Hamileyim be eşimdeki değişimler :(

Kalp-yolu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2016
116
40
arkadaslar bır bucuk yıllık evliyiz ve ıkı aylık hamıleyım. Esımle hamilelikten önce sık birlikteliğimiz olurdu. Hamile kaldıkdan sonra daha aza indi. Yani şu sıralar neredeyse aklına gelmicek kadar az birliktelik yaşıyoruz. Eşim neden değişti artık beni istemiyor mu diye düşünüyorum ve eşime bunu sorup sormama arasında kaldım rahatsız oluyorum birlikte olmak için hiçbirşey yapmıyor anlayamıyorum onu. dokdor kontrollerinde bebeğin normal sağlıklı oldugunu ıyı oldugunu öğrendık ve sonrasında birlikte olduk. Şuan neden uzaklaştı anlyamadım. Sizce konuşmalımıyım ?

zeysmother

Eylülün annesiii
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
2.333
3.636
arkadaslar bır bucuk yıllık evliyiz ve ıkı aylık hamıleyım. Esımle hamilelikten önce sık birlikteliğimiz olurdu. Hamile kaldıkdan sonra daha aza indi. Yani şu sıralar neredeyse aklına gelmicek kadar az birliktelik yaşıyoruz. Eşim neden değişti artık beni istemiyor mu diye düşünüyorum ve eşime bunu sorup sormama arasında kaldım rahatsız oluyorum birlikte olmak için hiçbirşey yapmıyor anlayamıyorum onu. dokdor kontrollerinde bebeğin normal sağlıklı oldugunu ıyı oldugunu öğrendık ve sonrasında birlikte olduk. Şuan neden uzaklaştı anlyamadım. Sizce konuşmalımıyım ?
Cinsel olarak değil diğer türlü size yaklaşımı davranışı nasıl bebeğe Zara vermekten korkuyor olabilir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 378 gün geçti.

Ays3min

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
9
15
31
Sen şimdi hamile olduğun için yanlış anlayabilirsin hamilelik stresi çok başka her hareketini farklı değerlendirirsin ama bence de bebeğinizi düşünüyor olabilir.

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
34.823
105.974
Ben erkek olsam hamile esimle birlikte olamazdim sanirim. İceride bir can var cunku. Doktorlar be derse desin bana dogru gelmiyor. Hamile bir kadinin cinsel iliskiden cok sarilip sarmalanmaya, fiziksel yakinliga ve manevi sicakliga simartilmaya ihtiyaci oldugunu dusunuyorum. Bunlar yoksa evet esiniz hatali ve konusmalisiniz

sinope_

Bazen tatlı dil işe yaramaz.. Sövün rahatlayın..!
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
3.592
7.850
Benim eşim de öyleydi.. İster inanın ister inanmayın neredeyse 9 ay hiç olmadı.. Eşim hep korkardı çünkü zaten doktorum ilk 3 ay yasak demişti ondan sonra doktor sıkıntı yok dediyse de eşim istemedi.. Ama hiç aklıma beni istemiyor mu benden soğudu mu diye bir şey gelmedi içinizi ferah tutun..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 433 gün geçti.

maylins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2015
2.221
4.119
Bir çok erkek tıpkı eşiniz gibi hamilelikte cinsellikten uzaklasıyorlar. Bebeğe zarar verme psikolojisi falan gibi sebepler yüzünden.

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.417
15.781
Korkuyor olabilir ama bunu konusun belki sizinde istemeyeceginizi dusunuyordur yaklasirsa farkli bir tepki vermenizden korkuyordur hamilelikte cinsel iliskinin faydasi cok fazla aslinda 9 ay boyunca saglik sikintisi yoksa birliktelik yasamamak bana dogru gelmiyor

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158

Kesinlikle konuşmalısınız. Neden konuşup konuşmama arasında kaldınız onu anlamadım ben. Mutsuzluk yaşatan her hangi bir konuda iletişim yollarını kapatırsak hiç ama hiç iyi olmaz.

ezo26

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2015
4.461
4.944
Bence eşin bebeğe zarar vermekten korkuyor.Ve çok temkinli davranıyorsan ki olabilir sıkılıp ara vermiş olabilir.Benim eşim de tam tersi bişey olmaz diye diye abarttı ve kanamam oldu 2 kez bu sebepten.Koştur koştur doktora gittik yasak koydu yine dinlemedi.Senin eşin bebeğe deger veriyor bence ondan.

Gulsah5959

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
111
53
30
Hamile oldugun icin bebegine zarar vermek istemiyordur eşin... banada hamilelikte iliski cok vahşi geliyor korkarim acikçasi

Elmaemma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
1.734
1.942
Bir çok erkek tıpkı eşiniz gibi hamilelikte cinsellikten uzaklasıyorlar. Bebeğe zarar verme psikolojisi falan gibi sebepler yüzünden.

Yorumları okuyorum okuyorum garip geliyor. Ben daha çok bayanlar kaçıyor sanıyordum. Ne bileyim ben kaçıyorum şu sıralar ama hergün istesem kocam hazır. Hatta bazen problem ediyor yaklaşmıyorum diye. :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1428 gün geçti.

nazmira

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
625
404
Canim bende 1 bucuk aylik hamileyim ve ögrendigimizden beri hic birlikte olmadik erkekler korkuyor sanirim yada hamile oldugumuz icin cekici gelmiyoruz bilemiyorum.

Elmaemma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
1.734
1.942
Bence eşin bebeğe zarar vermekten korkuyor.Ve çok temkinli davranıyorsan ki olabilir sıkılıp ara vermiş olabilir.Benim eşim de tam tersi bişey olmaz diye diye abarttı ve kanamam oldu 2 kez bu sebepten.Koştur koştur doktora gittik yasak koydu yine dinlemedi.Senin eşin bebeğe deger veriyor bence ondan.
:oha: Eşiniz ne kadar düşüncesizmiş. Benim koca da çok istiyor ama böyle bir durum olsaydı kesinlikle yaklaşmazdı. Bence hiç dinlemeyin. Doğurdunuz mu yoksa hamile misiniz şu an son durum nedir?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1428 gün geçti.