Hangi alet, hangi bölgeye faydalı? Paylaşalım

balancedblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
12
0
43
ARKADAŞLAR, DÜŞÜK BEL PANTOLON GİYMENİN SONUÇLARINI ARTIK MAALESEF BEN DE YAŞIYORUM. BASENLERİMDE TOPLANAN YAĞI ERİTMEK İÇİN BİR EGZERSİZ ALETİ ALMAK ÜZERE İŞE KOYULDUM.
HANGİ ALET, HANGİ BÖLGELERE YARARLI OLUYOR?
BU KONUDAKİ TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.
ŞU ARALAR ARAŞTIRDIĞIM ALETLER AŞAĞIDA SIRALANMIŞ DURUMDA. HANGİSİNİ ALACAĞIMA KARAR VEREMEDİM.PAYLAŞIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
LEG MAGİC
TWİST SHAPE
başka önerileriniz var mı?

Slm Hannecim, acaba sen denedin mi bunları.? Aslında normalde ince bi insanım, bacaklarım falan incedir.Ama gel gör ki yanlardaki can simitleri fena halde canımı sıkmaya başladı.bisiklet bana pek uygun gibi gelmedi.Ekliptik dediğin sanırım, yuvarlak plak gibi olanlar?

ekliptik bisiklet ayakta yapılan kolları da çalıştırıyor ,birçok bölgeyi çalıştırıyor,internette bulabilirsin,

ama bu dediklerim daha çok basenler için,spor salonuna gittiğim ve bu aletlerle çalıştığım için az çok biliyorum

benim de bacaklarım incedir,esas sorunum göbek ve bel bölgesidir,o dediğin kısımdaki yağlar benimde canımı sıkıo

bunun için ,dumbellarla yanlara eğilebilirsin günde 50 ile başla arttır sonra sopa hareketi iyi gelir

X