Hangi BB Krem daha iyi?

Canım ben deneme amaçlı 20 ml aldım MISSHA M Perfect Cover B.B (25tl)

Siteden başka ürünler alıp 75 tlye tamamladım bayağıda tester gönderdiler..

İnternetten Missha Türkiye online satış diye Google'dan girin ilk çıkan sayfa..

Teşekkürler canım

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?

Canim yves rocher bb krem tek tavsiyem dene farki goreceksin zaten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?

biraz geç oldu ama canım ben mishanınkini kullanıyorum çok memnunm. youtube a londrada bir türk kızı yaz videolarından birinde bb kremleri tanıtıyor ordan kafana yatanı seçersin. ben öyle bulmuştm:KK42:

Ben clinique kullanıyorum çok da memnunum. Öncesinde güzel nemledirirsen BB kremin duruşu daha doğal oluyor. Sanki hiçbirşey sürmemiş gibi pürüzsüz ve canlı :KK8:

Dıadermininkini kullanıyorum karma cildime iyi geldi.rves rocherden sipariş ettim birde onu deneyeceğim bakalım inşallah memnun kalırım.

Ben clinique kullanıyorum çok da memnunum. Öncesinde güzel nemledirirsen BB kremin duruşu daha doğal oluyor. Sanki hiçbirşey sürmemiş gibi pürüzsüz ve canlı :KK8:

ben de öyle, cildime çok fazla övgü alıyorum. Estée Lauder'in BB kremini kullanırken de cildin güzel, diyorlardı ama Clinique kullanınca porselen ciltli demeye başladılar :) yalnız bu yaz CC kremine geçtim Clinique'in. daha hafif, BB kremi çok yoğun.
bir de en açık rengini kullanıyorum, kesinlikle en güzel renk clinique'te. o yüzden yazın CC krem daha uygun oldu bana.

ben de öyle, cildime çok fazla övgü alıyorum. Estée Lauder'in BB kremini kullanırken de cildin güzel, diyorlardı ama Clinique kullanınca porselen ciltli demeye başladılar :) yalnız bu yaz CC kremine geçtim Clinique'in. daha hafif, BB kremi çok yoğun.
bir de en açık rengini kullanıyorum, kesinlikle en güzel renk clinique'te. o yüzden yazın CC krem daha uygun oldu bana.

CC kremini hiç kullanmadım. Daha mı hafif? Eğer öyleyse yazın tabii daha iyi olur. Peki kapatıcılığı nasıl ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

CC kremini hiç kullanmadım. Daha mı hafif? Eğer öyleyse yazın tabii daha iyi olur. Peki kapatıcılığı nasıl ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

daha az sanırım, ama tonu eşitliyor. yani renk vermiyor, yüzündeki rengi eşitliyor. BB krem biraz da fondöten gibi çünkü.
ben CC kremi denemek istiyordum, başka bir clinique ürününün yanında hediye verdiler küçük boyunu. minnacık bir şey, 25 liraymış normalde de. belki deneme amaçlı alabilirsin.

Kesinlikle missha perfect cover!
Normalde fondoten pudra allık vs kullanmam..
Ama arada doğal duran birşeyler sürmek kurtarıcı oluyor.
Güneş koruması da oldukça yüksek.
Hatta o kadar yüksek ki şöyle açıklayayım:
Nişanımda sırt dekolteli bir elbise giydim, yüzüme sadece bu bb kremi sürmüştüm (süt beyaz olduğum için kendi güneş faktörlü bb kremimi götürmüştüm, başkalarının malzemesini kullanmaktan da hiç hoşlanmam). Yaklaşık 3 saatlik dış çekimden sonra eve geldiğimde sırtım kıpkırmızı vaziyetteydi. Nasıl düşünemedim böyle birşeyi bilmiyorum ama günlerce yatamadim, doğru düzgün giyinemedim vs. Ama tüm bunlara rağmen yüzümde tek ton farkı bile yoktu...

Çok memnun kaldığım ve bohçam için sipariş vermeyi planladığım bir ürün.

Doğrusu hangisin kullansam bilmiyorum bir tavsiyeniz varmı? Uzumde bazen sivilceler oluyor kapatocılığı yuksek olması şart :KK5:
35 yaş üeri için Türkiye de ilk Hyaluronik asit içeren BB+ 35 yaş alt için de CC tercih edebileceğiniz tamammen doğal bir ürün her ikisini de kullandım ve gayet memnunum. Düzenli kullanımda sivilcelerde ve yuzde oluşan lekelerde azalma ve tedavi söz konusu. Ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Eğer temin edebiliyorsan Mischa'nın bb creamini al canım içinde 50 faktör güneş koruması var ve bi bb cream delisi olarak şiddetle öneririm

Kesinlikle missha perfect cover!
Normalde fondoten pudra allık vs kullanmam..
Ama arada doğal duran birşeyler sürmek kurtarıcı oluyor.
Güneş koruması da oldukça yüksek.
Hatta o kadar yüksek ki şöyle açıklayayım:
Nişanımda sırt dekolteli bir elbise giydim, yüzüme sadece bu bb kremi sürmüştüm (süt beyaz olduğum için kendi güneş faktörlü bb kremimi götürmüştüm, başkalarının malzemesini kullanmaktan da hiç hoşlanmam). Yaklaşık 3 saatlik dış çekimden sonra eve geldiğimde sırtım kıpkırmızı vaziyetteydi. Nasıl düşünemedim böyle birşeyi bilmiyorum ama günlerce yatamadim, doğru düzgün giyinemedim vs. Ama tüm bunlara rağmen yüzümde tek ton farkı bile yoktu...

Çok memnun kaldığım ve bohçam için sipariş vermeyi planladığım bir ürün.

Bişey sormalıyım, siz nerden temin ettiniz bu kremi?
Bende arıyorum kaç zamandır ama bi türlü bulamıyorum. Netten bulduklarım da benim cilt rengime uymuyo. Yaaa napıcam ben :KK14:

gnlk hayatımda pek makyj yapmıorm demşsnz bnce bu yzdn bb krem yerine çk ince bi fondöten kullanmalısınız..mac face and body'yi öneririm sze..hele hele özel gnlerde kullanıcaksanız mtlaka bu fondötene bi bakn derm..özel gnlerde çk fzla fotoğraf çekilirz ve bu fondöten ışığı çk iyi yansttığı için fotğrflrda çk gzl çkmanzı sağlicktr..we çk ince oldğu için yzünzde kesnlkle ağrlık yapmz we doğal bi duruş sağlar. bn çkkkkk memnunum :) eer bu fondöten hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak yazımı okuyabilirsiniz..orada ayrıntılı bir şeklde bahsettm..

Bişey sormalıyım, siz nerden temin ettiniz bu kremi?
Bende arıyorum kaç zamandır ama bi türlü bulamıyorum. Netten bulduklarım da benim cilt rengime uymuyo. Yaaa napıcam ben :KK14:

Bu ürünün maalesef Türkiye'de satışı yok, netten sipariş vererek getirtmiştim ben de..
Ton içinse şanslıydım sanırım, epey beyaz tenli olduğum için en açık tonunu aldım ve sıkıntı yaşamadım.
Ama okuduğum yorumlarda koyu tonlarda da küllü bir renk olduğu, çok çok da koyu olmadığı yazıyordu.
Koreliler beyaz ten düşkünü biraz, koyu renklerindeki küllü tondan anlaşılıyor.
Fakat sitesine üye olup destek isteyebilirsiniz, belki numune gönderirler.
Ben üye olduğumda bir anket doldurmuştum ve destek için direkt aramışlardı.
Sorum olursa o numaradan ulaşabileceğimi söylemişti telefondaki bayan.

Bu ürünün maalesef Türkiye'de satışı yok, netten sipariş vererek getirtmiştim ben de..
Ton içinse şanslıydım sanırım, epey beyaz tenli olduğum için en açık tonunu aldım ve sıkıntı yaşamadım.
Ama okuduğum yorumlarda koyu tonlarda da küllü bir renk olduğu, çok çok da koyu olmadığı yazıyordu.
Koreliler beyaz ten düşkünü biraz, koyu renklerindeki küllü tondan anlaşılıyor.
Fakat sitesine üye olup destek isteyebilirsiniz, belki numune gönderirler.
Ben üye olduğumda bir anket doldurmuştum ve destek için direkt aramışlardı.
Sorum olursa o numaradan ulaşabileceğimi söylemişti telefondaki bayan.

O zaman başka çarem yok bende öyle yapıcam mecbur...
Çok tşk ederim Sottile.
Gerçekten çoookk yardımcı oldun. Ki bende süt beyazım resmen. Bu durumda en açık tonu alsam 10 numara olucak demek :KK66:
Ve hemen şimdi üye oluyorum bende :KK16:

X