Hangi BB Krem daha iyi?

BB krem denilince flormarı tek geçerim👌 ilk bb krem deneyimimde flormarınkini kullanmıştım.hem yağlanma yapmiyor hemde guzel kapatiyor cilt bebeksi gibi gorunum aliyor. Suan garnierinkini kullaniyorum ve tam bi at cope urunlerden.benim yuzum cok kuru olmasina ragmen benim cildilimi bile yagli gosteriyor gerisini siz dusunun.ama cildi purussuz yapiyor.

Kesinlikle Missha BB, geri kalanlarının içine nemlendirici katılmış fondotenden farkı yok çünkü...

Kesinlikle Missha BB, geri kalanlarının içine nemlendirici katılmış fondotenden farkı yok çünkü...

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?

la roche posay bb diyorum başka da bişey demiyorum:21: bende çok araştırdım iki arkadaşıma da sipariş verdim biri arayıp harikaymış diye teşekkür etti diğeri de sitede daha varsa stoklayalım diyor :KK9: cilde doğal bir parlaklık veriyo kapatıcılığı da başarılı ve cildinin nefes aldığını hissediyorsun dermokozmetikten şaşma ilerleyen yaşlarını da düşün :KK20:

la roche posay bb diyorum başka da bişey demiyorum:21: bende çok araştırdım iki arkadaşıma da sipariş verdim biri arayıp harikaymış diye teşekkür etti diğeri de sitede daha varsa stoklayalım diyor :KK9: cilde doğal bir parlaklık veriyo kapatıcılığı da başarılı ve cildinin nefes aldığını hissediyorsun dermokozmetikten şaşma ilerleyen yaşlarını da düşün :KK20:

Peki dermokozmetik diye bir şeyin olmadığını ve bunların pazarlama hilesi olduğunu biliyor muydun? La Roc Posay iyidir bu arada bir kaç nemlendiricisini kullanıyorum ben ama bb asla... Ben bir şey ilk nerede üretildiyse oradan alma taraftarıyım bu yüzden Kore ürünlerinden şaşmıyorum, tercih meselesi...

Peki dermokozmetik diye bir şeyin olmadığını ve bunların pazarlama hilesi olduğunu biliyor muydun? La Roc Posay iyidir bu arada bir kaç nemlendiricisini kullanıyorum ben ama bb asla... Ben bir şey ilk nerede üretildiyse oradan alma taraftarıyım bu yüzden Kore ürünlerinden şaşmıyorum, tercih meselesi...

Bilmiyordum ama söz konusu menfaatse kesinlikle beklerim ama la roche iyidir iyi :KK66: sen kullan canım tavsiyelerin değerli :nazar: maşallah her konuda bilgi birikimin var:nazar:

ben maybelline kullanıyorum çok memnunum. fazla sıkıntılı bi cildiniz yoksa güzel bi parlaklık veriyo ve tonu dengeliyo. la roche bb krem denemedim ama krem ve yuz yıkama kopugunu kullanıyorum çok memnunum ondan da.

kızlar, ben daha önce hiç bb krem kullanmamıştım.
baktım herkes kullanıyor bır alayım dedim.
clarins , beklediğimden daha iyi bişey ama ben fondoten ile arasında fark goremedım.
cıldı bıraz yağlandırıyor. hepsi böyle midir . bilemiyorum :KK43:

Cildiniz karma yada yağlıyda garnier bb öneririm ama yağlı ciltler için olanını almasınız uzun tüp te olanını eminim memnun kalacaksınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cildiniz karma yada yağlıyda garnier bb öneririm ama yağlı ciltler için olanını almasınız uzun tüp te olanını eminim memnun kalacaksınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
benim cildim aşırı yağlı.hangi bb kremi önerirsiniz?fondöten gibi durmuyor değil mi. garnierin ki,nasıl?

benim cildim aşırı yağlı.hangi bb kremi önerirsiniz?fondöten gibi durmuyor değil mi. garnierin ki,nasıl?

Benimde cildim yağlı garnier bb yi kullanıyorum ama dediğim gibi uzun tüpte yağlı ciltler için olanını.. Fondöten gibi ağır bi görüntüsü yok ince yapılı zaten ama cildiniz çok problemli ise kapatıcılığı yetmeye bilir.. Benim cildim çok problemli değil kapatıcılığı yetiyo siyah noktaları kızarıklığı kapatıyo en azından ve durdukça cilde daha iyi oturuyo pudralı zaten ilk sürdüğümde arkadaşlarım cildimin çok güzel göründüğünü ne yaptığımı bayağı sormuşlardı :) fiyatına göre performansı iyi bence tavsiye ederim. :)

selam, ben 2 seneye yakın zamandır Missha perfect Cover BB krem kullanıyorum Cildim yağlı lekeler ve sivilceler var gözeneklerim de var maalesef Missha nın BB kreminden şaşmadım yağlandırmıyor akmıyor sivilce yapmıyor kaşındırma vs gibi sıkıntıları yok kapatıcılığı da çok çok iyi Azcık bir miktar tüm yanağıma yetiyor tavsiye ederim :KK16:

canım pure beauty kullanabilirsin şimdi cc de çıkarttılar yüzünde bütünleşiyor. üstelik güneş koruması da oldukça yüksek yaz aylarında hafif doğal duran ve güneş koruması yüksek olan ürünleri tercih etmek iyi oluyor:KK1:

Missha oldukça popüler bende memnunum .

Son düzenleme:
garnierın bb kremini aldım. satıcı kız medium olan rengin uygun olduğunu söyledi bana. bana yine de koyu geldi.fondöten den farkı yok gibi geldi bana.
sadece yapısı biraz daha hafif. nemlendirici babımda.
ama ben kendini belli etmeyen bir bb krem istiyordum.açık rengi de çok açık geldi.

la roche possayın bb kremini kullanan var mı?
şu ana kadar en çok tavsiye edilen hangi marka acaba?

Ben nivea kullandım çok başarısız. Sakın bu hataya düşmeyin. İki gün arka arkaya kullansam yüzümde sivilce çıkartıyor. Renk deseniz ayrı bir saçmalık. Ben baya esmer biriyim ve orta ton diye sattıkları ürün bana bile koyu geliyor. Aman diyeyim kızlar fiyatına kanıp almayın.

Ben nivea kullandım çok başarısız. Sakın bu hataya düşmeyin. İki gün arka arkaya kullansam yüzümde sivilce çıkartıyor. Renk deseniz ayrı bir saçmalık. Ben baya esmer biriyim ve orta ton diye sattıkları ürün bana bile koyu geliyor. Aman diyeyim kızlar fiyatına kanıp almayın.

geçmiş olsun canım, bazı ürünleri övenlere ve malın fiyatına bakınca alıyoruz ama yan etkilerini maalesef kullandıktan sonra görüyoruz :44::KK50:

bende bb kremi ilk ablamda gördm ve çok beğendm aldm ilk aylar çok beğendm sonradan hiç beğenmedm sankı pürüzlü gibi duruyo beş altı aydır bb kullanıyom ama veyaz tenlıyım sankı bb yı sürünce yüzüm kara kara lekelr bellı oluyo gibi gelıyo bana artk hiç memnun değilim. tenımı pürüzüsz yapacak ne önerırsınız ?

Son düzenleme:
Estée Lauder "DayWear" süper!! Yüzü çok dogal gösteriyor.

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
X