Bebek Beslenmesi Hangi bebek bezi daha iyi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

bbburcu66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
436
131
31
Kızlar hangi bebek bezini kullaniyosunuz hangisi daha iyi pişik yapmayan bebek bezi varmi kızıma sleepy kulaniryorum 2 satte bir altını temizleyip kremlememe rağmen pişik oluyo ne yapmam lazim

Bende sleepy le basladim cok sızma yaptım mecburen primaya döndüm cok memnunum biraz tuzlu ama yapçak bişey yok

Kızlar hangi bebek bezini kullaniyosunuz hangisi daha iyi pişik yapmayan bebek bezi varmi kızıma sleepy kulaniryorum 2 satte bir altını temizleyip kremlememe rağmen pişik oluyo ne yapmam lazim
Benim kizim 3.5 aylik bebem naturelden cok memnunum 2 nunarasini kullandik simdi 3teyim

Migros Minies çok memnunum
Kimisi de A101 soffio bezini tavsiye ediyor aklınızda olsun.

Sleepy ve baby turco kullanıyorum, memnunum. Prima sızdırma yaptı bizde, hiç sevmedim.

Ben neredeyse butun markalari kullandim. Baby turco ve bebem natural gercekten uygun ve iyi.

Sleepy bizi rezil etti. Bebem göbeğine kadar kaka içinde kaldı.
Molfix pişik yaptı. Prima çok pahalı.
Baby Turco aldım bu hafta. Gayet memnun kaldım.

Benimkiler simdi dana gibi oldular gerci ama bebekliklerinde ikisine de ebebegin baby&me bezlerini kullanmistim. O donem diger bezlerden uygundu fiyati ama simdi nolmustur bilemiyorum.

Prima aktif Bebek 10 aylık olduk memnunum.

iki cocugumada prima kullandim ama şimdiki prima aşırı sizdiriyo bi kac aydir molfix kullaniyorum pişik içinde her bez degisiminden sonra temizleme pamugu ile bebe yağı sürün üzerinede popolin hem pişige iyi geliyor hemde olmasini önlüyor

Prima Premium Care’in kulot bezini kullaniyorum. Diger markalari denedim, yarim saat icinde pisik yaptilar.

Sleepy inanılmaz sızdırıyor. Çiş içinde kaldı atleti. Kaç kere baştan ayağa soyduk. Primadan şaşmayın. İç dokusu bile farklı.

Sleepy inanılmaz sızdırıyor. Çiş içinde kaldı atleti. Kaç kere baştan ayağa soyduk. Primadan şaşmayın. İç dokusu bile farklı.
Peki primanin hangisini kullaniyosun? Ben prima premium care aldım ama diyorum acaba aktif bebek mi alsam fiyat farki da var benim paşa cok rahatsız oluyor en fazla 3 4 saatte değiştiriyorum bezini gece bile

Pişik sadece bezle ilgili olmayabilir. Islak mendiller de pişik yapabilir. Pamukla tıkıyorum.
Bir de her gün 10 dk bezsiz havalandırıyorum poposunu. Alt açma bezinin üstünde yatırıyorum pijamasını giydirip.
Prima kullanıyorum bunları yapmasam pişecek gibi hafif kızarıyor.

Peki primanin hangisini kullaniyosun? Ben prima premium care aldım ama diyorum acaba aktif bebek mi alsam fiyat farki da var benim paşa cok rahatsız oluyor en fazla 3 4 saatte değiştiriyorum bezini gece bile
Care'in iç dokusu baya kalın mümkün değil sızdırmıyor. Aktif bebek ise çok hareket eden bebekler için atlete, alta taşmasını engelliyor. Ben çok sevdim, aktif alıyorum. Biz de 58 gunluguz. Şuan 2 numara premium care stoğumuz var. O bitince aktif devam.

Care'in iç dokusu baya kalın mümkün değil sızdırmıyor. Aktif bebek ise çok hareket eden bebekler için atlete, alta taşmasını engelliyor. Ben çok sevdim, aktif alıyorum. Biz de 58 gunluguz. Şuan 2 numara premium care stoğumuz var. O bitince aktif devam.
Biz çok sık değiştiriyoruz o zaman aktif bebek deneyebiliriz benim paşa da 2 aylık

X