Hamilemiyim lütfen yardımcı olurmusunuz

ddmctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
18
9
30
arkadaşlar adetim bu gün 5. Gün gecikmede. Normalde hiç gecikme yaşamam saatinde gelir o kadar düzenlidir. 2 gündür de yaptığım idrar testlerinde hemen ilk dakikasında silik çizgi çıkıyor. Dün sabah kan verdim sonuçlarımı ekliyorum ilk bebeğim olucak eğer allahım nasip ederse o yüzden fazla bilgim yok. Hamile değilmiyim yoksa daha erken mi o yüzden mi silik çizgi çıkıyor anlamadım bir türlü.

Eklentiler

• 5903185D-3075-4F5C-95F1-1C5C946BECF8.jpeg
    5903185D-3075-4F5C-95F1-1C5C946BECF8.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 794
Canım çok erken bir gebelik var gibi, iki gün sonra yeniden Kan verin artışa bakmak için

Canım çok erken bir gebelik var gibi, iki gün sonra yeniden Kan verin artışa bakmak için
İnşallah dediğiniz gibidir hiç önemli değil hergün kan verebilirim 🙏 tahminim zaten şüpheli ilişki sonrası 13 gün geçti henüz o yüzden belki erkendir daha

İnşallah dediğiniz gibidir hiç önemli değil hergün kan verebilirim 🙏 tahminim zaten şüpheli ilişki sonrası 13 gün geçti henüz o yüzden belki erkendir daha

evet erken. Bu tahlilden 2 gün sonra tekrar kan ver. bekle 2 katına çıkmışsa değer iyidir. Panik yok sabır sadece. Birkaç hafta sonra doktora gidersin.

ben ekstra bir şey demeye geldim insülin değeriniz yüksek çıkmış. hamur işi ve tatlıdan uzak durun bir süre.
onun dışında hamilesiniz. inşallah sağlıkla ilerler.

ben ekstra bir şey demeye geldim insülin değeriniz yüksek çıkmış. hamur işi ve tatlıdan uzak durun bir süre.
onun dışında hamilesiniz. inşallah sağlıkla ilerler.
inşallah dediğiniz gibi olur gerçekten çok istiyoruz bebek sahibi olmak. Sonuçlarımla ilgili zaten henüz doktorla görüşmedim sadece kan verdim sanırım anlatır bana neyin ne olduğunu. Dediğim gibi hiç bilgi sahibi değilim bu konuda. Çok teşekkür ederim

arkadaşlar adetim bu gün 5. Gün gecikmede. Normalde hiç gecikme yaşamam saatinde gelir o kadar düzenlidir. 2 gündür de yaptığım idrar testlerinde hemen ilk dakikasında silik çizgi çıkıyor. Dün sabah kan verdim sonuçlarımı ekliyorum ilk bebeğim olucak eğer allahım nasip ederse o yüzden fazla bilgim yok. Hamile değilmiyim yoksa daha erken mi o yüzden mi silik çizgi çıkıyor anlamadım bir türlü.
Kardesimde, 10 cikmisti hamilesin dedim birkac gun sonra tekrarladi ve degerler artmisti bence sende kesin hamilesin inşaallah.

Kardesimde, 10 cikmisti hamilesin dedim birkac gun sonra tekrarladi ve degerler artmisti bence sende kesin hamilesin inşaallah.
İnşallah isteyen herkese versin rabbim 🙏 sadece umutlanıp üzülmek istemiyorum kesin bişey duymadan emin olmadan eşime de söylemedim henüz sürpriz olucak nasip olursa

Benim adetime ,6 gün vardı değerim 17 çıkmıştı 🥰🧿 hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına al inşallah

X