hangi bölüme gitmeliyim?

muzdaripgelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
710
382
hanımlar merhabalar. kadınlar günümüz kutlu olsun..

aklıma takılan bir soru var hastanede hangi bölüme gideceğimi bilemedim.

regl olacağım zamanlarda üstüme bir ağırlık çöküyor bacaklarımda çok fazla ağrı oluyor iş yerinde duramayıp izin alıyorum ve ağlama krizine giriyorum. bu yüzden kovulmama az kalmış olabilir :))

dahiliyeye gittim değerlerim düşükmüş şuan iğne ve hap kullanıyorum kontrole gittiğimde değerlerim yükselmişti ama benim durumumda bi değişiklik olmadı. psikologa git denildi, yalnız ben kafama takmıyorum hiç regl olacam yine kötü olacam diye o yüzden psikolojik olduğunu düşünmüyorum.

sizce kadın doğuma gitsem orda bir çözüm bulabilirmiyim?

hanımlar merhabalar. kadınlar günümüz kutlu olsun..

aklıma takılan bir soru var hastanede hangi bölüme gideceğimi bilemedim.

regl olacağım zamanlarda üstüme bir ağırlık çöküyor bacaklarımda çok fazla ağrı oluyor iş yerinde duramayıp izin alıyorum ve ağlama krizine giriyorum. bu yüzden kovulmama az kalmış olabilir :))

dahiliyeye gittim değerlerim düşükmüş şuan iğne ve hap kullanıyorum kontrole gittiğimde değerlerim yükselmişti ama benim durumumda bi değişiklik olmadı. psikologa git denildi, yalnız ben kafama takmıyorum hiç regl olacam yine kötü olacam diye o yüzden psikolojik olduğunu düşünmüyorum.

sizce kadın doğuma gitsem orda bir çözüm bulabilirmiyim?
Bence kadın Doğuma gitmeniz gerekiyor. Hormonlarla ilgili bir durum olabilir. Orda da birşey çıkmazsa o zaman psikolojik bir neden aranabilir altta. Bu regl olma korkusundan çok daha farklı bir neden olabilir ki bunu tek başınıza anlayamazsınız zaten o nedenle psikologa gitmeniz gerekir. Önce kadındoğum bence

Hangi degerler dusukmus ?
Kadin doguma gidin demir vs ise problem dogum kontrol hapina baslayin son haftasi demir hapi olanlar var hem daha rahat regli olursunuz hemde regli agrilari azalir

Hangi degerler dusukmus ?
Kadin doguma gidin demir vs ise problem dogum kontrol hapina baslayin son haftasi demir hapi olanlar var hem daha rahat regli olursunuz hemde regli agrilari azalir

B12 B6 Demir folat :) zaten zayıf bi kızım. kırmızı et yemiyordum sanırım artık vücut isyan etti. şuan hepsi normale döndü ama hala kendimi çok halsiz hissediyorum. kendi kendime akşam şunu yapsak derken yoruluyorum ve fikrimden vazgeçiyorum :)

Lutfen kadin dogum doktoruna gidip "Endometriozis" ile ilgili bir durumum var mi diye sorun. Turkiye'de cok bilinmiyor insanlar sancili adetim oluyor agri kesici verdi doktor gonderdi diyor ama ihmal etmeyin. Gerekirse arastirin internette biraz uyuyor musunuz diye bakin. Gecmis olsun

Lutfen kadin dogum doktoruna gidip "Endometriozis" ile ilgili bir durumum var mi diye sorun. Turkiye'de cok bilinmiyor insanlar sancili adetim oluyor agri kesici verdi doktor gonderdi diyor ama ihmal etmeyin. Gerekirse arastirin internette biraz uyuyor musunuz diye bakin. Gecmis olsun

Teşekkür ederim. şimdi okudum ama bu şikayetler bende yok

X