hamis olupta erkek bebek isteyenler

dugmeuzum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
63
15
34
Arkadaslar diver konu cok uzamisti yeni bir sayfa acmak istedim.burada hamilelik belirtilerimizi cinsiyet tahminlerimizi herseyimizi paylasiriz diye dusundum. Benim 6 yasinda bir kizim var.ikinci bebisime hamileyim haliyle insanoglunun neyi yoksa onu ister.oglum olsun istiyorum.ins.rabbim hepimizin gonlundekini versin.benim su ana kadar belirtilerim kiz gibi.cin takvimi ..rus takvimi..kesenin konumuna gore..vucut degisikleri.. allah hayirlisini sagliklisini versin. Sizin ne gibi belirtileriniz var benim 9+2 oldu ama mide bulantim yok deneck kadar az .kizimda ne zaman oldugunu hatirlamiyorm ama sabah bulantim Feciydi. Acaba daha olurmu ki erkenmi bulantilara

Rabbim hayırlısıyla kim neyi istiyorsa eğer nasip etsin benimde bi kızım var İsterim ki Rabbim oğlumun olmasını nasip eylesin ama bazı kişiler çok acımasız yorum yapıyorsunuz üzmeyin lütfen bana bilgi verir misiniz erkek bebek için ♥

Rabbim gönlünüzden geçeni hayırlısıyla nasip etsin iki oğluma hamileliğim birbirinden inanılmaz farklı her yönü ile ilk oğlumda tatlı aşerirken ikincide ekşi aşerdim hep, kızımda bulantı istifra nedeniyle hastanede yatıyordum ikinci oğlumda da öyle oldu yani ben ikinci oğlanı kız zannettim açıkçası yani demem o ki hiç belli olmuyor kardeşim kader kısmet

Rabbim hayırlısıyla kim neyi istiyorsa eğer nasip etsin benimde bi kızım var İsterim ki Rabbim oğlumun olmasını nasip eylesin ama bazı kişiler çok acımasız yorum yapıyorsunuz üzmeyin lütfen bana bilgi verir misiniz erkek bebek için ♥

3 ay once ikiz oglan dogurdum.Nasil bir bilgi vermemizi istiyorsunuz ?

Erkek bebek için, bir yarasa kanadıyla bir kurbağa bacağını kaynatıp dolunayda testere dişli aslan pençesiyle birlikte içmen evladır. Bak sonra nasıl geliyor erkek bebeler görürsün.

Su yeni üyeler sürekli konu hortlatıyorlar. Hayır bu seferki bdv konusu da değil. Nasıl basardınız bunu🤔

Hamis demesine mi gulsem erkek bebek erkek bebek diye yanmalarina mi gulsem bilemedim. 🤷‍♀️ İnsanlar evladi olsun diye çabalıyor ya bunun cinsiyet ayrımı mi olur?
Tam tersi versiyonuna maruz kaliyorum bende suan. 1 oglum var 2.ye hamileyim kız erkek asla farketmez diyorum soranlara. Gercektende fark etmez benim icin. Ama cevremdekilerde 2.kiz olsa keske modundalar mesela 😁hic bitmiycek bi konu sanırım

Hamis 😁😁 En Büyük KK böyle şeyleri heryerde duyamazsınız . Bu Forumu çok seviyorum. :KK48:
konu sahibi sağlıkla sıhhatle dünyaya getirin bebeğinizi. Cinsiyet belirtileri farklı oluyor mu emin değilim . Çin takvimi olayını duymuştum. Böyle şeylere ben inanmıyorum. Birçok insan hem kız hem erkek çocuk istiyor. Anlıyorum sizi. Ama çok düşünmemeye çalışın. Hayırlısı olsun.

Arkadaslar diver konu cok uzamisti yeni bir sayfa acmak istedim.burada hamilelik belirtilerimizi cinsiyet tahminlerimizi herseyimizi paylasiriz diye dusundum. Benim 6 yasinda bir kizim var.ikinci bebisime hamileyim haliyle insanoglunun neyi yoksa onu ister.oglum olsun istiyorum.ins.rabbim hepimizin gonlundekini versin.benim su ana kadar belirtilerim kiz gibi.cin takvimi ..rus takvimi..kesenin konumuna gore..vucut degisikleri.. allah hayirlisini sagliklisini versin. Sizin ne gibi belirtileriniz var benim 9+2 oldu ama mide bulantim yok deneck kadar az .kizimda ne zaman oldugunu hatirlamiyorm ama sabah bulantim Feciydi. Acaba daha olurmu ki erkenmi bulantilara

Bacım ben sana kesin oran vereyim bu belirtilere göre daha hiç yanılmadım :KK76:

Bu belirtileri viking takvimi ve aborjin takvimine göre değerlendirdiğimde %50 ihtimalle oğlun olacak hadi hayırlısıyla büyüt

X