Hamileyim ilk aşılama pozitif! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ay cok insan ne seviniyor gebe kalınca bende 5+5 te düşüşe gti.zar zor 1 yıldır olmuyordu tam tuttu derken.Ama ki uasal üstüne çoğu diğwr ay gebe kalıyor.burda deli gibi araştırdım ben inşallah bizde kalırız

Ah canım inşallah olur. Gerçi dediğim gibi hayat olarakta çok zorlu bir dönemdeyim. 6 yıldır denemelerimde ve ömrümdeki ilk gebeliğimdi.

İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız kan testi verdiniz mi

Nerde yaptırdın canım aşılamayı?

Merhabalar 16agustos saat 12:15te aşılama oldum 26agustos saat 09:30 da kan verdim ve sonucum 2,01 çıktı içim bi garip oldu aşılamadan sonra 3. Gün hafif kahvemsi bir akıntı olmuştu başka olmamıştı kasıklarım hep ağrıyordu pazartesi kan ver demişti doktor dayanamadım ben böle olup yükselen varmı yoksa negatif mi

2.01 kesinlikle negatif sonuç ama 14. Gününde de pozitifi görenler oluyor. Pazartesi günü tekrar kan vermeni öneririm canım.

Bende bir hafta boyunca gonal f450 kullandım iki gün sonrası Ovitrelle iğne yapıldı iki tane bir gün sonrası yani bugün aşılamam yapıldı eşimin spermi kaliteli dediler yumurtalıklarm istenilen büyüklükte hiç bit sorun yok doktor inşallah dedi ama ister istemez tskintiliyum hamile olabilecemmi acaba

E2, progesteron, yumurta mmsi, sperm wash sonraki ileri hareketlilik sayısı bunlar nedir acaba?

Elle doldurulmasının sebebi neydi acaba? E-nabız gibi ortamlara düşen makine ölçümü sperm sonuçları daha doğrudur. Şayet doğruysa sonuç ki bana efsane amatörce geldi, sonuç güzel ve 17.220.000 spermin var ki olduğunu söylüyor. Sizin sonuçlarınız nedir?

13 mu 16 mm yumurtalık mi ne büyümüş demişti üç tane iki tane ovirelle çatlatma iğnesi yaptım iki gün sonrası aşılama oldu işte tutar mı acaba bilmiyorum bide göğüs hassasiyeti başladı gaz sikintisu normal dedi bu tür şeyleri hiç anlamiyorum aşılamada spermin mi i olması lazım acaba yumurtalık falan mı bilemedim

Bide tek bir tane sperim asilamiyolar demi milyon oluyo demi

Evet milyon tane oluyor. 13 mm yetersiz fakat 16 mm 2 güne çatlayabilecek boyuta gelecektir.
E2 ve progesteron hormon değerlerinizi neydi?
Sadece yumurta takibi ile iğne yapıldı özelde yaptırdım cnm iki tane birden vurdurdu iki gün sonrası aşılama oldu tutar mı dersin sende belirtiler neydi

Sadece yumurta takibi ile iğne yapıldı özelde yaptırdım cnm iki tane birden vurdurdu iki gün sonrası aşılama oldu tutar mı dersin sende belirtiler neydi
Hala soruma cevap alamadım ki? Yumurta kalitesi ve rahim kalınlaşmasını bilemeden buna yorum yapmam pek doğru değil. 3 aşılamadan 2 si pozitif oldu. İlk pozitif olanda 450 iydi E2 değerim ikinci pozitif olanda ise 800idi. Negatif sonuç aldığımda ise 182iydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…