HAMİLEYİM :) Tüm belirtilerimi yazdım kızlar buyrun bakın yardımcı olur belki :)

Proxeed mutlaka kullan.. Keçiboynuzu da.. Dediğim ilaçları alırsa çok daha fazla faydalı olur.. E vitamini hücre yeniler keçiboynuzu sperm ler için oldukça faydalı sayı ve hıza etki eder proxeed zaten duymuşundur.. Sende inofolic kullan mutlaka yada omega içeriği olan ve aynı zamanda içinde folic asit olan multi vitamini hergün iç

Emodex kullaniyoruz canim.onuda baya meteden var.yaninda e vitamini ve keciboynuzu pekmezi ve özü birde caksir suyu(hiz icin)ben sadece gunde 1/4 folbiol kullaniyorum.

Forbiol boşver inofolic kullan.. İnofolic aynı zamanda yumurtaları sa daha iyi çalıştırıyor

Ne guzel anlatmissin tatlim. Google da arayip duruyoruz bizde belirtileri. Rabbim sag salim kucagina da almayi nasip etsin ins

Merhaba benimde bu aynı şekilde göğüslerim sızladı hafif kramplarım oldu ve hiç aklıma gelmeyen şeyler aklıma geldi salçalı ekmek kremalı makarnalar vs reglıme 6 gün var test yaptım önce negatifti daha sonra bende baktım 5-6 dakika sonra çok hafif silik çizgi çıktı zaman aşımından sonra ikinci çizgi koyulaştı sonra dağılma oldu gibi hemen aynı gün bi test daha yaptım hatta 1 saat sonra falan oda uygun testlerden dı fakat negatif çıktı ümidim gitti gibi bişey testide atıcam tahmininizi yazarsanız çok sevinirim sadece 3-4 damla idrar damlattım

Eklentiler

• 20210129_185905.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 35
  • 20210129_185924.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 42
Yumurtlama günüm 29 veya 30 Mart diye hesapladım. 1-2 test falan yaptım çok fazla yapmadım açıkçası. Adetim 17 martgibi bitti. Benim uyguladığım yöntem adetim biter bitmez 1 gün arayla ilişki planladık ve oldu. Tahimini 3-4 günden beri kasığıma ağrı giriyor birden. Bazen sola bazen sağa, bazen ikisinede giriyor. Adet sancısı gibi ağrı cekiyorum. Daha adetime 2 hafta var. Karnımda da iğne batıyor gibi ağrılar oldu ve aniden kramp tarzi sancilar giriyor. Ayıptır söylemesi ishal de vardı ve aşırı gaz sancısı vardı. Vücut isimda da aniden yükseliş oluyor. Bende anlamadım. Normalde çok başı ağrıyan biri değilim, baş ağrım da vardı son günlerde. Akıntım da var tabiki ama hiç yokken varolan bir akıntı değil. Zaten akıntım vardı hep. Heves etmek istemiyorum da. Sizce yumurtlama dönemi belirtisi olabilir mi, çok yakın geldi bana yazdiklariniz..

Bi gelişme var mı?

Sonuç neymiş?

Ovulasyonla mı takip ediyorsun?

Üzerinden yıl geçmiş ama okuyunca nasıl içim hoş oldu çok mutlu oldum umarım bebeğinizi sağlıklaa kucağınıza almışsınızdır. Sizinle aynı belirtileeri şuanda bende yaşıyorum ama kaset gebelik testi yaptım ve negatif. Yumurtlama testi de yapıyorum ayrıyeten.umarım ikinci kez bu mutluluğu yaşarım. 2 ay önce kürtaj olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…