Hamileyken canınız ne çekti ve neyiniz oldu?kız erkek:))

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
hamileyken canı tatlı çekerse kız acı,veya ekşi çekerse erkek derler.

çok doğruluk payı yok, ama sizler neye aşerdiniz?cokacimcoook

Benim kızım olacak inşallah. Ama gebeliğimin başından beri canım ekşi ve acı yiyecekler istiyor. Ekstra limonlu yiyorum her şeyi cokacimcoook

turşu ,karpuz ,çilek...bütün yaz meyvelerini istedi canım valla kışın ortasında...

herkes erkek olucak bakma sen aşermeye filan dedi..yok karnın sivri filan.. ama kız olduğunu öğrendim hihoyyyt

yeşil soğan aşerdim ve acı olan herşey çikolatadan tatlıdan tiksinmiştim oğlum oldu

ben de bunun gerçekliğine inanmıyorum.ekşi yedim limonn ve kızım oldu .

ben hamileliğimin ilk ayında oda marta geldi 2009 da hep erik istedim rüyalarımabile girdi ozamanlar da da bilirsiniz kilosu 100 liraydı ama bir iki hafta sonra aldım ve bir kg sini yanlız yemiştim ve çok tatlı bir kızım oldu ALLAH herkese versin....

karpuz ve incir aşerdim:) incirinden siyahını nedense:)) ama karpuzu yiyebildim sadece bakalım ne olcak meraktayım:)) tatlı yaz meyveleri istiyor canım bu ara:))

Hiçbirşey aşermedim..
Bende inanmıyorum bu tatlı ve ekşi olayına..
Sadece garip bir şekilde 3 ay saçlarım elektriklemnişti :))

Ben ilk 3 ay boyunca devamlı ekşi ve tuzlu yedim,hatta tatlı yediğim zaman kusmalarım arttı.1 paket çikolatanın yarısını bile yiyemedim.takii 4.ay başladı işte işler o vakit değişti.tatlılar arttı ve bende kilolarda tam 4 kilo aldım 1 ayda.ben herşeyi yedim.inanın ama özel sebzeleri özellikle yedim.zaten yemek ayıretmem.mesela brokoli,bakla..anne karnında bebek ne tüketilirse onun tadını biliyormuş ve gıdalara geçiş yaptığında yamakta direnmiyormuş.bende eşimde yemek ayır etmeyiz inşallah küçük kuzumda bizim gibi olur.

yok ya ben de inanmıyorum bu ekşi tatlı işine...ben hergün erik yiyorum,ama çikolata falan da yiyorum...doktor erkek dedi..

X