Hamileyim galiba, ne zaman ultrasona gitmeliyim? Yardim!

Yaa çokk iyi. Daima böule güzel sonuçlar alırsın inşAllah 😍😍
Amiin. kese oluşmuştur görülür dedi sağlık ocağındaki doktor. hem onu görebilme hem de kalp atışını duyabilme ihtimalim arttığı için iyiki 24'üne almışım. beklemek zor ama 😍😍 inşallah siz de güzel haberler alırsınız.

Canım benim de son adetim 5 ağustos dün yani pazartesi 2674 çıktı neden acaba
Hamilesiniz. Düşük ya da yüksekliği için diyorsanız herkesin yumurtlama zamanı farklı olur. Değerler aynı olmak zorunda değiliz aynı haftada olsak bile 😇 endişelenmeyin yani

Amiin. kese oluşmuştur görülür dedi sağlık ocağındaki doktor. hem onu görebilme hem de kalp atışını duyabilme ihtimalim arttığı için iyiki 24'üne almışım. beklemek zor ama 😍😍 inşallah siz de güzel haberler alırsınız.
Hayirli olsun saglikla kucaginiza alin insallah 🙏 aramizda bir hafta var bugun 5 haftalik olduk kese gormeye gittik mercimek tanesi akdar bir sey gorduk🙏😂😂 burada kese olusmaya devam ediyor ama kendisi net gorunmuyo dedi 10gun sonra gidicem bende yani 26snda 😂 insallah o guzel kalp atislarini duyariz hepimizde rabbim yanimizda olsun 🙏

Hayirli olsun saglikla kucaginiza alin insallah 🙏 aramizda bir hafta var bugun 5 haftalik olduk kese gormeye gittik mercimek tanesi akdar bir sey gorduk🙏😂😂 burada kese olusmaya devam ediyor ama kendisi net gorunmuyo dedi 10gun sonra gidicem bende yani 26snda 😂 insallah o guzel kalp atislarini duyariz hepimizde rabbim yanimizda olsun 🙏
Amin inşallah 😇😇

Merhaba herkese. Buraya ilk defa yazıyorum umarım kendim için bilgi ararken ben de başkalarına yardımcı olabilirim.

Herhangi bir sağlık problemim yok, 33bucuk:) yasinda, 50 kg 167 boyundayim. Hic bir zaman 53 kg üzerine çıkmadım. Sağlıklı besleniyorum, spor yapıyorum. Adetim düzenli, üreme organlarimda hiç soru yaşamadım. Korunmayı bırakalı 2 ay oldu. 2. Kutu folik asiti bitirdim, demir takviyesi de alıyorum ve 2. Denememizde hamile kaldım sanırım.

6 ağustos son adetimin ilk günü ve 16 ağustos yumurtlama oldu ve o haftayı komple ilişki ile değerlendirdim. 31 ağustos ta hızlı test çift cizgiydi ve beta hcg 237 ydi. 3 Eylül de 850 çıktı. Doktor ultrason pek birsey göremedi 1-2 mm bir oluşum var ama rahmin kalınlığı gebelik olduğunu gösteriyor normalde bu sınırlara 3 ay adet olunmadiginda gelinir dedi. Hatta yumurtlama ve ilişki günlerimi söylediğimde, "gözün aydın o zaman erkek dedi. Tabi ki erken ama sperm hızı mevzusuna dayanarak söyledi sanırım. Florence da çok tatlı bit doktor beydi.

Evet kızlar 12 Eylül e randevu aldim Kolan hastanesi Eda Şahin doktora, sizce erken mi, ben mi kendi kendime boşuna seviniyorum? Kese ve kalp atışı görmek için ne zaman gitmeliyim?

İlk gebeliğim, çok garip hissediyorum. Mutluluk, kaygı, Korku, sevinç, heyacan, maddiyat korkusu... bana yardımcı olur musunuz?
Merhaba ben de dr araştırıyorum kolon hastanesi ya da florence var mı tavsiyeniz :) florence kadıköyde olabilir

X