Bebek Beslenmesi hangi marka mama veriyosunuz bebeklerinize

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bende hipp 2 kullanıyorum.bebelacı kullandım kızım sevdi ama bana besleyici gelmedi.mamadan önce ne kilo alıyorsa yine aynı gramda kilo aldı.bende o yüzden değiştim mamayı.aptamili içmedi kustu.ama hipp i severek içiyor.ve kilo alımıda düzene girdi.bu arada kızım 5 aylık

ben ilk 2 ay gaz sorunu olduğu için aptamil conformil 1 kullandım.
2 aydan sonra sürekli sma s 26 veriyorum .çok memnunum.çok eski ve kaliteli bir mama.

Arkadaslar benım oglum 7 aylık ben bebelac maması verıyorum ama 6aya kadar varmıs ben bunu bılmıyordum oglumda severek yıyıyor bu mamayı ne yapabılırım acaba devam etmelımıyım.

kızlar mamalarda besin değeri en yüksek olanı SMA ...ben çok şey denedim hero,bebelac,aptamil hipp felan ama aralarında kutuların arkasindaki besin değerlerini karşılaştırısanız SMA nin besin değerli diğerlerine nazaran çok daha yüksek.fiyat konusunda biraz pahalı olabilir ama bebeğimizin sağlığı söz konusu.eğer imkanlarınız varsa SMA alın derim...

arkadaşlar benim bebeğim 3 ayını yeni doldurdu.doğduğundan beri sütüm yetmedi ve mecburen hiç istemeyerek mama verdim.istemememin sebebide markalara güvensizlikti en güvenilir hero baby geldi ülker diye onu verdim.sonra doktor sütü sulandırıpda verebilirsin dedi biraz onu yaptım içim rahat etmedi şimdi yine hero bebye devam ediyorum.en azından gdolu değilmiş

aptamil kullandık gdo meselesine hipp e geçtim. bebişim kabız oldu. tekrar aptamile döndüm

biz de doğumdan itibaren aptamil kullanıyoruz ilk zamanlar süt yetmedğinden biraz daha fazla oradna alıyordu mamayı ama artık süt de arttık bu yüzden günde 180-240cc arası mama yiyor oğlum kalanı anne sütüyle tamamlıyor şimdi 4 aylık 6,5 kilo gelişimi iyi dedi doktorumuz bu haftaki kontrolden sonra ek gıdalara yavaştan başlıycaz sanırım,aptamilin milumilini kullanan var mı?

ben aptamil veriyodum kızım ağlaya ağlaya artık açlıkdan çaresiz kadığında içiyodu bende çocuk iştahsız sanıyodum meger mamayı sevmemiş.şimdi herobaby veriyorum cokur cokur içiyo.

bebeğim 2gun sonra 4 aylık olacak on gun kadar önce 6kilo 750 gramdı.sizce ek gıdalara başlamalı mıyım.elma,havuç,armut suyu vereyim diyorum azar azar ne dersiniz kızlar

ben 4 aylıkken başladım ama sütüm yetmediği için ek gıdaya geçtik.meyve suyu, yoğurt, çorba ve muhallebi..eğer sütün yeterliyse başlama bence.6 ay sadece anne sütü alsın derim..

aptamil milumil iştah artırıcı özellği var

ben kullandım ilk başlarda oğlum severek içti iştahsız olduğu için almıştım..sonra içmek istemedi ağzına mama gelince öğürüyordu..şimdi sma promil gold kullanıyorum memnunum..

kızlar mamalarda besin değeri en yüksek olanı SMA ...ben çok şey denedim hero,bebelac,aptamil hipp felan ama aralarında kutuların arkasindaki besin değerlerini karşılaştırısanız SMA nin besin değerli diğerlerine nazaran çok daha yüksek.fiyat konusunda biraz pahalı olabilir ama bebeğimizin sağlığı söz konusu.eğer imkanlarınız varsa SMA alın derim...

evet sma nın değerleri baya yüksek..oğlum iştahsız diye aptamil milumil 2 içiriyordum iki aydrı hiç kilo almadı ..ağzına mama geldikçe öğürüyordu ..sma gold aldım 1 kutuyu 3 günde bitirdi yavrum maşallah ..meğer mamayı beğenmiyormuş ilk başlarda aptamil 1 sonrada 2 kullandım ama onlardada çok şişkinlik gaz sorunu yaşadı...yine yemedi..hiç kabızlık sorunu yaşamdık aptamildede sma dada..

kızlar yazdıklarınızı okudum mama konusunda kararsız kaldım herhalde denemeden bilemeyeceğiz hangi markayı kullanabiliriz...ben de pre aptamil verdim kızıma ama hiç sevmedi aptamil 1 almamıştım pre ile başlayayım demiştim aralarıda tat farkı var mı acaba?

ever arkadaşım aptamillerin arasında tat farkı oluyor benim oğlum devam mamasını içmiyordevamm sütünü içiyor zaten mamanın tadı çok iğrenç sütü mamaya göre daha tatlı oluyor ama yinede yerken zorlanıyor bende aptamili geceleri veriyorum içine cicibe katıyorum yoksa istemiyor gün içinde ise pirinç unu arı maması ve şimdi muhallebilere başladık onları kullanıyoruz

bebeğim 2gun sonra 4 aylık olacak on gun kadar önce 6kilo 750 gramdı.sizce ek gıdalara başlamalı mıyım.elma,havuç,armut suyu vereyim diyorum azar azar ne dersiniz kızlar

cnm bebeğin seni emmedimi bence çok erken başlamışsın benim oğlum 10 gün sonra 5 aylık olcak 8.750 gr beni 2 ay emdi daha sonra hep aptamil kullandım su dışında hiç sıvı vermedim doktor daha yeni dedi yoğut muhallebi cicibebe vermeye bşla diye...

ben aptamil kullanıyodum çocuk 2 ay boyunca kakasını yapamadı.mamadan olduğunu düşündüm mamayı değiştirdim kabızlığı kalmadı.şuan bebelac ve hero baby kullanıyorum.bulunduğum yerde pek bulunmuyo.o yüzden hangisini bulursam onu veriyorum.allahtan kızım ayrım yapmıyo mama konusunda.

X