Hangi BB Krem daha iyi?

Geçen gün kadınlar günü indirimiyle Watsons'tan Pure Beauty nin pembe renkte BB kremini aldım. 2 gündür kullanıyorum. Benim gibi cildi çok hassas birinde bile sorun çıkarmadı. Üstüne de Gratisten aldığım The Balm pudra sürdüm. 2 gündür çok güzel görünüyorsun lafı duyuyorum :KK31:

Ben avondan solutions bb crem kullanıyorum gayet memnunum yüzümde gün boyu hiç ağırlık hissetmiyorum ve kapatıcı özelliği gayet iyi eğer sivilceler çok belli ise yine Avon trend color pudra ile hafif bir uygulama yapıyorum sivilceli bölgeye sonra dağıtıyorum doğal ve temiz bi görünüm sağlıyor öneririm.

Son düzenleme:
birçok bb krem denemiş biri olarak; en çok maybelline ve mıshanınkinden memnun kaldığımı söyleyebilirim :)

Canim mishanin kirmizilisni kullnyrm bn ama yagli ciltler icn onerdkleri varms sanrm bilgin var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben sitesinden sipariş veriyodum her cilt tipine uygun beyaz tüpte varmış o da tükendi yazıyordu.
bende kırmızılısından almıştım ama cildimde sivilce çıkarmadı benimde karma bi cildim var

Ben sitesinden sipariş veriyodum her cilt tipine uygun beyaz tüpte varmış o da tükendi yazıyordu.
bende kırmızılısından almıştım ama cildimde sivilce çıkarmadı benimde karma bi cildim var

Bende de cikarmadi fkat biraz parlama yapiyo sanirim o yagli ciltler iicn olabi parlama yapmyr

bb kremın fondotenden farkı ne kımyasal kımyasaldır ne degısır kı
anlamadm ben
?

Bende de cikarmadi fkat biraz parlama yapiyo sanirim o yagli ciltler iicn olabi parlama yapmyr

Bende de mat duruyo hatta sürerken ne kadar donuk duruyorum dedim kendime aslında makyaj da burun parlaması da hoş duruyor.
ben missha kullanmadan önce garnier kullanıyordum o da güzel fakat 3 saatten fazla dayanmıyor.

Bende de mat duruyo hatta sürerken ne kadar donuk duruyorum dedim kendime aslında makyaj da burun parlaması da hoş duruyor.
ben missha kullanmadan önce garnier kullanıyordum o da güzel fakat 3 saatten fazla dayanmıyor.

Aynn gerce parlmyi the balmdan sexy mamayla kptyrmm . Kalicilikta cok iyi ya missha

garnier nivea denedim avonu söylemiyorum bile ama oriflame kesinlikle aradaki farkı hemen anladım

Rica ederim 23 nonun kapatıcılığı cildine daha iyi olur gibi inş memnun kalırsın...
Mrsfreesia cok beyaz deilsen 23 no olabilir

garnier ve nıveanın bb kremi var bende.
eğer cildiniz karma ve yağlıya dönükse kesinlikle garnier mat görüntü açıısından çok iyi.
cildiniz kuru ise nıvea
benim cildim yağlıya dönük şuan nıvea iyi ama yazın hiç tercihim olmayacaktır.

Geçen gün kadınlar günü indirimiyle Watsons'tan Pure Beauty nin pembe renkte BB kremini aldım. 2 gündür kullanıyorum. Benim gibi cildi çok hassas birinde bile sorun çıkarmadı. Üstüne de Gratisten aldığım The Balm pudra sürdüm. 2 gündür çok güzel görünüyorsun lafı duyuyorum :KK31:

Ben avondan solutions bb crem kullanıyorum gayet memnunum yüzümde gün boyu hiç ağırlık hissetmiyorum ve kapatıcı özelliği gayet iyi eğer sivilceler çok belli ise yine Avon trend color pudra ile hafif bir uygulama yapıyorum sivilceli bölgeye sonra dağıtıyorum doğal ve temiz bi görünüm sağlıyor öneririm.

birçok bb krem denemiş biri olarak; en çok maybelline ve mıshanınkinden memnun kaldığımı söyleyebilirim :)

Missha derim cilde hemen uyum sağlayıp yok gibi duruyor ben çok seviyorum

bb kremın fondotenden farkı ne kımyasal kımyasaldır ne degısır kı
anlamadm ben
?

bi bak istersen buradan aldım ben önceden alınmıyordu artık alınıyor
http://nargiss.com/BB-Kremler,LA_128-2.html#labels=128-2

garnier nivea denedim avonu söylemiyorum bile ama oriflame kesinlikle aradaki farkı hemen anladım

Garnier veya nivea iyi cnm

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Herkese yorumları ve önerileri için çok çok teşekkür ediyorum,siteye giripte yazamamıştım sorun vardı şifremi bir türlü kabul etmedi her neyse ben misshadan bayağı bi sipariş verdim daha doğrusu beğendiklerimi ayırdım en son ismini tam hatırlayamadım şuan, o üründe gelsin toptan alıcam ayrı ayrı sipariş vermek istemedim.. 50 tl üzeri için kargo bedava deniliyor doğrumu acaba..?

yanlıs yere mesaj atmısım :KK43:

Son düzenleme:
garnier, yves roche ve maybelline.Bu markaların 3 ünü de aldım, evde rahat rahat denedim ,şöyle söyleyebilirim ki yves roche en memnun olduğum marka oldu, çünkü hem organik ( içinde elma, beyaz çay ve afloya yaprağı varmış ve organik ürün üreten güvenilir bir marka ) hem de daha uzun süre kalıcı, ayrıca yüzde tortu veya pürüz bırakmıyor. Garnierı bende kardeşim de ( sivilcelerini kapatması için aldı) kullandık , ikimiz de cilttonumuza göre almamıza ragmen tortu bıraktı sivilceyi kapattı ama cilt görünümü rahatsız ediyor, maybeline e gelince, cilt renk tonunu düzenliyor, lekeleri kapatıyor ve aydınlık bir görünüm veriyor ayrıca tortu da bırakmıyor, yakından da bakılsa beli olmuyor fakat sivilce kapatma konusunda çok iyi değil, bu yüzden maybelline affinitone u tercih ediyorum, sivilceleri mükemmel kapatıyor.Benim tavsiyem yves roche, makyaj malzemelerinin cildi bozduğu da bilindiğinden daha doğal ürünlere yönelmek lazım.
Fiyatlarına gelince, yves roche bb 30 tl, maybelline bb 20 tl, maybelline affinitone 20 tl, garnier bb 16-18 tl :nazar:

Farmasi'nin BB kremini kullanıyorum ve çevremdekilere kullandırıyorum, çok harika bir ürün + fiyatı da çok iyi Nisan ayı katalogunda 13,50 TL'ye inmiş , %50 indirim yapmışlar!
Ürünü alıp pişman olan görmedim daha, ben dahil :) temin etmek istersen yardımcı olurum
http://www.farmasiint.com/OnlineKatalog/201404/ adresinden kataloga bakabilirsin

X