hamis olupta erkek bebek isteyenler

dugmeuzum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
63
15
31
Arkadaslar diver konu cok uzamisti yeni bir sayfa acmak istedim.burada hamilelik belirtilerimizi cinsiyet tahminlerimizi herseyimizi paylasiriz diye dusundum. Benim 6 yasinda bir kizim var.ikinci bebisime hamileyim haliyle insanoglunun neyi yoksa onu ister.oglum olsun istiyorum.ins.rabbim hepimizin gonlundekini versin.benim su ana kadar belirtilerim kiz gibi.cin takvimi ..rus takvimi..kesenin konumuna gore..vucut degisikleri.. allah hayirlisini sagliklisini versin. Sizin ne gibi belirtileriniz var benim 9+2 oldu ama mide bulantim yok deneck kadar az .kizimda ne zaman oldugunu hatirlamiyorm ama sabah bulantim Feciydi. Acaba daha olurmu ki erkenmi bulantilara

Aylin Bayram

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2019
10
2
25
Rabbim hayırlısıyla kim neyi istiyorsa eğer nasip etsin benimde bi kızım var İsterim ki Rabbim oğlumun olmasını nasip eylesin ama bazı kişiler çok acımasız yorum yapıyorsunuz üzmeyin lütfen bana bilgi verir misiniz erkek bebek için ♥

PembeLokum

♥♥♥
Pro Üye
24 Ocak 2014
16.730
9.726
28
Rabbim gönlünüzden geçeni hayırlısıyla nasip etsin iki oğluma hamileliğim birbirinden inanılmaz farklı her yönü ile ilk oğlumda tatlı aşerirken ikincide ekşi aşerdim hep, kızımda bulantı istifra nedeniyle hastanede yatıyordum ikinci oğlumda da öyle oldu yani ben ikinci oğlanı kız zannettim açıkçası yani demem o ki hiç belli olmuyor kardeşim kader kısmet

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 407 gün geçti.

Bubo

🧸
Pro Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2018
1.861
6.583
dinazorlar zamanindan kalma bir konuyu hortlatmayi basarmissiniz kizlar tebrikler..😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-11-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 136 gün kaldı.

Bir hafta içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin vücudunu komple kaplamış olacak. Lanugo aslında bebeğinizin baş, boyun ve yüz çevresinde, vücudunun diğer bölgelerine göre oldukca yoğundur. Hamilelik hormonları, dolaşım sisteminizi ve metobolizmanızı hızlandırdığı için saçlarınız ve tırnaklarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz. Bebeğinizin meme uçları meme bezlerinde görülmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.931
28.212
Rabbim hayırlısıyla kim neyi istiyorsa eğer nasip etsin benimde bi kızım var İsterim ki Rabbim oğlumun olmasını nasip eylesin ama bazı kişiler çok acımasız yorum yapıyorsunuz üzmeyin lütfen bana bilgi verir misiniz erkek bebek için ♥

3 ay once ikiz oglan dogurdum.Nasil bir bilgi vermemizi istiyorsunuz ?

lucifer_morningstar

Kadınları üzen erkekleri cehennemde yakarım 😈
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
523
1.536
33
Erkek bebek için, bir yarasa kanadıyla bir kurbağa bacağını kaynatıp dolunayda testere dişli aslan pençesiyle birlikte içmen evladır. Bak sonra nasıl geliyor erkek bebeler görürsün.

tp10

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
786
1.161
Su yeni üyeler sürekli konu hortlatıyorlar. Hayır bu seferki bdv konusu da değil. Nasıl basardınız bunu🤔