Hamileyken canınız ne çekti ve neyiniz oldu?kız erkek:))

Ben oglumda sadece limona asermistim. Oturup 1 kilo limonu yemistim hatta. Kizimdaysa hic biseye asermedim. Onume.ne geldiyse yedim.

Ne seviyorsam onları yemeye devam ediyorum.:KK51:
Kendimi bildim bileli limon ve tuzlu şeyleri çok severim. Bir de meyveyi özellikle yaz meyvelerini incir, karpuz, kavun, çilek, erik, ayvayı çok severdim. Hamilelikte de devam, mide bulantım yok gibi bir şey, hamileliğimi de tesadüfen öğrendim zaten..:KK53:

Bi laf vardir ye tatliyi cikar hakkiyi ye eksiyi cikar ayseyi diye. Ben hamileligimn basindan beri hep tatli canim istedi ve oglum olucak insallah

hamileyken canı tatlı çekerse kız acı,veya ekşi çekerse erkek derler.

çok doğruluk payı yok, ama sizler neye aşerdiniz?cokacimcoook
Ben de tam tersi diye biliyordum.
Herneyse bence doğru değil. Benim canım can erik ve çilek çekmişti. Tam da mevsimiydi, bol bol yedim. Ve oğlum oldu.

ben ekşi seviyorum cinsiyet için erken:)

ilk üç aylık dönemde insanlar genelde ekşi şeyler yemek istiyorlar çünkü mide bulantısını ekşi bastırıyor :) bide o tam tersi ye ekşiyi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur hakkıyı derler gerçekten de oğlum olacak ve tatlıyı hiç sevmediğim halde feci bi düşkünlüğüm var artık

Sırf ekşi yedim turşu portakal erik limon bile yedim tatlıdan nefret ettim 5 ay boyunca kızım olucak şuanda tatlıylada barıştım ekşiyi istemiyorum bu kez :KK39:

ilk 3 ay hiç bi şekılde tatlı yıyemedım. reklamları bıle mıdemı bulandrmya yetıyodu. sonra ne olduysa hep tatlı ıstemye başldı canım. oğlum oldu suan 4 aylık ellernzden oper :KK73:

Ay benim ultrasonda kızım olduğu çıktı, eğer çok tatlı yersem erkeğe döner mi?

Bende 7 haftalık hamileyim çok tatlı hamur işi ve cikolata yiyorum bakalım cinsiyeti ne olacak merak ediyorum Allahım sağlıklı hayırlı evlat versin herkese gerisi önemli değil 😊

X