Hangi Erkek Parfm

crescentmoon

¢яєѕ¢єηт
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
3.348
3
erkeklere hediye konusunda aklımıza ilk gelenlerdendir parfüm.
eşime avonun hemen hemen her çeşidinden aldım. en beğendiği perceive oldu.

perceive nin bayan parfümü de süper.. bu arada joop ve hugo boos dark blue da erkek için çok hoş kokular

boxed108x108wj5.jpg

Kesinlikle Boss....Bayiliyorum bu na...

Calvın Kleın Euphorıa men...Hasta oluyorum...Ama sadece asgum kullandıgında:pPpP

kesinlikle abercrombie fitch.sadece amerıkada buldum bıdahakı gıdısıme alıcam kesınlıkle

valla eşim fullsped aldım ve percive aldım hoşlar ama kalıcı değil bence hafif onda en çok jagleri severim açık parfümde hugo boss lacoste cristobal herkes de bunları beyenmiş açık daha iyi anlaşılan çünkü küçük şişe alıyorum çabuk bitiyor farklı kokular deniyoruz gerçi bizim parfümcü kullan beyenmezsen tekrar alıyor değişim yapıyor bu çok güzel bir uygulama çünkü kokular değişiyor sanki vakit geçince

Avon erkek icin ideal Bide Lacoste :) lacosteLarın fiyatlarını biliyorum da ... avonun fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz :KK43:

ya avon fıyatları yuksek değil hele kı bzn kampanya donemıne denk gelıyo iice ucuzluyo canım
yanı 30 tl kdr dusuyo

avonun signature si güzelmidir kızlar ??

signatur süper bence. kokusu keskın gibi biraz ama kalıcı kardeşim kullanıyo bayılıyorum :)
eşimede avonun black uede touch ını aldım.ondan memnun kaldı onceden wildernes kullanıyodu o da guzel ama sıkıldı artık ondan şakkıdı

eşim verdure bronz kullanıyor.çok etkileyici kokusu var.hatta bazen ben bile sıkıyorum eşimin parfümünden

kızlar sizce burbery weekend mi yoksa classic mi
kokusu hakkında bilgisi olan var mı?
eşim hep gio kullanıo ama bu sefer bu ikisinden birini almak istiyorum hangisi daha güzel?

Erkek arkadşıma aşık olduğum günde ki kokusu Bvlgari idi. Hala burnumda tüter düşündükçe. İnanılmaz kışkırtıcı bir şey :-)

Ama daha sonra keşfettiğim ve zorla aldırmayı düşündüğüm ise şiddetle Chanel - Allure Sport. Mmmmm :-)

Geçenlerde CK - Euphoria hediye ettim.O da karşı konulamaz bir şey :-) Günlük kullanım için harika bir seçim.

Ama amaç çekicilikse Chanel Allure :-)

X