hamişler bi bakarmısınız....

evt cnm bel ağrım vardı bacaklarıma kadar vuruyordu masaj yapıyordum o kadar fazlaydı bi de beyaz akıntı. adet oldum sanıyordum ama akıntıymış diyordum. normalde adetim düzenlidir evliliğimizden beri ilk kez bu ay gecikti. zaten bu ay düşünmeye başladık. yaa psikolojik bence insan kafasına takıyor burda okuduklarıyla kendi vücudunu dinliyor. bakıyorsun ki belirtiler benzer, ümitleniyorsun sonra. bekleyebildiğimiz kadar bekleyip sonra test yapmak daha ii sanki ama sabretmesi çok zorr... dediğin gibi hayırlısı olsun

evt cnm bel ağrım vardı bacaklarıma kadar vuruyordu masaj yapıyordum o kadar fazlaydı bi de beyaz akıntı. adet oldum sanıyordum ama akıntıymış diyordum. normalde adetim düzenlidir evliliğimizden beri ilk kez bu ay gecikti. zaten bu ay düşünmeye başladık. yaa psikolojik bence insan kafasına takıyor burda okuduklarıyla kendi vücudunu dinliyor. bakıyorsun ki belirtiler benzer, ümitleniyorsun sonra. bekleyebildiğimiz kadar bekleyip sonra test yapmak daha ii sanki ama sabretmesi çok zorr... dediğin gibi hayırlısı olsun

evt cnm gerçekten sabretmesi çok zor ben 6 aydır korunmuyorum. ama ilk defa bukadar inandım. inşallah boşa çıkmaz. çok büyük hayal kırıklığına uğrarım.
hamile olmazsamda artık hiç dinlemicem kendimi. 10 gündür bekliyorum adet olcakmıyım diye..
bendede akıntı vardı,sol bacağım çok ağrıyodu,midemde yanma vardı,arada mide bulantım vardı..göğsümde şişlik ve ucu acıyor...bakıyorum bu belirtilerin hepsi hamilelik işareti.
ama bilemeyiz tabi . sabredicem beklicem olmazsa test yapıcam..

inş cnm inş. dua ederken Allah'ım en hayırlı zamanda gelsin diyorum sonra da dayanamayıp inş en kısa zaman en hayırlı olandır diyorum :kedi: ben de aynı senin gibi düşünüyorum hatta bi ara bu sayfaları okumak beni umutlandırdı bi daha okumicam bile dedim ama olmadı tabi iş güç olmayınca. evt sendeki belirtiler hamileliğe çok benzior. ya zaten hayal kırıklığına uğramamızın sebebi biraz da hamilelik belirtileriyle adet belirtilerinin nerdeyse aynı olması. ayırt edemiyoruzki. aklımızda hamilelik olmasa belki adetim yaklaştı deriz üstünde düşünmeyiz bile. bizim acilen oyalanacak bişeyler bulmamız lazım fazla düşünmemek için. spor olabilir ya da başka bişey yeterki bizi düşüncelerimizden uzak tutsun :hulya:

merhabalar
benimde dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım.
bendede belirtiler vardı hatta bende konu açmıştım hamilemiyim diye .
test almayada korkuyorum kendimi çok inandırdım çünkü...
bikaç gün daha mı geçse diyorum.

sende mi bebiş istyrsun canım inşllh hamilesindir biraz bekle bence test için

inş cnm inş. dua ederken Allah'ım en hayırlı zamanda gelsin diyorum sonra da dayanamayıp inş en kısa zaman en hayırlı olandır diyorum :kedi: ben de aynı senin gibi düşünüyorum hatta bi ara bu sayfaları okumak beni umutlandırdı bi daha okumicam bile dedim ama olmadı tabi iş güç olmayınca. evt sendeki belirtiler hamileliğe çok benzior. ya zaten hayal kırıklığına uğramamızın sebebi biraz da hamilelik belirtileriyle adet belirtilerinin nerdeyse aynı olması. ayırt edemiyoruzki. aklımızda hamilelik olmasa belki adetim yaklaştı deriz üstünde düşünmeyiz bile. bizim acilen oyalanacak bişeyler bulmamız lazım fazla düşünmemek için. spor olabilir ya da başka bişey yeterki bizi düşüncelerimizden uzak tutsun :hulya:

bencede hiç aklımdan çıkmıyorki bu düşünceler.. benim adetimde pek belirti olmuyor. öyle ağrılarım falan çok nadir oluyodu. ne bileyim şimdi bebiş istiyoruz ya herşeyi ona yoruyoruz işte.
Allahım bütün istiyenlere versin ..

off off benim kırmızılarda kesin gelicek cumartesi regli günüm....sancılar var kesin gelicek...hamilelik belirtim hiç yok öyle kasık batması felan....sadece göğüslerim şiş okadar öyle ucu felan acımıyor...yani bu ayda olmadı eminim mafoldumben

sende mi bebiş istyrsun canım inşllh hamilesindir biraz bekle bence test için

evet canım istiyorum bebiş. 2 gün daha bekliyim adet olmazsam test yapıcam . a.s.
sende mi istiyorsun bebişş

off off benim kırmızılarda kesin gelicek cumartesi regli günüm....sancılar var kesin gelicek...hamilelik belirtim hiç yok öyle kasık batması felan....sadece göğüslerim şiş okadar öyle ucu felan acımıyor...yani bu ayda olmadı eminim mafoldumben

İnşallah sende hamilesindir. hayırlısı olsun tatlımm

konuyu zaten sen açmışsın bende istiyomusun bebiş die sormuşum şimdi farkettim cnm:roflol:
gerçekten böyle beklmek çok zormuş yaaa mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

karnımda ağrı var gibi hastamı olacağım yoksaaaaaaaaaa:umursamaz::umursamaz:
hamileyken adet gününde böyle adet oluyormuş gibi bişiyler oluyomuki yaww:uhm:

evet oluyor canım aynen adet sancısı çekiyorsun yani en azından kendimden ve çevremden biliyorum. ama adet günleri geçtikçe ağrı azalıyor ve bitiyor

evet canım benimde yaklaşık 1 hafta var dediğim bir zamanda oldu. eğer yumurtlamam gecikip o gün olduysa 2 gün sonra niye göğüslerim acımaya başladı. yok zamanında yumurtladıysam ve şimdi adetim gelceği için göğüslerim böyleyse o zaman o aradaki akıntı ve sancı neydi ???:nazar: aman yaaa düşünmiyim diyorum ama vücudum buna karşı geliyor. bu sabah da inanılamz bir bulantıyla uyandım kahvaltı yapınca geçti akannehir

ay canım inşlh hamilesindir senin anlattıklarını birebir ben yaşıyorum ama bulantım yok ve göğüslerimde şuan ağrıda yok bakalım görürüz inşlh ayın 20nde adet olmam gerekiyor o günüde sabırsızlıkla bekliyrum inşlh olmamopuyorumnanaktanAllah hepimize hayırlı evlatlar versin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

benim de reglime 2-3 gün kaldı yumurtlama zamanımdaki gibi yumurtalıklarım ağrıyor ara ara da regli sancım oluyor...

ay canım inşlh hamilesindir senin anlattıklarını birebir ben yaşıyorum ama bulantım yok ve göğüslerimde şuan ağrıda yok bakalım görürüz inşlh ayın 20nde adet olmam gerekiyor o günüde sabırsızlıkla bekliyrum inşlh olmamopuyorumnanaktanAllah hepimize hayırlı evlatlar versin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah bizi daha fazla yormadan hayırlısıyla gelir bebişlerimiz. senin gene iyi adet tarihini biliyorsun ben geçen ay ovulasyon testi kullanmıştım o zaman daha farkındaydım ne ne zaman oldu diye. şimdi nolcak hiç bilmiyorum adetlerim düzensizleşti çünkü bikaç aydır.
benim göğüsler aynı hala ama bulantı olmadı tekrar sadece arada sancı griyor adet olcak gibi nedense gelcek gibi hissediyorum adetim akannehir

bende sizin gibi bebek bekleyenlerdenim 3 ay oldu gelmedi yaramaz hiç bu kadar bekletmemişti
3 defa düşükla sonuçlanan gebeliğim oldu hepsindede 2.ayında tutmuştu bu sefer olmadı benim reglime daha var ayın 27sinde ama kasıklarımda batmalar ve göğüslerimde sancı var başkada birşey yok ama artık ben psikolojimin bozulduğuna inanmaya başladım çünkü böyle belirtiler için erken diye düşünüyorum eğer arkadaşlar bilginiz varsa banada iletirseniz sevinirim allahım tez zamanda hayırlısı ve sağlıklısını nasip etsin:Saruboceq::emir_bebek:

inşallah bizi daha fazla yormadan hayırlısıyla gelir bebişlerimiz. senin gene iyi adet tarihini biliyorsun ben geçen ay ovulasyon testi kullanmıştım o zaman daha farkındaydım ne ne zaman oldu diye. şimdi nolcak hiç bilmiyorum adetlerim düzensizleşti çünkü bikaç aydır.
benim göğüsler aynı hala ama bulantı olmadı tekrar sadece arada sancı griyor adet olcak gibi nedense gelcek gibi hissediyorum adetim akannehir

inşlh canım hayırlısı olsun...güzel haberlerini bekliyorum bende sana güzel haber vermek ümidyle dua edicem herkes için...

gamyoncuiremsubenim 2 hamileligim bilginiz olsun diye yazıyorum aynı adet sancıları oluyor sıcak basıyor agrın oluyor idrar rengin degişir akıntın olur canın yemek istemez baş dönmesi olur sinir olur miden bulanır ama adet olmazsınız çünkü hamilesinizdir 3 gün geçe ögrendim hafif silik çizgi oldu kan yaptırın yüksek çıkarsa tamam korkmayın ama kese görünmezse hemen korkmayın daha küçüktür ondan 10 gün sonra kalp atışı duyulur inşallah hepiniz hamişsinizdir

X