HANGİ MOBİLYA

reyhancim

#çeyizcilik
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2020
12
6
25
Merhaba
3 ay sonra düğünüm var mobilya konusunda çok kararsızım. Normalde inegöle gitmeyi düşünüyorduk ama önce buradakileri bir gezelim dedik ve alfemoda bir model beğendik. Çevremde hiç alfemo kullanan yok çok kararsız kaldım inegöle gitmek daha mı mantıklı?

ay inegöle gittim bir avm vardı mobılyum dıye bıryer
Benım bulundugum sehırden daha fazla fıyat verdıler
Cok sasırdım
Mesela benım bulundugum sehırde bır yemek odası ındırımde 40 bın
Orda kendı uretımı olan fırmayı buldum 80 bın dedı
Sacmalıyorlar
Oraya gıdınce fabrıkalara sanayıye bakmak gerekıyormus ama bence gerek yok
Zaten butun fırmalar ınegolden getırtıyor artık

Merhaba
3 ay sonra düğünüm var mobilya konusunda çok kararsızım. Normalde inegöle gitmeyi düşünüyorduk ama önce buradakileri bir gezelim dedik ve alfemoda bir model beğendik. Çevremde hiç alfemo kullanan yok çok kararsız kaldım inegöle gitmek daha mı mantıklı?
Hayırlı olsun öncelikle 🌸 Mobilya mevzusu tamamen bütçe ile alakalı. Marka ve skala tamamen fiyata göre değişir. Ürünler sabit kalacak ve kirada ordan oraya gitmeyecekse bütçeye göre kaliteli ürün alıp kafayı rahatlatmak en mantıklısı. Servisi olan bir firma seçin. Çoğu bilinen firma ile bile herkes perişan😅
Ürünler sıfırdan yapılacağı için genelde çoğu öyle, ürünü teşhirden satar , üretip yollar o da firmaya göre değişir 2 ay diyen de var 20 gün de diyen var. O yüzden Mobilyayı çok son dakika seçmemenizi tavsiye ederim.
Alfemoda beğendiğiniz modeli yorumlarda aratın illa sorunu varsa sağda solda yazan çıkar :)
Hem marka olsun hem de uygun olsun derseniz, markaların hemen hemen hepsinin outlet ürünleri var fabrika mağazalarının (şahıs mağazası değil, spot falan da değil) orada atıyorum 80 bin tl olan ürünü Mobilyanın arkasında zımba hatasından dolayı 40 bine alabilirsiniz gibi gibi..
Nakliyeye para verene kadar başka eşyanızı ihtiyacınızı alırsınız, montaj içinde olan nakliyesi olan firmaları seçin, kurumsal veya içinize sinen temiz üretim yapan yerler de olabilir .

Biri amber biri monica. 160 kredi kartı 145 nakit dediler alfemoda. Hiç pazarlık yapmadık henüz tabi ama içimize sindi sadece inegöl daha kaliteli mi olur acaba diye kararsız kaldık 😫

Eklentiler

• IMG_9268.jpeg
    IMG_9268.jpeg
    190,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_9269.jpeg
    IMG_9269.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_9264.jpeg
    IMG_9264.jpeg
    140,9 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba tesadüfen gördüm ben de Sakarya'da yasıyorum inegöl mobilium avmden aldım 2016 ekimde hala ama hala görenler ınanmıyor koltuklarımın mobilyalarmn 7yıllık olduğuna. Sapasağlam ve hala cok tarz
Merhaba

Area mobılyadan almıstık. Ve asla çökme de yapmadı 😍 okdr kalıtelıkı dırekt gidin oraya derimmm

Merhaba
3 sene önce almıştım Alfemo benim mobilyalarım yatağım hariç diğer tüm eşyalarımdan çok memnunum herkeste çok beğeniyor rahatlığını ve görüntüsünü

X