hamıserrrrr artık özel hastahaneler muayene ücreti almıyolarmısss :)

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
yengem hamıs ve muayene ucretı odemıyo arkadaslar bagcılarda hastahaneye gıdıyo ordakı hiçbir özel hastahane ücret almıyomus yenı kanun cıkmıs sızın gıttıgınız hastahanelerde oylemı?

bi dakika anlamadım yaa hamilelik süresince kontrollerde para ödemeyecekmiyiz dimek bu. özel hastaneler böyle bişey yapmaz yaa

evet canım aynen oyle hamıleleık suresınce muayenelere ucret yok ama testler yıne ucretlı sadece muayene ucretı yok bagcılardakı butun ozeller boyleymıs ve yengem hıç ucret odemıyo...:)

Ben Denizli'de özel bi hastaneye gittim dün. Ama ücret aldılar. Acaba almamaları gerektiğini bizim mi hatırlatmamız gerekiyor.

benim gittiğim hastanede de alıyorlar acaba emekli sandığımı yengenizin evrakı o zaman maaştan kesiyorlar sanırım emin değilim ama:)

evet canım aynen oyle hamıleleık suresınce muayenelere ucret yok ama testler yıne ucretlı sadece muayene ucretı yok bagcılardakı butun ozeller boyleymıs ve yengem hıç ucret odemıyo...:)

o hastaneye ozel bı kampanya olabılır canım ,

benım gıttogım hastanede oduyorm ben bahcelıevler park medıkal
aslında odemıyorum ozel saglık sıgortam gebelıgı %100 karsılıyo
benden para cıkmıyo ama hastane ozel sıgortadan alıyo parasını

benim bildiğim ssk veya herhangibi sağlık kuruluşuna bağlı olmayan kişiler gebeliği süresince sağlık ocakları ve devletin hastanelerinden ücretsiz yararlanıyorlar, yani özel hastanelerin böyle bi yasayı kabul edeceklerini sanmıyorum,onların kazancı o, bende dün randevu aldım ücreti sordum ssk lı olduğum için 30 ytl ödeyeceğim, aslında bu bile yeterli özel hastanede bu paraya muayne olmak.

bende araştırma yaptım bu konu hakkında ..izmir de de durum şöyle:bazı özeller muayene ücreti hiç almıyor.sadece doğumu ödüyorsun.bazıları 130-100 civarı muayene fıyatları emeklı sandığı bunun 3o unu flan karşılıyor.bazılarında ise sigorta falan hiçbirsey değiştirmıyor bellı bır ucret koyuyo o ücretle gidiyorsun.

X