimi hiç iyi hissetmiyorum inşallah bilgisi olan vardır şimdiden çok sagolun 🙏

Merhaba canım öncelikle geç cevapladıgım için özür dilerim bikaç gün önce eşim motosiklet kazası geçirdi ufak da olsa. Bebekle de unutuyorum zaten girmeyi. Yazdıklarına gelicek olursam innnnnnşallah bebiş geliyordur. Adet oldun mu bu arada bugün 12si 😍 şişkinlik ve göğüslere dikkat et degilim var mı?
Birde bende yıllar önce çikolata kisti var demişti bir doktor sonra başka doktora gittim yok dedi bol bol su iç demişti o günden beri hiç girmedim takı bugüne kadar kist falan yokmuş yine fakat bu sefer rahmimde sıkıntı çıkti evlendim ve artık çocuk düşünüyoruz fakat üstte yazdığım gibi birkaç aydır farklı bir kanama yasıyormuşum meğer ama norma regl gibi agrım falan var çok maz bende ağrı falan ikinci gün çok olur regl de ağrı da bugün 3. Günün doktora gittim ve böyle bisey söyledi rahmin normalde ince olması gerekiyor şuan çok kalın dedi ama kanamam da var lütfen yardımcı olurmusunuz rahjm ve yumurtalık fotografini da aticam simdi ikiliolan yumurtalık tekli olan rahim sanki rahimde yuvarlak bisey var gibi ama doktor bisey söylemedi bende çıkınca farkettim dikkat etmemişim ben o an ne kanaması olabilir diye düşünüyordum yardıma ihtiyacım var lütfen 🙏🙏🙏🙏🙏

Eklentiler

• 20220630_105608.jpg
    20220630_105608.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 155
  • 20220630_105547.jpg
    20220630_105547.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 159
Birde bende yıllar önce çikolata kisti var demişti bir doktor sonra başka doktora gittim yok dedi bol bol su iç demişti o günden beri hiç girmedim takı bugüne kadar kist falan yokmuş yine fakat bu sefer rahmimde sıkıntı çıkti evlendim ve artık çocuk düşünüyoruz fakat üstte yazdığım gibi birkaç aydır farklı bir kanama yasıyormuşum meğer ama norma regl gibi agrım falan var çok maz bende ağrı falan ikinci gün çok olur regl de ağrı da bugün 3. Günün doktora gittim ve böyle bisey söyledi rahmin normalde ince olması gerekiyor şuan çok kalın dedi ama kanamam da var lütfen yardımcı olurmusunuz rahjm ve yumurtalık fotografini da aticam simdi ikiliolan yumurtalık tekli olan rahim sanki rahimde yuvarlak bisey var gibi ama doktor bisey söylemedi bende çıkınca farkettim dikkat etmemişim ben o an ne kanaması olabilir diye düşünüyordum yardıma ihtiyacım var lütfen 🙏🙏🙏🙏🙏
Merhaba canım öncelikle kendini yıpratma cok şükür ki cok ciddi bişey yokmuş olsa Dr bilgilendirirdi. Ultrason görselleri e baktım kese yok canım malesef sen bilinçaltına öyle yerleştiği için şekilleri öyle görmüş olabilirsin. Ki gebelik olsaydı da Dr söylerdi. Kanamaya gelince rahim kalınlaşması olabilir, de un muayene ve tshlillerle uygun tedavi yöntemini uygulayacaktır mutlaka. Açtıgı konuda hepsini okudun mu bilmiyorum ama okumadıysan bende de kist varmış meger ve ben dogumdan sonra ögrendim. Yani kendini yıpratma Allahın izniyle yavrun geldi mi seninle saglıklı Bi şekilde yasıyor hiçbir şeyden etkilenmeden. Bu mucize işte. Rahim sorunu da gözünü korkutmasın arkadasımın da senin gibi kanaması agrısı olmuştu gitti rahim filmi çekildi şekil bozukluğu varmış ondan kanama oluyomuş o da tedavi oldu. Allah daha kötüsü den korusun. İçini ferah tut anı dilerim dualarım seninle 💖 ihmal etme bence Dr u

Merhaba canım öncelikle kendini yıpratma cok şükür ki cok ciddi bişey yokmuş olsa Dr bilgilendirirdi. Ultrason görselleri e baktım kese yok canım malesef sen bilinçaltına öyle yerleştiği için şekilleri öyle görmüş olabilirsin. Ki gebelik olsaydı da Dr söylerdi. Kanamaya gelince rahim kalınlaşması olabilir, de un muayene ve tshlillerle uygun tedavi yöntemini uygulayacaktır mutlaka. Açtıgı konuda hepsini okudun mu bilmiyorum ama okumadıysan bende de kist varmış meger ve ben dogumdan sonra ögrendim. Yani kendini yıpratma Allahın izniyle yavrun geldi mi seninle saglıklı Bi şekilde yasıyor hiçbir şeyden etkilenmeden. Bu mucize işte. Rahim sorunu da gözünü korkutmasın arkadasımın da senin gibi kanaması agrısı olmuştu gitti rahim filmi çekildi şekil bozukluğu varmış ondan kanama oluyomuş o da tedavi oldu. Allah daha kötüsü den korusun. İçini ferah tut anı dilerim dualarım seninle 💖 ihmal etme bence Dr u
Çok teşekkür ederim haklısınız eşimde takma kafaya akışına bırak dedi doktora gidemedim kan sonuçlarımin hepsi cikmadi daha yarin aile hekimjne gidicem duruma gore onun dışında b12 ve demir düşüklüğü gördüm testlerde hormonlarda sıkıntı yoktur en önemli an bthcg ve ostorejn sonucun çıkmadı daha onların sonucuna göre gidicem doktora eğer bisey yoksa beklicem 19 nda iyi bir doktordan randehrandevu aldım o zamana kadar beklicem hayırlısı olur inşallah 🙏

X