Hangi BB Krem daha iyi?

Muallimemuallim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
571
684
29
Senelerdir garnierin bb sini kullanırım çok memnunum doğal duruyor renkleri esitliyor istediğim de bu tam olarak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-04-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 87 gün kaldı.

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Incirella06

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
198
304
Genelde garnier bb kullaniyorum uzun tuplu yagli ciltlere ciltle butunlesmesinden hafifliginden vs memnunum.
Farmasinin bb si fondoten kadar kapatici ama garnierden yorucu.
Nature republic koreden almistim en iyi kozmetik markalarindan biri sanirim bildigin porselen efekti veriyor.

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
5.938
7.870
Genelde garnier bb kullaniyorum uzun tuplu yagli ciltlere ciltle butunlesmesinden hafifliginden vs memnunum.
Farmasinin bb si fondoten kadar kapatici ama garnierden yorucu.
Nature republic koreden almistim en iyi kozmetik markalarindan biri sanirim bildigin porselen efekti veriyor.
Türkiye'de var mı acaba hemen bakcam netten nature republice

Incirella06

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
198
304
Türkiye'de var mı acaba hemen bakcam netten nature republice
Sanırım türkiyede satisi henuz yok amazon gibi sitelerde bulanabilir belki ben missha diye diretirken koredeki danismanlar bunu onermisti o yuzden almistim. Muadili farmasi bb ama onu da deneyebilirsiniz.

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
5.938
7.870
Sanırım türkiyede satisi henuz yok amazon gibi sitelerde bulanabilir belki ben missha diye diretirken koredeki danismanlar bunu onermisti o yuzden almistim. Muadili farmasi bb ama onu da deneyebilirsiniz.
Onu kullandim cilt tonumla hiç uygun değildi .pure beauty var şuan elimde

kediseverkadin

SessizZuzu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
1.593
2.430
Onu kullandim cilt tonumla hiç uygun değildi .pure beauty var şuan elimde
Senelece BB kullandım. Denemediğin marka kalmamıştır herhalde. En çok Pure Beuty i sevdim. Problemsiz bir cildim var yetiyordu ama sonra Note un ince bir fondötenini keşfettim. Bb krem gibi ince ve tamamen eşitleyip kapatıyor. Oldukça doğal duruyor zaten çevremde sormayan da kalmadı. Note un ürünlerine bakmanızı tavsiye ediyorum

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
5.938
7.870
Senelece BB kullandım. Denemediğin marka kalmamıştır herhalde. En çok Pure Beuty i sevdim. Problemsiz bir cildim var yetiyordu ama sonra Note un ince bir fondötenini keşfettim. Bb krem gibi ince ve tamamen eşitleyip kapatıyor. Oldukça doğal duruyor zaten çevremde sormayan da kalmadı. Note un ürünlerine bakmanızı tavsiye ediyorum
Püre beauty bana altı ay yeter ♥️

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
5.938
7.870
Teşekkür ederimm fondöten istemiyorum hem 😔

kediseverkadin

SessizZuzu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
1.593
2.430

Mellly78

angels among us 🧚🏻‍♀️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2018
215
468
29
Bb krem ben çok sevemedim yüzde sanki böyle kalıp gibi duruyor yani bende öyle.. yinede kullanıp en memnun kaldığım La Roche Posay Hydreane BB Krem :KK54:

Elftskr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2020
5
1
26
Bende fondöten pek sevmem yüzde kalıp gibi oluyor rahatsız edici ama kesinlikle Farmasinin bb kremini öneririm mükemmel kapaticiligi var ve cildi tazeliyor

curcumin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
2
2
24
BB krem ise ya Missha kullanılır çünkü bence muhteşem yada düşük bütçeli istenirse Note BB kremi cildim benim yağlı Note bende kusmuyor da o kadar marka denedim onun gibisi yok daha.

Cade

O benim pıt pıt atan ikinci kalbim❤️👨‍👩‍👧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.531
6.639
Avon bb krem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-02-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 37 gün kaldı.

8. ayına gelen bir bebeğin sindirim sistemi tam olgunlaşmadığı ve hala bağımlı bir halde olduğu için doğmuş bir bebekten daha fazla kilo verme eğilimi vardır. Bir çeşit önlem olarak 8 aylık cenin, erken doğuma karşı annesinden aldığı bir miktar besini saklar. 16. ve 40. haftalar arasında nefes aldığınızda %15-20 daha fazla oksijen akciğerleriniz tarafından alınır. Hamileliğinizin son haftalarında uzun yolculuklara çıkmamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın