hamişler bi bakarmısınız....

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
25
benim günüme 6 gün var ama ben kendimi regli olucak gibi hissediyorum...bu ayda olmadı gibime geliyor....peki siz hamileliğinizi öğrenmeden önce kendinizi regli olucak gibi hissettiniz mi sancılarınız varmıydı?belirtilerniz nelerdi?

benim günüme 6 gün var ama ben kendimi regli olucak gibi hissediyorum...bu ayda olmadı gibime geliyor....peki siz hamileliğinizi öğrenmeden önce kendinizi regli olucak gibi hissettiniz mi sancılarınız varmıydı?belirtilerniz nelerdi?

slm canım benimde 6 gün var bugun adet olacak gibi ağrılarım oldu.sanki ben de olacağım gibi hissediyorum.hayırlısı hepimiz için.

aynen canım. benim de regl tarihim 17 ekim ama sanki regl olacak gibi hissediyorum kendimi 2 gündür...
sanki ıslaklık hissediyorum bakıyorum bişey yok. vajinal ıslaklık herelde sadece çünkü peçeteyle bakıyorum bişey yok.... adet tarihim geçen ay lk kez gecikmişti bu ay da erken mi olacak acaba:)

benim de günüm 17 ekim göğüslerim şiş benim kenarları acıyor akıntım oluyor regli oldum sanıyorum çünkü ara ara sancım oluyor

benim de 17 ekim:roflol: araara beyaz akıntım oluyor adet olacağım sanıyorum heran.

hadi inşllh hepimiz hamileyizdir...çok sıkıldım heray kendimi dinleyip belirti aramaktan

hadi inşllh hepimiz hamileyizdir...çok sıkıldım heray kendimi dinleyip belirti aramaktan

aynen ben de heray yumurta takibi,ateş ölçmeye de başladımkaydirigubbakcemile3, gözüm gıpraşsa acaba hamilelik belirtisimi diye düşünmeye başladım:roflol:

hiç bi hamile görmedi sanırım sorduğum soruyu :gitme:

ben gördüm canım benim gördüm deeeeeeeeeeee o beyaz akıntı ben hamile diilken adete yakın gelmişti bikaç defa. ama herkesin farklı oluyor bilemiyorum akıntı da kişisel bişi yani.. benim mesela hep akıntım oluo sarı sarı hamile olduğumu öğrendiğimden beri, ama bazılarında beyaz renk, bazılarında su gibi, bazılarında hiç yok. doktor olcak tabi akıntın bırak olsun dedi bana. ama ben sana kızıom haberin olsun, o kadar dedim sana ovulasyon testi al bide öle dene diye. bak çiçekcik yarın kan testi yapıo bence kesin hamile. aynı testlerden o da kullandı inşallah yarın müjdeli haberini alıyoruz. sen öleee otur orda üzül neden olmuo diee.. kızıom valla çok kızıom..:eek:lmaz:

ben regl olucam dıye beklerken hamıle oldugumu ogrendım. vucudumda extra bı degısıklık yoktu sadece regl olucak gıbı hafıf kasık agrılarım vardı...
Allah ısteyen herkese versın ınsallah...

ben gördüm canım benim gördüm deeeeeeeeeeee o beyaz akıntı ben hamile diilken adete yakın gelmişti bikaç defa. ama herkesin farklı oluyor bilemiyorum akıntı da kişisel bişi yani.. benim mesela hep akıntım oluo sarı sarı hamile olduğumu öğrendiğimden beri, ama bazılarında beyaz renk, bazılarında su gibi, bazılarında hiç yok. doktor olcak tabi akıntın bırak olsun dedi bana. ama ben sana kızıom haberin olsun, o kadar dedim sana ovulasyon testi al bide öle dene diye. bak çiçekcik yarın kan testi yapıo bence kesin hamile. aynı testlerden o da kullandı inşallah yarın müjdeli haberini alıyoruz. sen öleee otur orda üzül neden olmuo diee.. kızıom valla çok kızıom..:eek:lmaz:
canım ya kızma bana eşim netten alışveriş yapmayı sevmiyor yaşadığım şehirde küçük şehir geçen eczaneye sordum one dediler bana düşün.....
ben regl olucam dıye beklerken hamıle oldugumu ogrendım. vucudumda extra bı degısıklık yoktu sadece regl olucak gıbı hafıf kasık agrılarım vardı...
Allah ısteyen herkese versın ınsallah...

aminnn

canım ya kızma bana eşim netten alışveriş yapmayı sevmiyor yaşadığım şehirde küçük şehir geçen eczaneye sordum one dediler bana düşün.....

valla bana da o ne demişlerdi, bende netten aldım canımcım. her eczane bilmiyor cidden..

günaydın herkese.bu hamilelik belirtileri maalesef regl belirtileriyle aynı olduğu için her ay bi umut oluyo işte.benim ilk gebeliğimde çok değişik kasık ağrılarım vardı.o zaman anlamıştım.şimdiki gebeliğimde ise hiçbir belirti yoktu.yani her zamanki regl belirtileri dışında değişik bişey yaşarsanız o belki hamilelik belirtisi olabilir.regl ve hamilelik belirtileri genelde çok benzediği için maalesef bazen sonu hüsran olabiliyo.en iyisi fazla kafaya takmamaya çalışıp gecikmesini beklemek.allah isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin inşallah.

Kızlar ben 5+6 hamıleyım..hala kendımı regl olacakmıŞım gıbı hıssedıyorum..gÖĞÜslerım hala ŞıŞ ve kasıklarım aĞrıoo..belırtıler bırebır aynı..ınŞallah sızınkıde hamıŞlık belırtısıdır..

bozo kuşummmmmmm
benim reglime bi kaç gün kala (3-4) akıntım oldu beyaz zar gibi şeffaf karışık işte
kasıklarımda ağrım vardı hafif hafif, göğüs uçlarım ve her yeri dahil ağrıyordu
yani regli ağrılarım gibiydiii anlamadım yanii
gebeliğimi öğrendikten sonra akıntım açık sarıya döndü
o beyaz şeffaf akıntım önceden olmazdı belki belirtidir yada ben önceden hiç dikkat etmiyorudmm
ayyy inşallahh hamilesindir tatlımmm inşallahhh
Ha bu arada TIFF a katılıyorummm ben bu ay internetteb ovulasyon testi aldım yaptımm
ben faydasını gördüm çiçekcik de hamile o da kullanıyordu
eşini bi kerecik olsun dinleme al yapp ne diyebilir 22 tl nelere veriyoruz o parayı belkiii
meleğinde senin böyle gelecek kimbilir....

X