Gebeliğe Hazırlık HAMİŞ OLMAK İÇİN BİR ÖNERİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aç karna sabah yere uzan halıya. Dizlerini karnına topla. En rahat hissettiğin parmağını göbek deliğine koy ve bastır. Kalp gibi bişey atması lazım. O göbek eşin. Yani orada damar topluluğu. Bazısında o ağır kaldırmaktan vs ırsi olarak çok çabuk kayıyor ve çocuk olmasına mani oluyo. Benim sol kaburgamın altına kadar kaymıştı. Kalp gibi orada atıyordu. Çıkıkçı bi teyze yerine oturttu. Yerine oturduktan 1 ay sonra hamile kaldım.
adetken yapilmasinda sakinca yoktur dimi

Denemediğim bi bu kalmıştı ağustosta birde böyle yapalım bari🙁 kendi kendine aşılama gibi

Canım ben hamişim şükürler olsun ama o yöntemi denemedim hiç bir yöntem denemedim akışına bıraktım hiç düşünmedim bu bebek olayının püf noktası kafaya takmamak 🙏
Rabbim kucagina almak nasip etsin canim benim evet takiyorum ama 7senede bi kere tuttu ama kismet olmadi 2017de martta ogrendim o ay dusuk yaptim kismet bende bu yontemi uzun zaman ince görmüştum deneyen varmi hamis olan varmi merak ettim

Göbek düşüklüğüne baktırdın mı cnm bilgin var mı? Tabi yazdıklarım hiç sağlık sorunu olmayanlarda. Doktor hiçbişi bulamıyor ya onlar için.🙈
Canim benim bi kere bi bayana gittim göbek dusmus dedi ama hamile kalamadm sonradan ilac tedavisi ile kalmistim gitmem asla bi daha

Bazıları sırf para almak için diyor ya eğer gerçekten samimi biriyse ve düştüyse taktırsaydın keşke
Yapmisti canim ama olmadi cok yaptıran varmış hamile kalan da olmus dayımın kizi ve teyzesi goturmustu bi kac kisi tanidiklari varmis kalmis ama bana yaramadi benim catlama sorunum oldugu icin ilaclarla oluyo galiba

Yapmisti canim ama olmadi cok yaptıran varmış hamile kalan da olmus dayımın kizi ve teyzesi goturmustu bi kac kisi tanidiklari varmis kalmis ama bana yaramadi benim catlama sorunum oldugu icin ilaclarla oluyo galiba

İşte sağlık sorunun vardıysa o ayrı cnm. Benim hiçbir sebebi yoktu doktorlar bulamadı bekle dedi. Eşiminde öyle. Demekki ondanmış dedim bende. Çünkü hemen oldu yerine oturdunca.

Merhaba kızlar;
Bende bu yöntemle hamile kaldım. Konu sahibi arkadaş haber verdi yeni konu açtık diye.
Sizlere hem umut olmak hem de yardımcı olmak istiyorum.
Öncelikle Allah'ım isteyen herkese nasip etsin, inşaallah.

Ben bu yöntemi denediğim ilk ay hamile kaldım kızlar. Benim belli bir sorunum yoktu; 4 yıl boyunca sebepsiz infernilite kısırlık denildi hep. Ara ara pko, insülin direnci, prolaktin vs nüksetti ama gebeliğe engel boyutlarda değildi. Çok ağladım hatta hiç olmayacağını düşünüp; eşimden ayrılmayı bile aklıma getirdiğim günlerim oldu. Sağlıklı düşünemiyor insan işte. Mucize gibi ama şuan 5.5 aylık hamişim, Allah'a şükürler olsun. Oğluşumu kucağıma alacağım günü bekliyorum. :)
Şırınga yönteminin; herhangi bir şekilde zararı ve sağlıksız tarafı yok. Bir nevi evde kendimiz aşılama yapıyoruz. Açık açık yazacağım kızlar.
Ben adet başlangıcımın 9.günü başladım. Eşimle normal ilişkiye girdik. Boşalma esnasında eşim kullanmadığım cam bir bardağa boşaldı. Ben yatakta bacaklarımı açıp, bacaklarımı karnımda topladım. Belimin altına küçük bir yastık koydum. Şırıngayla spermleri çekip; içime yavaş yavaş soktum. Tümünün girmesini sağladım. Sonra enjekte ettim tek seferde. Şırıngayı çıkarırken; yavaş yavaş çıkarın kızlar. Böylece spermler çıkmaz. Eğer bardakta sperm kaldıysa bir kez daha yapın aynı şekilde. Bu işlemi yaparken pozisyonunuzu bozmayın.

Kalkmayın, doğrulmayın. Bu şekilde 15 dakika bekleyin. O gece duş almayın kızlar, ertesi günü bekleyin. Beklerken kendinizi kasarsanız ya da çok rahat bırakırsanız; spermler hemen akabilir. Olabildiğince normal bir şekilde bekleyin. :)
Spermler kalkınca akacağı için çarşaf kirlenme ihtimaline karşı altınıza bir havlu, bez vs serin.
Eşiniz yanınızdayken sizi izlemesini istemiyorsanız; geriliyorsanız; odadan çıksın. İşlem çok basit birkaç kez yapsanız sonra alışıyorsanız zaten. :)

Benim tavsiyem; adet bitimi başlayıp; 2 ya da 3 güne 1 ilişkiye girip bu yöntemi yapın. En garantisi 9-11- 13- 15- 17- 19-21 şeklinde gidebilirsiniz. Ama yorucu olursa 3 güne bir deneyin; 9-12-15-18- 21gibi.
Ben şırınga olarak; normal bu b12 vitamini için filan verilen 2 ml'lik şırıngalardan kullandım. Ben bardağı; BİM'den 6 lı bir şekilde ucuz olan şu küçük cam çay bardaklarından kullandım. Çöpe attım zaten. Plastik ya da kağıt bardaklarda olur. :)
Sormak istediğiniz olursa buradan ya da özelden sorabilirsiniz arkadaşlar.
canım sana özel mesaj atamıyorum

Merhaba kk nın güzel kadınları :halay:

Benim burada ki forumlarda okuduğum ve deneyip başarılı sonuçlar elde eden arkadaşlardan aldığım bilgilere göre hamile kalmak için yurt dışında da uygulanan bir yöntem varmış konuyu hem tazelemek hemde benimle
beraber deneyecek arkadaşlar bulmak için açmış bulunuyorum :KK54::KK50:

Yöntem şöyle eşinizle gayet normal ilişkiye giriyorsunuz eşiniz rahime değil de pet bardak gibi temiz bir kabın içerisine afedersiniz boşalıyor daha sonra bir şırınga yardımıyla o spermi çekip vajinadan içeri gönderiyorsunuz . Bu sayede sperm daha hızlı fışkırarak içeri giriyor ve asla vajinadan dışarı çıkmıyor sonra ayaklarmızı duvara yaslayıp 15/20 dk öylece bekliyoruz :olamaz:
21.11 yumoş günümdü ilk denememi yaptım ve spermler hiç çıkmadı bu gün 2. denememi yapacağım
Şırıngayı eczaneden 50 kuruşa aldım 2 ml lik bir şırınga iki defa da içeri gönderiyorum spermleri bir parmaktan daha ince bir şırınga olduğu için asla canınız yanmıyor

Bizim sorunumuz şu benim insülin direncim birazcık yüksek eşiminde sperm sayısı biraz düşük 1 aşılama yaptık olmadı ocak ayına kadarda tüp bebek için maddi imkanımız yok bu fikri bulunca denemek istedim ocak ayına kadar her ay bu şekilde devam edeceğim olumlu sonuç alan arkadaşlar azımsanacak gibi değil umarım bizlerde onlar gibi şanslı oluruz :KK15:

Bu yöntem ile hamile kalan arkadaşları da etiketliyorum hikayelerini tekrar anlatıp bize destek olmak isterler belki :KK200:

Deneyenler pozitif olanlar

@Derinsel
@nymph__
@mrs_sea
@sttd
@Poplinn
@Limoncicegi1408
@eszcm

Deneyecekler

@Duam23
@mimice
@Cavendish
@Nergizolsun
@beri35
@Qiremimmm
@BilgeUfuk
@diligecmisinsan00
@Maksed16
@junes
@minel_
@Svled
Birde Bennnnn :halay:
ihtiyaca gore cozum olabilir spermlerle hiziyla miktariyla ilgili vs durumlarda.. esiyle tam birlikte olamayip da bu sekilde hamile kalan bile var. Allah herkese hayirli evlat nasip etsin.

Merhaba kk nın güzel kadınları :halay:

Benim burada ki forumlarda okuduğum ve deneyip başarılı sonuçlar elde eden arkadaşlardan aldığım bilgilere göre hamile kalmak için yurt dışında da uygulanan bir yöntem varmış konuyu hem tazelemek hemde benimle
beraber deneyecek arkadaşlar bulmak için açmış bulunuyorum :KK54::KK50:

Yöntem şöyle eşinizle gayet normal ilişkiye giriyorsunuz eşiniz rahime değil de pet bardak gibi temiz bir kabın içerisine afedersiniz boşalıyor daha sonra bir şırınga yardımıyla o spermi çekip vajinadan içeri gönderiyorsunuz . Bu sayede sperm daha hızlı fışkırarak içeri giriyor ve asla vajinadan dışarı çıkmıyor sonra ayaklarmızı duvara yaslayıp 15/20 dk öylece bekliyoruz :olamaz:
21.11 yumoş günümdü ilk denememi yaptım ve spermler hiç çıkmadı bu gün 2. denememi yapacağım
Şırıngayı eczaneden 50 kuruşa aldım 2 ml lik bir şırınga iki defa da içeri gönderiyorum spermleri bir parmaktan daha ince bir şırınga olduğu için asla canınız yanmıyor

Bizim sorunumuz şu benim insülin direncim birazcık yüksek eşiminde sperm sayısı biraz düşük 1 aşılama yaptık olmadı ocak ayına kadarda tüp bebek için maddi imkanımız yok bu fikri bulunca denemek istedim ocak ayına kadar her ay bu şekilde devam edeceğim olumlu sonuç alan arkadaşlar azımsanacak gibi değil umarım bizlerde onlar gibi şanslı oluruz :KK15:

Bu yöntem ile hamile kalan arkadaşları da etiketliyorum hikayelerini tekrar anlatıp bize destek olmak isterler belki :KK200:

Deneyenler pozitif olanlar

@Derinsel
@nymph__
@mrs_sea
@sttd
@Poplinn
@Limoncicegi1408
@eszcm

Deneyecekler

@Duam23
@mimice
@Cavendish
@Nergizolsun
@beri35
@Qiremimmm
@BilgeUfuk
@diligecmisinsan00
@Maksed16
@junes
@minel_
@Svled
Birde Bennnnn :halay:
Mantikli bi yontem ama vajinadan soktun siringayi peki rahme nasil enjekte ettin bunu asilama yaparken doktorlarin siringalari cok uzundu

Ben bu yontemi gecen ay denedim ama olmadi sonuc negatif.. Tutanlar warsa kac ay denemeden sonra oldu acaba yazabilirlermi. Bi de benim kullandgm siringa biraz kalindi ve kisaydi ondanmi olmadi acaba.. Şeker siringasi daha iyi oluyomus duyduguma gore ince oldugu icin daha cok ve daha rahat giriyomus

Gözünüz aydın, sağlıkla doğsun. Nasıl hamile kaldınız acaba :) sorusu bile tuhaf ama artık error verdik 😁🍀
Merhaba gerçekten kafadan atınca oldu sanırım. Nasıl olsa çocuk olmuyo dedim ve ders çalışmaya başladım hatta kendimi o kadar kaptırdım ki önce ataniyim sonra tüp bebek falan yaptırırım dedim o ay hamile kalmışım 😊 yani vazgeçtigim anda oluverdi 😊 üzülmeyin telaş yapmayın mutlaka zamanını bekliyordur minik bebisler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X