Hamilemiyim

Test yapmaya korkuyorum 2 aydır folik asit de kullanıyorum faydası olur diye ara ara adet ağırılarım oluyor olucakmışım gibi
Şu test yapma korkusu of of bnde öyleyim şuan şüpheliyim var gibi hissedyrm ama Bi yanmda tüm belirtilere rağmen yanılıyorsun testte olumsuzu göreceksin diyo

Ben folik asit içtim. Ve soğan kuru içtiğim ay kaldim hamile ama kimyasal oldu. Soğan kuru de çok etkili ama ben farklı yaptım
Merhaba birşey sorabilir miyim bende bu ay soğan kürüne başlamak istiyorum .. soğan kürü uyguladığımız ay korunmamız mı gerekiyor? Yoksa kullandığımız ay da hamile kalabilir miyiz? Bunun cevabını hiç bir sitede bulamadım

Canım ben kullandığım ay hamile kaldım korunmadim adetten bir gün önce başladım adetle beraber içtim bittikten iki gün sonra daha içtim toplam adetim 5 gün sürer. Toplam 7-8 gün felan içtim m herkesden farklı olarak ve o ay hamile kaldım :) ama kimyasal gebelik oldu. Düşük yaptım. Belli bi zaman aralığında içilmesi gerektiği için icemiyorm şimdi.

Yaa geçmiş olsun çok üzüldüm ama inşallah bu ay hamile olursun çoook teşekkür ederim verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…