Gebeliğe Hazırlık HAMİŞ OLMAK İÇİN BİR ÖNERİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

haveaniceday

En güzel bekleyişim yolunu ne kadar gözleyeceğim ?
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
749
2.486
Merhaba kk nın güzel kadınları :halay:

Benim burada ki forumlarda okuduğum ve deneyip başarılı sonuçlar elde eden arkadaşlardan aldığım bilgilere göre hamile kalmak için yurt dışında da uygulanan bir yöntem varmış konuyu hem tazelemek hemde benimle
beraber deneyecek arkadaşlar bulmak için açmış bulunuyorum :KK54::KK50:

Yöntem şöyle eşinizle gayet normal ilişkiye giriyorsunuz eşiniz rahime değil de pet bardak gibi temiz bir kabın içerisine afedersiniz boşalıyor daha sonra bir şırınga yardımıyla o spermi çekip vajinadan içeri gönderiyorsunuz . Bu sayede sperm daha hızlı fışkırarak içeri giriyor ve asla vajinadan dışarı çıkmıyor sonra ayaklarmızı duvara yaslayıp 15/20 dk öylece bekliyoruz :olamaz:
21.11 yumoş günümdü ilk denememi yaptım ve spermler hiç çıkmadı bu gün 2. denememi yapacağım
Şırıngayı eczaneden 50 kuruşa aldım 2 ml lik bir şırınga iki defa da içeri gönderiyorum spermleri bir parmaktan daha ince bir şırınga olduğu için asla canınız yanmıyor

Bizim sorunumuz şu benim insülin direncim birazcık yüksek eşiminde sperm sayısı biraz düşük 1 aşılama yaptık olmadı ocak ayına kadarda tüp bebek için maddi imkanımız yok bu fikri bulunca denemek istedim ocak ayına kadar her ay bu şekilde devam edeceğim olumlu sonuç alan arkadaşlar azımsanacak gibi değil umarım bizlerde onlar gibi şanslı oluruz :KK15:

Bu yöntem ile hamile kalan arkadaşları da etiketliyorum hikayelerini tekrar anlatıp bize destek olmak isterler belki :KK200:

Deneyenler pozitif olanlar

@Derinsel
nymph__ nymph__
M mrs_sea
S sttd
Poplinn Poplinn
Limoncicegi1408 Limoncicegi1408
@eszcm

Deneyecekler

Duammmm Duammmm
mimice mimice
Cavendish Cavendish
N Nergizolsun
beri35 beri35
Qiremimmm Qiremimmm
BilgeUfuk BilgeUfuk
diligecmisinsan00 diligecmisinsan00
M Maksed16
junes junes
M minel_
S Svled
Birde Bennnnn :halay:

Son düzenleme:
bu yöntemi duymuştum ama çok afedersiniz şırınga ile nasıl yapıyorsunuz ,yolluyorsunuz zor olmuyor mu?

temiz bardağın içinde oluyor sperm şırınga ile çekiyorum ben eşimden destek almadım utanıp kasılmamak için yalnız yaptım ilk deneme biraz zor geçti ama hiç bir sıkıntı olmuyor

şırınga.jpg

Kullandığım şırınga bu 1 parmak kadar

Bu yöntemi bende KK da çok okudum kızlar ama acaba spermlerin yapısı vs bozulur mu şırıngaya çekerken yada basıncla sıkarken

Kızlar hepinize selamın aleyküm öncelikle ben geçen ay Allahın izniyle bu yöntemle hamile kaldım konu açmıştım hamile kaldığım ay nasıl yapıldığını anlatmıştım şimdi ben laboratuvar teknikeriyim ürolojide spermiyogram testleri için gelen spermler 1 saat içerisinde çalışılıyo bide sağlıksız bozuk spermler yumurtayı delemiyo bu konuda içim rahattı bide ne gelirse Rabbimden dedim ve tuttu bi ihtimal bişeyler vesile oluyor bence bü deneyin :)

Kızlar hepinize selamın aleyküm öncelikle ben geçen ay Allahın izniyle bu yöntemle hamile kaldım konu açmıştım hamile kaldığım ay nasıl yapıldığını anlatmıştım şimdi ben laboratuvar teknikeriyim ürolojide spermiyogram testleri için gelen spermler 1 saat içerisinde çalışılıyo bide sağlıksız bozuk spermler yumurtayı delemiyo bu konuda içim rahattı bide ne gelirse Rabbimden dedim ve tuttu bi ihtimal bişeyler vesile oluyor bence bü deneyin :)

Canım hoş geldin iyiki geldin :) kızlarında okuyup bilmesini istemiştim belki yeni birilerine ışık olur :KK200::KK37:

Denemeye değer bende yaparım belki.. negetif göre göre bı hal olduk:duduk:

İns hamile kalır herkes hayırlısıyla
BNa doktor hormonlar normal dedi son bir işlem kaldı smear kültür testi ve rahîm filmi sonra tüpler açıksa aşılama..
Adet 7 gün var bende aşırı baş donmesi ve ağrı oldu buda suphelenmeme sebep oldu. Daha önce cook belirti yaşayıp negatif görsem de Allah tan ümit kesilmez:KK200::anneadayı:

Kızlar merhaba benimde adetim bugün itibariyle bitti . Geçen ay bende şırınga yöntemini denedim tutmadı. Bide ovulasyonla takip ediyordum.

Bu ay tekrar denemek istiyorum bu yöntemi. Burada okuduğum için başlamıştım bende. Beni de katın aranıza .. denemedik yol kalmadı :oops:

Kızlar merhaba benimde adetim bugün itibariyle bitti . Geçen ay bende şırınga yöntemini denedim tutmadı. Bide ovulasyonla takip ediyordum.

Bu ay tekrar denemek istiyorum bu yöntemi. Burada okuduğum için başlamıştım bende. Beni de katın aranıza .. denemedik yol kalmadı :oops:
Zamanı gelmemiş demek nasip diyelim canm canm bende beklemedeym:KK200:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X