Hamladım mı, neden böyle oldu, bir değişik trafiğe çıkma korkusu

Kızlar, bilgilendirmek isterim; bu sorunu aşıyorum; 2-3 gün art arda direksiyondaydım, birinde hatta yayla evinden kendi evime giderken çok rahat şekilde kullandım, yine eskisi gibi. Araçta tektim, annemin aracı idi (Kullanmaya en alışkın olduğum, kendi parçam gibi hissedebildiğim araçtır o), akşam kullandım. Dağ yolunu da geçtim, trafiğe de girdim ve o korku hissi oluşmadı. Sanırım o sıra farklı bir tedirginlikle birleşince, üzerine de uzun ara verdiğim için öyle bir hale girdim. Bir de alıştığım arabanın ebadından farklı bir araç kullanarak tekrar başladığım için, onun rahatsızlığı da olmuş olabilir. Bizim arabaya tamamen alışamadım, annemin araçtan büyük. Babamın aracı da uzun yolda kullanırken, gazının çok hassas olmasından çekindim kuvvetle muhtemel, dokunduğum an uçuyor araba ve o kadar seri bir araca alışkın değilim. Hepsi birleşti herhalde. Umarım tekrarlamaz.

Sonuç itibariyle, rahatlık geri geldi. Şehir içi trafikte vb. rahatım. Bakalım şehir dışına çıktığımızda, uzun yolda nasıl olacak, onda da sorun yaşamazsam derin bir oh çekeceğim. ^_^ Mutlu oldum ya la :))

Son düzenleme:
Arabami yanliz kullandigimda okadar rahatim ki, sahane mis!
Gecen gun annem ve babamla asagi yukari 120 kmlik bi mesafeye gittik. Bir saatlik mesafe yani, bastan sona otoban. Kotu sofor degilim cok sukur, cesaretliyimdir, ama arabamda nezaman birileri var, daha bi kasiyorum! Gozum kesmiyo bazi sollamalari, daha garantili suruyorum. Ufacik bi cocukla arabanda cok daha dikkatli olman beni sasirtmadi yani, demekki hersey bi donem.

Kazasiz belasiz surelim hep insallah!

Bende cok korkuyorum ailem arabadayken birine birsey olucak diye. Benden yana korkum yokta karşımdaki ya dikkat etmezse diye çok korkuyorum :KK43:( tekbaşına olduğumda bi sorun yok gayet rahatim

Arabami yanliz kullandigimda okadar rahatim ki, sahane mis!
Gecen gun annem ve babamla asagi yukari 120 kmlik bi mesafeye gittik. Bir saatlik mesafe yani, bastan sona otoban. Kotu sofor degilim cok sukur, cesaretliyimdir, ama arabamda nezaman birileri var, daha bi kasiyorum! Gozum kesmiyo bazi sollamalari, daha garantili suruyorum. Ufacik bi cocukla arabanda cok daha dikkatli olman beni sasirtmadi yani, demekki hersey bi donem.

Kazasiz belasiz surelim hep insallah!

Amin, inşallah.
En son tek başıma alış-verişe çıkacağımda bacaklarıma titreme gelmişti, tek iken. O geçti şükür ki, bunun haricinde arabada bebekle illa daha da temkinli olunuyor.

X